misenocka
11.05.11,12:37
Zdravim. Pre ziskanie licencie v MCD potrebujem odborne sposobileho zastupcu. Viete mi niekto poradit, kde taku osobu najst? Za vsetky napady a rady vopred dakujem
zalobaba
11.05.11,13:27
Zdravim. Pre ziskanie licencie v MCD potrebujem odborne sposobileho zastupcu. Viete mi niekto poradit, kde taku osobu najst? Za vsetky napady a rady vopred dakujem

Lokalita ?
misenocka
11.05.11,15:56
Lokalita ?

ved to je jedno, nie? ;) osoba je len cista formalita...
marjankaj
11.05.11,16:16
ved to je jedno, nie? ;) osoba je len cista formalita...

Tak skús telefónny zoznam:---
misenocka
11.05.11,18:25
Tak skús telefónny zoznam:---

hahaha...:--- dik za odbornu radu
marjankaj
11.05.11,21:36
hahaha...:--- dik za odbornu radu

Aká otázka taká odpoveď:cool:

A čo si predstavuješ pod MCD?
Marína
11.05.11,21:43
Aká otázka taká odpoveď:cool:

A čo si predstavuješ pod MCD?
Také nevieš?;) Zapni fantáziu.:--- Predsa McDonald´s.:)
Dúfam, že som trafila, lebo mám po chlebe..:confused:
veronikasad
11.05.11,21:44
žeby medzinárodná kamionová doprava ?
marjankaj
11.05.11,22:55
Také nevieš?;) Zapni fantáziu.:--- Predsa McDonald´s.:)
Dúfam, že som trafila, lebo mám po chlebe..:confused:

To môže byť hocičo.:eek:
A čo nám tu dáva hádanky alebo pýta rady?:confused:


http://www.mcd.org/
http://www.mcd.cz/
http://www.mcd.sk/
A ak by to aj bol McDonald, tak načo sa to vlastne pýta? Veď tam robia študenti aj bez licencie.
misenocka
12.05.11,03:20
Aká otázka taká odpoveď:cool:

A čo si predstavuješ pod MCD?

preco? ved nie je to jedno odkial ta dotycna osoba je? ved aj tak nic v spolocnosti nerobi, len tam musi byt prijata do TPP. MCD, resp. MCND je mediznarodna cestna nakladna doprava
marjankaj
12.05.11,04:32
preco? ved nie je to jedno odkial ta dotycna osoba je? ved aj tak nic v spolocnosti nerobi, len tam musi byt prijata do TPP. MCD, resp. MCND je mediznarodna cestna nakladna doprava

No ako ma toto mohlo nenapadnúť:eek::---:rolleyes:

No ja si napríklad licenciu kupujem. Na dva roky. Od firmy ESSET na používanie antivírového programu NOD:cool: Nezruinuje ťa to.:rolleyes:

PS: Veronika sánka dole.:cool: Skúsenosti.:cool:;)
marjankaj
12.05.11,04:36
preco? ved nie je to jedno odkial ta dotycna osoba je? ved aj tak nic v spolocnosti nerobi, len tam musi byt prijata do TPP. MCD, resp. MCND je mediznarodna cestna nakladna doprava

No celkom jedno to nie je.
Aj ja by som sa rád zamestnal v takej firme.;)
Daj kontakt. U nás všetci chcú aby som aj robil.:confused:
Nokerla
12.05.11,06:12
Ja mam osvedcenie na MCD, ak chces, tak sa ozvi SS
misenocka
12.05.11,10:40
Ja mam osvedcenie na MCD, ak chces, tak sa ozvi SS
rada by som, ale nejde mi poslat ss :(
Nokerla
12.05.11,12:36
Tak mi posli mail mudrhematolog@gmail.com
Economic
15.05.11,08:43
Zdravim. Pre ziskanie licencie v MCD potrebujem odborne sposobileho zastupcu. Viete mi niekto poradit, kde taku osobu najst? Za vsetky napady a rady vopred dakujem

Ak máš na mysli medzinárodnú cestnú dopravu, tak pri vybavovaní Povolenia je treba práve na zodpovednú osobu aj výpis RT, musíš preukázať, že je v pracovnom pomere a aj registračný list zo sociálnej poisťovne pýtajú .... okrem iných dokladov.... Takže až taká zábava to nebude.
misenocka
15.05.11,10:58
Ak máš na mysli medzinárodnú cestnú dopravu, tak pri vybavovaní Povolenia je treba práve na zodpovednú osobu aj výpis RT, musíš preukázať, že je v pracovnom pomere a aj registračný list zo sociálnej poisťovne pýtajú .... okrem iných dokladov.... Takže až taká zábava to nebude.

viem, viem...ale najtazsie je asi najst takuto osobu...ci?
Economic
15.05.11,12:37
viem, viem...ale najtazsie je asi najst takuto osobu...ci?

áno, no ťažké bude ju aj zamestnať... teda splniť všetky podmienky...
misenocka
15.05.11,16:34
áno, no ťažké bude ju aj zamestnať... teda splniť všetky podmienky...

preco? ved to je ako kazdy iny zamestnanec. ci?
pavol54
15.05.11,18:39
preco? ved to je ako kazdy iny zamestnanec. ci?
Ten zamestnanec tam nie je pre srandu králikov, ale pretože má obrovskú zodpovednosť vyplývajúcu z funkcie "zodpovedný zástupca". prečo nemôžeš byť ty ten zodpovedný zástupca?
misenocka
16.05.11,03:55
Ten zamestnanec tam nie je pre srandu králikov, ale pretože má obrovskú zodpovednosť vyplývajúcu z funkcie "zodpovedný zástupca". prečo nemôžeš byť ty ten zodpovedný zástupca?

teoreticky je zodpovedny, ale tak ci tak je najzodpovednejsi predsa majitel spolocnosti, nie? ja by som to rada robila, kebyze mam na to potrebnu skusku. Ale snad sa mi to co chvila podari, cakam, kedy mi poslu pozvanku na skusku.
Economic
17.05.11,04:15
teoreticky je zodpovedny, ale tak ci tak je najzodpovednejsi predsa majitel spolocnosti, nie? ja by som to rada robila, kebyze mam na to potrebnu skusku. Ale snad sa mi to co chvila podari, cakam, kedy mi poslu pozvanku na skusku.

Samotné pomenovanie zodpovednej osoby myslím hovorí samé za seba. Zodpovedný je zodpovedný zástupca.
Mila123
17.05.11,04:35
Aké veľmi jednoduché.....byť iba zamestnaný....prečo si potom podľa zákona vyžaduje táto činnosť osobu zodpovednú????? mne sa zdá, že hľadáš skoro takého "bieleho koňa"....????
misenocka
17.05.11,05:30
Aké veľmi jednoduché.....byť iba zamestnaný....prečo si potom podľa zákona vyžaduje táto činnosť osobu zodpovednú????? mne sa zdá, že hľadáš skoro takého "bieleho koňa"....????

:D tak toto bolo ozaj dobre. nikoho nehladam. len som sa spytala, ze kde sa da najst nejaka osoba, ktora ma sposobilost pre vykonavanie MCND. ja som si tento zakon nevymyslela. je to len dalsia komplikacia pre podnikatelov v doprave, nic viac.

a inak...to by bolo ozaj originalne...hladat si "bieleho kona" na porade...si zabilaaaaa :D
Mila123
17.05.11,05:57
prepáč.....ale iba tak nájsť zodpovedného človeka, kt. nemusí ani do práce, iba ho budete zamestnávať???zdá sa mi to trošku, ešte raz prepáč ale pritiahnuté.....ak ty, či ten dotyčný nespľňate zákonom stanovené podmienky na prevádzkovanie činnosti medz. kamiónovej dopravy pochybujem, že by ste tu na porade našli zodpovednú osobu, kt. by sa dala nahovoriť.......je to môj názor.....
misenocka
17.05.11,06:04
prepáč.....ale iba tak nájsť zodpovedného človeka, kt. nemusí ani do práce, iba ho budete zamestnávať???zdá sa mi to trošku, ešte raz prepáč ale pritiahnuté.....ak ty, či ten dotyčný nespľňate zákonom stanovené podmienky na prevádzkovanie činnosti medz. kamiónovej dopravy pochybujem, že by ste tu na porade našli zodpovednú osobu, kt. by sa dala nahovoriť.......je to môj názor.....

ved preto ju ani tu na porade nehladam. informovala som sa len, ze KDE by sa takato osoba dala najst. Ci maju nejaky svoj vlastny register alebo ci su niekde evidovani alebo co...a ked sa mi niekto dobrovolne ohlasi, aj tu na porade, ze danu skusku ma, tak budem len a len rada. A ver mi, ze dana osoba nic, ale absolutne nic nerobi (aspon v nasej spolocnosti)
Nokerla
17.05.11,06:15
My sme mali zodpovedneho zastupcu, ale na inu cinnost.....a tiez nechodil do prace, "iba" bol zamestnany.