ewisam
11.05.11,11:10
Chcem sa Vás poraďaci opýtať, keďže viac hláv viac rozumu :-) ako je to s brigádnikmi pracujúcimi na dohodu o vykonaní práce. Brigádnička mi tvrdí, že podľa zákona je povinná si nadrábať pol hodinovú prestávku, tým že príde o pol hodinu do zamestnania prv pred pracovnou dobou alebo neskôr odíde. A teda má nárok na odpracovaných plných 7 h aj vtedy, ak si uplatní pol hodinovú prestávku Podľa dohody má pracovnú dobu len 7h denne

Moje vedomosti sú také, že preplácať sa jej bude len čistý pracovný čas, pokiaľ sa so zamestnávateľom nedohodne inak napr. že sa jej čas nad pracovnú dobu bude preplácať. Keďže takúto dohodu nemá preplácať sa jej bude 6,5 hodiny ak si uplatní pol hodinovú prestávku. Jej stačí príjsť 5 min pred začiatkom prac. doby a 5 min po odisť. Ona ako dohodárka nie je povinná si nič nadrábať.
veronikasad
11.05.11,09:13
Chcem sa Vás poraďaci opýtať, keďže viac hláv viac rozumu :-) ako je to s brigádnikmi pracujúcimi na dohodu o vykonaní práce. Brigádnička mi tvrdí, že podľa zákona je povinná si nadrábať pol hodinovú prestávku, tým že príde o pol hodinu do zamestnania prv pred pracovnou dobou alebo neskôr odíde. A teda má nárok na odpracovaných plných 7 h aj vtedy, ak si uplatní pol hodinovú prestávku Podľa dohody má pracovnú dobu len 7h denne

Moje vedomosti sú také, že preplácať sa jej bude len čistý pracovný čas, pokiaľ sa so zamestnávateľom nedohodne inak napr. že sa jej čas nad pracovnú dobu bude preplácať. Keďže takúto dohodu nemá preplávať sa jej bude 6,5 hodiny ak si uplatní pol hodinovú prestávku. Jej stačí príjsť 5 min pred začiatkom prac. doby a 5 min po odisť. Ona ako dohodárka nie je povinná si nič nadrábať.
Aký typ dohody a na akú dobu má uzatvorený ?
Tweety
11.05.11,09:13
Chcem sa Vás poraďaci opýtať, keďže viac hláv viac rozumu :-) ako je to s brigádnikmi pracujúcimi na dohodu o vykonaní práce. Brigádnička mi tvrdí, že podľa zákona je povinná si nadrábať pol hodinovú prestávku, tým že príde o pol hodinu do zamestnania prv pred pracovnou dobou alebo neskôr odíde. A teda má nárok na odpracovaných plných 7 h aj vtedy, ak si uplatní pol hodinovú prestávku Podľa dohody má pracovnú dobu len 7h denne

Moje vedomosti sú také, že preplácať sa jej bude len čistý pracovný čas, pokiaľ sa so zamestnávateľom nedohodne inak napr. že sa jej čas nad pracovnú dobu bude preplácať. Keďže takúto dohodu nemá preplávať sa jej bude 6,5 hodiny ak si uplatní pol hodinovú prestávku. Jej stačí príjsť 5 min pred začiatkom prac. doby a 5 min po odisť. Ona ako dohodárka nie je povinná si nič nadrábať.
Pri dohodách o VP sa neprepláca odpracovaný čas, ale odmena je za ukončenú prácu na dohodu.

Kuk ZP:
§ 226
Dohoda o vykonaní práce
(1) Dohodu o vykonaní práce zamestnávateľ môže uzatvoriť s fyzickou osobou, ak predpokladaný rozsah práce (pracovnej úlohy), na ktorý sa táto dohoda uzatvára, nepresahuje 350 hodín v kalendárnom roku. Do predpokladaného rozsahu práce sa započítava aj práca vykonávaná zamestnancom pre zamestnávateľa na základe inej dohody o vykonaní práce.

(2) Dohoda o vykonaní práce sa uzatvára písomne, inak je neplatná. V dohode o vykonaní práce musí byť vymedzená pracovná úloha, dohodnutá odmena za jej vykonanie, doba, v ktorej sa má pracovná úloha vykonať, a predpokladaný rozsah práce, ak jej rozsah nevyplýva priamo z vymedzenia pracovnej úlohy. Písomná dohoda o vykonaní práce sa uzatvára najneskôr deň pred dňom začatia výkonu práce.

(3) Pracovná úloha sa musí vykonať v dohodnutej dobe, inak môže zamestnávateľ od dohody odstúpiť. Zamestnanec môže od dohody odstúpiť, ak nemôže pracovnú úlohu vykonať preto, že mu zamestnávateľ neutvoril dohodnuté pracovné podmienky. Zamestnávateľ je povinný nahradiť škodu, ktorá mu tým vznikla.

(4) Odmena za vykonanie pracovnej úlohy je splatná po dokončení a odovzdaní práce. Medzi účastníkmi možno dohodnúť, že časť odmeny bude splatná už po vykonaní určitej časti pracovnej úlohy. Zamestnávateľ môže odmenu po prerokovaní so zamestnancom primerane znížiť, ak vykonaná práca nezodpovedá dohodnutým podmienkam.
(5) Ak zamestnanec zomrie pred splnením pracovnej úlohy a zamestnávateľ môže jej výsledky použiť, právo na odmenu primeranú vykonanej práci a právo na náhradu účelne vynaložených nákladov nezaniká a stáva sa súčasťou dedičstva.
ewisam
11.05.11,11:18
Z toho co čítam mi vyplýva, že sa nemýlim. Že sa jej preplatí len to, čo v skutočnosti odrobila, že sa tam nejaké nadčasy alebo nadrábanie, zo zákona povinné ( §91 myslím) či ako to nazvala nezarátava...
Teda ak má odpracovať denne 7h podľa zmluvy, a v rámci toho má pol hodinovú prestávku, logika ma nepustí odpracovala len 6,5 a to sa jej zaráta do výplaty ( dohoda je postavená tak, že max. 64 h môže odrobiť za mesiac

Na jednom z fór som totiž našla informácie, ktoré radil človek problematiky znalý, že dohodár nemá nárok v podstate ani na prestávku v práci, pokiaľ sa nedohodne so zamestnávateľom inak. A že Zákonník práce sa týka výlučne zamestnancov ( samozrejme nie v prípade citovaných § je to iné.) Dohodár si nemá nárok nárokovať na nadčasy, stravné nič....
veronikasad
11.05.11,11:22
Na jednom z fór som totiž našla informácie, ktoré radil človek problematiky znalý, že dohodár nemá nárok v podstate ani na prestávku v práci, pokiaľ sa nedohodne so zamestnávateľom inak. A že Zákonník práce sa týka výlučne zamestnancov ( samozrejme v prípade citovaných § je to iné.
dohodár dostáva odmenu za výkon práce. Prestávka v práci na obed nie je platená ani u zamestnanca v prac.pomere.
ewisam
11.05.11,12:04
Ďakujem Veronika, viem to, ale ako vravím ona mi tvrdí, že si mám naštudovať zákon, vraj je povinná chodiť do práce pol hodinu pred začatím pracovného pomeru...čo je u dohodára hlúposť a keďže si to nedá rozumne vysvetliť, som tu aby som si overila, či sa náhodou nemýlim....
veronikasad
11.05.11,15:28
Ďakujem Veronika, viem to, ale ako vravím ona mi tvrdí, že si mám naštudovať zákon, vraj je povinná chodiť do práce pol hodinu pred začatím pracovného pomeru...čo je u dohodára hlúposť a keďže si to nedá rozumne vysvetliť, som tu aby som si overila, či sa náhodou nemýlim....
o akú dohodu a aký výkon práce sa jedná ?
ewisam
11.05.11,18:06
No neviem, čo presne myslíte, ale uz som to tu spominala ide o dohodu o vykonaní práce max. 64 h mesačne a pracuje ako predavacka s tym, ze v zmluve je vykon prace len pocas otvaracich hodín, co cini 7 h denne...
terezamaria
11.05.11,18:11
Pokiaľ je predavačka, tam nie je vôbec vhodné uzatvoriť Dohodu o vykonaní práce. Tam sa vždy uzatvára Dohoda o pracovnej činnosti, nakoľko je to práca opakujúca sa.
Toto je problém zamestnávateľov, že všetky Pracovné zmluvy chcú nahradiť
" Dohodami ", často nesprávnymi.
ewisam
12.05.11,08:57
S tym suhlasit nemozem, netvrdim, ze dohoda o vykonani prace je najspravnejsie riesenie, ale ako mi je zname dohoda o prac cinnosti sa uzatvara na max. 10 h tyzdenne, hoci je pravda, ze na opakujucu sa cinnost. Kolko predavaciek by musela mat prevadzka, ak jedna by mohla podla dohody o prac cinnosti odpracovat jeden den aj kusok tyzdenne, aby jej to vyslo 10 h? Bezne sa to riesi dohodami o vykonani prace...i ked na predavacky akoby v legislative zabudli...
katka50
12.05.11,08:59
S tym suhlasit nemozem, netvrdim, ze dohoda o vykonani prace je najspravnejsie riesenie, ale ako mi je zname dohoda o prac cinnosti sa uzatvara na max. 10 h tyzdenne, hoci je pravda, ze na opakujucu sa cinnost. Kolko predavaciek by musela mat prevadzka, ak jedna by mohla podla dohody o prac cinnosti odpracovat jeden den aj kusok tyzdenne, aby jej to vyslo 10 h? Bezne sa to riesi dohodami o vykonani prace...i ked na predavacky akoby v legislative zabudli...
mimotemyNa predavačky v legislatíve nezabudli, mali by mať pracovný pomer, i keď s kratším prac. úväzkom.
veronikasad
12.05.11,09:03
S tym suhlasit nemozem, netvrdim, ze dohoda o vykonani prace je najspravnejsie riesenie, ale ako mi je zname dohoda o prac cinnosti sa uzatvara na max. 10 h tyzdenne, hoci je pravda, ze na opakujucu sa cinnost. Kolko predavaciek by musela mat prevadzka, ak jedna by mohla podla dohody o prac cinnosti odpracovat jeden den aj kusok tyzdenne, aby jej to vyslo 10 h? Bezne sa to riesi dohodami o vykonani prace...i ked na predavacky akoby v legislative zabudli...
Súhlasiť nemusíš ...

§ 223
Dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1)Zamestnávateľ môže na plnenie svojich úloh alebo na zabezpečenie svojich potrieb výnimočne uzatvárať s fyzickými osobami dohody o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru (dohodu o vykonaní práce, dohodu o pracovnej činnosti a dohodu o brigádnickej práci študentov), ak ide o prácu, ktorá je vymedzená výsledkom (dohoda o vykonaní práce) alebo ak ide o príležitostnú činnosť vymedzenú druhom práce (dohoda o pracovnej činnosti, dohoda o brigádnickej práci študentov). Na pracovnoprávny vzťah založený dohodami o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru sa vzťahujú ustanovenia prvej časti.

------
Moje skúsenosti z kontrol. SP moc neskúmala náplň práce dohodára. Podstatne viac to zaujíma kontrolorov Inšpekcie práce ...
ewisam
12.05.11,10:41
Katka 5O viem, ze mimo temu, len som zodpovedala otazku kolegynke, ktora konstatuje, ze bolo vhodnejsie uzatvarat s predavackami dohodu o prac. cinnosti. A kratsi uväzok sa velmi tazko urcuje lebo niekedy odpracuje v tyzdni ten clovek dva, dni niekedy tri, niekedy ziaden, ale vratme sa k teme
katka50
12.05.11,10:49
Katka 5O viem, ze mimo temy, len som zodpovedala otazku kolegynke, ktora konstatuje, ze bolo vhodnejsie uzatvarat s predavackami dohodu o prac. cinnosti.
Ewisam, nie Tvoja, ale moja odpoveď bola mimo témy.:)
ewisam
12.05.11,11:10
:-) v pohode. Veronika, ja sa opytam rovno lebo sice viacero z vas tu sice cituje zakon, ale teda sa mylim (ak ano v com) ked tvrdim ze dohodar, nema povinnost si nic nadrabat jeho pracovna doba je urcena dohodou a je na jeho dobrej voli ze zostane dlhsie v praci, pokial sa so zamestnavatelom nedohodne inak. To iste spominana prestavka, pokial ma presne v zmluve prac. dobu urcenu a je plateny hodinovo, tak ak tu prestavku ma, odpracoval 6,5 h
Aj v citovanom 223§ posledna veta je sice velavravna, ale nic nehovoriaca, lebo prva cast zakona sa tyka zamestnanca co si mam teda mysliet?
veronikasad
12.05.11,11:22
:-) v pohode. Veronika, ja sa opytam rovno lebo sice viacero z vas tu sice cituje zakon, ale teda sa mylim (ak ano v com) ked tvrdim ze dohodar, nema povinnost si nic nadrabat jeho pracovna doba je urcena dohodou a je na jeho dobrej voli ze zostane dlhsie v praci, pokial sa so zamestnavatelom nedohodne inak. To iste spominana prestavka, pokial ma presne v zmluve prac. dobu urcenu a je plateny hodinovo, tak ak tu prestavku ma, odpracoval 6,5 h
Aj v citovanom 223§ posledna veta je sice velavravna, ale nic nehovoriaca, lebo prva cast zakona sa tyka zamestnanca co si mam teda mysliet?
Dohodár dostáva odmenu za vykonanú prácu - to už bolo opakované niekolkokrát. Aké podmienky si stanoví zamestnanatel so zamestnancom, zaleží len na nich. Ale ak má byť predavač v určitú hodinu už na pracovisku, nemal by v tomto čase otvárať dvere predajne. Rovnako je to aj z odchodom - pár minút na hygienu ... Že niektorí zamestnávatelia zamestnancom neplatia dobu strávenú upratovaním prevádzky a pod. je na inú diskusiu.
ewisam
12.05.11,11:55
No presne tak, par minut staci pred otvorenim prevadzky, prace suvisiace s upratovanim nemusi robit pred a po pracovnej dobe, pozametat moze pocas jej trvania, kedze nejde o supermarket :-) aby tam bolo 100 zakaznikov... Na tom sa zhodneme, ale predsa nemoze prist tristvrte hodiny pred zacatim pracovnej doby, kedze nema rano co doma robit a cakat ze jej to bude zaplatene- ved je v praci a vraj teda zakon jej "prikazuje" aby bola pol hodinu na pracovisku pred pracovnou dobou a tym si nadraba akoze pol hodinu na obed, o com sa dohodla sama so sebou...
zuzanna
12.05.11,17:24
No neviem, čo presne myslíte, ale uz som to tu spominala ide o dohodu o vykonaní práce max. 64 h mesačne a pracuje ako predavacka s tym, ze v zmluve je vykon prace len pocas otvaracich hodín, co cini 7 h denne...

na dohodu o vykonaní práce je možné pracovať len 64 hodín mesačne??? to nemôže pracovať napr. 78 hodín???
terezamaria
12.05.11,17:36
na dohodu o vykonaní práce je možné pracovať len 64 hodín mesačne??? to nemôže pracovať napr. 78 hodín???

Môže, ale predpokladaný rozsah práce, na ktorý sa táto dohoda uzatvára, nepresahuje 350 hodín v kalendárnom roku. Do predpokladaného rozsahu práce sa započítava aj práca vykonávaná zamestnancom pre toho istého zamestnávateľa na základe inej dohody o vykonaní práce. Zamestnanci však môžu uzatvárať dohody o vykonaní práce aj s viacerými zamestnávateľmi súčasne. U každého z nich môžu naplniť ročný limit 350 hodín.
terezamaria
12.05.11,17:43
S tym suhlasit nemozem, netvrdim, ze dohoda o vykonani prace je najspravnejsie riesenie, ale ako mi je zname dohoda o prac cinnosti sa uzatvara na max. 10 h tyzdenne, hoci je pravda, ze na opakujucu sa cinnost. Kolko predavaciek by musela mat prevadzka, ak jedna by mohla podla dohody o prac cinnosti odpracovat jeden den aj kusok tyzdenne, aby jej to vyslo 10 h? Bezne sa to riesi dohodami o vykonani prace...i ked na predavacky akoby v legislative zabudli...

S čím nemôžeš súhlasiť? Jedine nemôžeš súhlasiť s tým, že predavačka nemôže byť zamestnaná na Dohodu o vykonaní práce. Pri kontrole z Inšpektorátu práce dostanete pokutu. Prvé po čom idú, je rozlíšenie jednotlivých druhov dohôd. Šikovný personalista, resp. mzdár si s takouto jednoduchou záležitosťou vždy poradí.:):):)
ewisam
13.05.11,09:46
Šikovný personalista, resp. mzdár si s takouto jednoduchou záležitosťou vždy poradí.:):):)

I ked sme mimo temy, Terezamaria, nesuhlasim s tym, ze je Dohoda o prac. cinnosti je "vhodnym" riesenim daneho problému...

A sikovny presonalista, nuz kazdy raz zacinal, takze nemohol vediet vsetko hned a zaraz, skusenosti sa ziskavaju praxou a preto som mimochodom aj tu ;)
veronikasad
13.05.11,09:54
ewisan, aj začínajúci personalista musí dodržiavať zákony, ak firma nechce platiť pokuty ... A ty chce isť hlavou proti múru
terezamaria
13.05.11,10:06
I ked sme mimo temy, Terezamaria, nesuhlasim s tym, ze je Dohoda o prac. cinnosti je "vhodnym" riesenim daneho problému...

A sikovny presonalista, nuz kazdy raz zacinal, takze nemohol vediet vsetko hned a zaraz, skusenosti sa ziskavaju praxou a preto som mimochodom aj tu ;)

Ktorá z nás je mimotemy??????? Asi ani jedna, len ja sa držím Zákonníka práce a následných vyplývajúcich povinností zamestnávateľa a Ty chceš niečo, čo nie je možné. Ale v pohode si sprav ako uznáš za vhodné, lebo nie je možné iné riešenie - buď pracovná zmluva alebo dohoda o pracovnej činnosti. Skončila som.:cool:
terezamaria
13.05.11,10:10
Šikovný personalista, resp. mzdár si s takouto jednoduchou záležitosťou vždy poradí.:):):)

Vôbec si nepochopila túto vetu. Až chceš, napíš mi do ss-ky kontakt na Teba, lebo Tebe sa nedá napísať ss-ka. To nemalo nič spoločné s tým, že si začínajúca.:)
ewisam
13.05.11,10:38
Kocky ja sa s vami nebudem hadat, jasne ze zakony sa maju dodrziavat... No ked sme sa pytali personlistky co nas ucila mzdove, co by bolo pre predavacky najlepsie, sama nevedela... a nechce sa mi akosi verit tomu, ze brigadnici v tescu odhliadnuc od studentov, maju vsetci pracovny pomer alebo dohodu o pracovnej cinnosti na 10 h tyzdenne, ked vieme ze tam robia 8 dakedy 12 h denne. Ale je to v podstate jedno, dotycna brigadnicka opustila pracovisko....
veronikasad
13.05.11,10:46
ewisam, na porade ti nikto nebude radiť ako porušovať zákony. Ak sa zamestnávatel rozhodne inak, musí znášať dôsledky.

Typický príklad dôsledkov máš v tejto téme

http://www.porada.sk/t168141-kontrola-z-inspektoratu-bezpecnosti-prace-cierna-praca.html
ewisam
13.05.11,10:54
Veronikasad, nikoho neziadam, aby mi radil ako porusovat zakon, nemam v zaujme ho porusovat.

Ja si len myslim ze naozaj to nieje legislativne doriesene, to je vsetko... Mam azda naozaj tomu verit, ze obchodne retazce maju 1000 predavaciek- brigadnicok, aby sa mohli striedat po jednom dni alebo po par hodinách?
rozne
A co zistujem, chyba mi tu vseobecne na porade akasi prakticnost, lebo ked ma zaujima odpoved na konkretny problem, dostanem odpoved v §, ktore sa daju interpretovat rozne alebo stylom suhlasit nemusis.... Iste, niekto moze namietat, ze nie je povinny mi radit, ale o com ta porada potom je??

Terezamaria, ani ja sa k tvojej ss nemozem dostat...ale dakujem za zaujem
zuzka011
14.06.11,12:43
chcela by so vas poprosit o informaciu, max. pocet odpracovanych hodin pri DoVP je 350 za rok. Ak sa uzatvori dohoda pocas roka, vypocita sa alikvotna cas max. odpracovach hodin, ktore moze odpracovat do konca roka? dakujem
veronikasad
14.06.11,12:52
chcela by so vas poprosit o informaciu, max. pocet odpracovanych hodin pri DoVP je 350 za rok. Ak sa uzatvori dohoda pocas roka, vypocita sa alikvotna cas max. odpracovach hodin, ktore moze odpracovat do konca roka? dakujem
má nárok na 350 hod. ročne u jedného zamestnávatela. nesleduje sa doba trvania výkonu práce na dohodu (nepočítaš alikv.časť).