lele28
09.05.11,16:21
Ahojte
Chcem sa opytat, pracujem ako casnicka a dnes prisiel sef za mnou s tym ze mi rusi TPP a od zajtra pracujem na dohodu??? To ako moze??? A odovodnenie bolo lebo mam este jednu pracu ako brigadu. No co uz je to za odovodnenie. A co teraz. ?
mzdarka renca
09.05.11,14:32
Ahojte
Chcem sa opytat, pracujem ako casnicka a dnes prisiel sef za mnou s tym ze mi rusi TPP a od zajtra pracujem na dohodu??? To ako moze??? A odovodnenie bolo lebo mam este jednu pracu ako brigadu. No co uz je to za odovodnenie. A co teraz. ?

použil veru primitívne odvôvodnenie.......pokiaľ nie si v skúšobnej dobe, tak rozviazať PP nie je až tak jednoduché. Brigáda - predpokladám, že máš ešte jeden pracovnoprávny vzťah na základe dohody o vykonaní práce, alebo dohody o prac. činnosti nič nemení na tom, že len tak nemožno so zamestnancom rozviazať prac. pomer.
lele28
09.05.11,16:12
Presne tak. Druhu pracu mam na dohodu a niako ani casovo nezasahuje do mojej prace na TPP. Ako mam dalej postupovat??
drobeceva
09.05.11,16:16
Presne tak. Druhu pracu mam na dohodu a niako ani casovo nezasahuje do mojej prace na TPP. Ako mam dalej postupovat??
nedaj sa mu zastrašiť. Zo dňa na deň Ti nemôže zmeniť bez Tvojho súhlasu trvalý PP . Na dohodu musia byť obidve strany. Ak to ináč nepôjde - tak si počkaj na výpoveď.