seat
10.05.11,16:39
Mate niekto skusenosti so strankou vyskumy.sk ? nukaju nejake odmeny za vyplnanie dotaznikov avsak uz presiel mesiac od objednania jednej z nimi ponukanych odmien a stale mi nic neprislo - na ich stranke stale svieti len priprava na odoslanie - vysledky ich prieskumov su dost cassto oficialne uvadzane, dostal niekto z vas uz od nich aj realne slubovane odmeny?
TinaL
10.05.11,15:04
Ja mám skúsenosť s objednaním odmien. V mojom prípade to však boli poukážky na nákup kníh z jednej stránky a to fungovalo na základe pripísania kreditov na tej stránke, z ktorej som si knihy objednávala. Písala som im aj e-mail, že v akom štádiu je objednávka odmien z ich stránky, tiež im to dlhšie trvalo, ale potom to prebehlo v poriadku. Tak skús e-mailom dopytovať.
MatoB
10.05.11,18:16
Mam od nich skusenosti objednaval som si za kredity s ich e-shopu utierky poslali mi ich asi po 3 mesiacoch ale adekvatne sa mi vopred tyzdne po objednavke ospravedlnili a vysvetlili kedy cca pride tovar a kedy bude u mna ale to co slubovali aj dodrzali.
petsvk
23.08.11,11:29
S touto spoločnosťou plná spokojnosť , mam už od nich knihu i obliećky na periny.
yoolo
11.11.14,15:29
nemam s nimi zle skusenosti, za body som mal v minulosti predplatne na casopisy, lenze v poslednej dobe sa mi ich otazky prestali pacit a vzbudili vo mne podozrenie, ze odpovede su dobre akurat tak pre bytovych zlodejov, ci podvodnikov, ,ktorí chodia za dochodcami, tak som ziadal zrusenie konta. Dobre si vsimajte, co chcu o vas vediet - su aj ine spolocnosti venujuce sa prieskumu, platia priamo na ucet a hlavne ich nezaujima to, co by zaujimalo aj podvodnikov a zlodejov.
bubkoch
11.11.14,17:02
tie prieskumy vyplnam sem tam uz niekolko rokov, body pripisuju, uz som za nich mal predplatne casopisu pre deti a bezdrotovu mys, vybavene rýchlo ...
jelalim
11.11.14,17:40
mne to tvalo cca mesiac. mam od nich viac drobnosti...