Janka 24
12.05.11,09:25
Ahojte chcem sa poradiť.A som rada ,že tu je naša porada. Keď sme odovzdali daňové priznanie za rok 2010, boli sme v mínuse 11 000€. Najhoršie na tom je , že stále ideme hlbšie do mínusu. Máme aj zákazky ale je ich málo. Výplaty však musia, byť aj keď majiteľ požičia zo svojich./Inač je to obdivuhodné, iný majiteľ by radšej meškal s výplatami/ Proste príjmi sú malé oproti všetkým výdavkom. Dá sa z tejto situácie nejako dostať? Poradte mi ak viete. ďakujem J.
jar88
12.05.11,07:40
Veľmi veľkú šancu sa z toho dostať nemáte.
Jedine, že ten váš majiteľ má takých zamestnancov, ako si ty viac. Potom by sa dalo niečo vymyslieť, ale pochybujem, že sa nájdu takí zamestnanci. Väčšinou každý stagnuje, čaká na výplatu a potichúčky hľadá vlastné východisko. Niektorí dokonca aj prostredníctvom PN a následne práce načierno.
Janka 24
12.05.11,08:21
Mozno aj zamestnanci by boli za, len co robit a ako zdvihnut zaklad dane? az ma to desi ked pisete ze je mala sanca. ?
jar88
12.05.11,10:02
Mozno aj zamestnanci by boli za, len co robit a ako zdvihnut zaklad dane? az ma to desi ked pisete ze je mala sanca. ?
Mali by ste si sadnúť a jasne si prebrať svoje možnosti.
Čím sa viete presadiť na trhu a čo ste ochotní za to obetovať. Majiteľ už dal jasne najavo, že má záujem, aj na úkor vlastnej prosperity.
--------------------------------------------------------
Čím sa zaoberá vaša firma. V akej brandži podnikáte?