cinki87
10.05.11,14:06
Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako to je s PN-kou ak som v skušobnej dobe............o dvanastej hodine mi bolo oznámene , že po pracovnej smene dostanem výpoveď ,kedže som chcel ísť ku doktorovy lebo mi bolo zlé...zamestnávateľ ma nepustil,že si mám dokončiť prácu a dneska tu končím...Ja som sa miesto toho zbalil a odišiel k doktorovy......ako mám postupovať ďalej keď mám PN v ruke kde s ňou?:mee:
Mila123
10.05.11,12:12
zamestnávateľovi ju predložíš.....i napriek tomu, že by ti ukončili PPV v skúšobnej dobe.....
Tweety
10.05.11,12:21
Dobrý deň chcel by som sa opýtať ako to je s PN-kou ak som v skušobnej dobe............o dvanastej hodine mi bolo oznámene , že po pracovnej smene dostanem výpoveď ,kedže som chcel ísť ku doktorovy lebo mi bolo zlé...zamestnávateľ ma nepustil,že si mám dokončiť prácu a dneska tu končím...Ja som sa miesto toho zbalil a odišiel k doktorovy......ako mám postupovať ďalej keď mám PN v ruke kde s ňou?:mee:
Od kedy si PN, a odkedy máš ukončenie PP v skúšobnej dobe?
cinki87
10.05.11,12:21
a kto mi tu PN-ku preplatí???ak zajtra budem mať na stole výpoveď mám ju podpisovať alebo nie?
Tweety
10.05.11,12:22
a kto mi tu PN-ku preplatí???ak zajtra budem mať na stole výpoveď mám ju podpisovať alebo nie?
PN počas trvania PP preplatí zamestnáv.(náhrada príjmu, max. 10KD), a výpoveď nedostaneš, bude to skončenie PP počas SD, tak ako som už uviedla.
cinki87
10.05.11,12:24
od dneska od dvanastej hodiny...zajtra idem odniesť zamestnavateľovi PN keď bude na stole výpoveď tak to mám respe. nemám podpisovať?
cinki87
10.05.11,12:26
takže kľudne to mám podpisať a dať PN?
Mila123
10.05.11,12:27
nepodpisuješ súhlas, podpisuješ iba prevzatie dokumentu......a nepodpísaním, resp. neprevzatím dokladov to býva tak....ako keby si ich prevzal, stačí zamestnávateľovi jeden svedok o tom, že si odmietol previzaiť, podpísať prevzatie...a pod.
cinki87
10.05.11,12:30
ďakujem pekne za informácie
cinki87
10.05.11,12:35
no dobre ale som povinny podpisovať vobec niečo keď ja donesiem PN-ku...tým padom by sa mi mala skušobná doba predlžiť ,ked ja som na PN-ke tak nemozem dostat vypoved
cinki87
10.05.11,12:36
aky je rozdiel medzi vypovedou a skoncenim PP?
Tweety
10.05.11,12:42
aky je rozdiel medzi vypovedou a skoncenim PP?
Ak je daná výpoveď, PP končí skončením Výpovednej doby, kedže si v skúšobnej dobe, je možné PP skončiť ihneď.
veronikasad
10.05.11,12:42
no dobre ale som povinny podpisovať vobec niečo keď ja donesiem PN-ku...tým padom by sa mi mala skušobná doba predlžiť ,ked ja som na PN-ke tak nemozem dostat vypoved
odkedy trvá tvoj pracovný pomer ?
Tweety
10.05.11,12:45
no dobre ale som povinny podpisovať vobec niečo keď ja donesiem PN-ku...tým padom by sa mi mala skušobná doba predlžiť ,ked ja som na PN-ke tak nemozem dostat vypovedPočas SD je možné skončiť PP aj počas PN.