eluša
10.05.11,17:53
s motorovým vyžínačom Hecht, keď sa pri používaní nemôže dostať do otáčok-"dusí ho". Bol naň pozrieť môj známy, vyčistil odkalovač, ešte niečo odmontoval, prečistil a vyžínač má "fantu" naďalej. Bola by som rada, keby mi niekto poradil, lebo tráva prudko rastie . Ďakujem.
legolas
10.05.11,17:11
..keď sa dusí, tak sa tam musela uvolniť niektorá zo skrutiek na nastavovanie zmesi, treba to doladiť, ale na to by sa mal pozrieť nejaký odborník, lebo ty si to sama nedokážeš doladiť a tak na diaľku sa to nedá, najlepšie by bolo odniesť ho do servisu a tam ti ho zoradia..
JurcoC4
10.05.11,18:20
mne to iste robila motorová píla a vycistil som palivový filter, a nastavila karburator a bolo po probleme, niekedy davnejsie zvykli po zabehu prestavovať karburator v predajni na pilach aj krovinorezoch, zrejme kôli tomuto
Erzebeth
10.05.11,19:21
Vyčistiť palivový a vzduchový filter. Ja občas idem dať do servisu nastaviť otáčky. No, tak za dva, tri roky alebo keď začne strácať výkon. Tieto motory sú vysokootáčkové a sám ich človek nenastaví.
legolas
11.05.11,04:43
Vyčistiť palivový a vzduchový filter. Ja občas idem dať do servisu nastaviť otáčky. No, tak za dva, tri roky alebo keď začne strácať výkon. Tieto motory sú vysokootáčkové a sám ich človek nenastaví.
..tak prečo aj teraz nejdeš do servisu?, už by si dávno mala pokoj..veď práve píšeš o tom , že sa dusí..
Erzebeth
12.05.11,02:19
O čom že to píšem?
legolas
12.05.11,04:38
OK.., prepáč:)