tomas112
10.05.11,09:15
Dobrý deň - neviem či som sa trafil témou do kategórie....riešim jednu otázočku...vysielame na pracovnú cestu-kurz pár zamestnancov do miesta trvalého bydliska, resp. miesta (mesta) pracoviska...konkrétne - kurz sa bude vykonávať na úplne opačnej strane mesta...z akéhosi bezpečnostného hľadiska (napr. ak by sa im stal počas presunu úraz, autonehoda atď) to chcem poriešiť ako pracovnú cestu - myslím si však, že by nemali mať nárok na "plnú pálku" stravného vrámci vyúčtovania PC a teda by som im chcel pred pracovnou cestou stanoviť podmienky "denného dochádzania"...toto denné dochádzanie by som im nadefinoval ako povinnosť denne nastúpiť na PC na svojom pracovisku a denne PC na svojom pracovisku aj ukončiť, s tým, že by sa im ohraničil nejaký časový rámec - aby výška stravného bola primeraná dobe, ktorú v rámci kurzu strávia....moja otázka znie, či to zákon o cestovných náhradách umožňuje, resp. či máte s niečím podobným skúsenosti a či to takto bude "kóšer"....sorry asi to trošku obšírne opisujem - heh :) moja prvá otázka v rámci porady :)