Tati5
12.05.11,13:55
Dobrý deň,

v októbri minulého roka som z materskej dovolenky nastúpila do práce na svoje pôvodné pracovné miesto. Od 1.6.2011 mi však zamestnávateľ ponúka inú pracovnú pozíciu, ktorá je platovo o 200 Eur nižšia -údajne z dôvodu redukovania počtu zamestnancov na úseku. Ide o to, že momentálne mám u súčasného zamestnávateľa nárok na 31 dní dovolenky (ešte aj z minulého roka). Zamestnávateľ mi súčasne s inou pozíciou navrhol z dôvodu organizačných zmien aj prechod do inej spoločnosti - iný zamestnávateľ (ktorý ale funguje v rámci toho istého podniku).

Moja otázka znie:
1. či by som týmto prechodom stratila nárok na dovolenku 31 dní? Je zamestnávateľ povinný vyplatiť mi nevyčerpanú dovolenku?
2. aký mám nárok na dovolenku u nového zamestnávateľa?

V prípade, že by som sa rozhodla odísť z firmy a neprijať pozíciu u nového zamestnávateľa, mám nárok aj na vyplatenie nevyčerpanej dovolenky + odstupné?

Vopred ďakujem pekne za odpoveď.

Tati5
rodina1
12.05.11,12:10
Dobrý deň,

v októbri minulého roka som z materskej dovolenky nastúpila do práce na svoje pôvodné pracovné miesto. Od 1.6.2011 mi však zamestnávateľ ponúka inú pracovnú pozíciu, ktorá je platovo o 200 Eur nižšia -údajne z dôvodu redukovania počtu zamestnancov na úseku. Ide o to, že momentálne mám u súčasného zamestnávateľa nárok na 31 dní dovolenky (ešte aj z minulého roka). Zamestnávateľ mi súčasne s inou pozíciou navrhol z dôvodu organizačných zmien aj prechod do inej spoločnosti - iný zamestnávateľ (ktorý ale funguje v rámci toho istého podniku).

Moja otázka znie:
1. či by som týmto prechodom stratila nárok na dovolenku 31 dní? Je zamestnávateľ povinný vyplatiť mi nevyčerpanú dovolenku? pri ukončení PP z akéhokoľvek dôvodu je zamestnávateľ povinný preplatiť nevyčerpanú dovolenku
2. aký mám nárok na dovolenku u nového zamestnávateľa? ak nastúpiš k novému zamestnávateľovi od 1. 6., nárok na dovolenku ti vznikne najskôr po odpracovaní 21 dní a to vo výške 1/12 z ročného nároku. Po odpracovaní 60 dní, ti vznikne nárok na 7/12 z ročného nároku.

V prípade, že by som sa rozhodla odísť z firmy a neprijať pozíciu u nového zamestnávateľa, mám nárok aj na vyplatenie nevyčerpanej dovolenky + odstupné? ak dostaneš výpoveď v zmysle § 63 ods. 1 písm. a) alebo b) vznikne ti nárok na odstupné. Odstupné ti bude vyplatené minimálne vo výške dvojnásobku priemerného mesačného zárobku alebo minimálne trojnásobku priemerného mesačného zárobku (ak si u zamestnávateľa pracovala viac ako 5 rokov). Zároveň máš nárok aj na preplatenie nevyčerpanej dovolenky.

Vopred ďakujem pekne za odpoveď.

Tati5

...
monikago
12.05.11,12:49
Dobrý deň,

v októbri minulého roka som z materskej dovolenky nastúpila do práce na svoje pôvodné pracovné miesto. Od 1.6.2011 mi však zamestnávateľ ponúka inú pracovnú pozíciu, ktorá je platovo o 200 Eur nižšia -údajne z dôvodu redukovania počtu zamestnancov na úseku. Ide o to, že momentálne mám u súčasného zamestnávateľa nárok na 31 dní dovolenky (ešte aj z minulého roka). Zamestnávateľ mi súčasne s inou pozíciou navrhol z dôvodu organizačných zmien aj prechod do inej spoločnosti - iný zamestnávateľ (ktorý ale funguje v rámci toho istého podniku).

Moja otázka znie:
1. či by som týmto prechodom stratila nárok na dovolenku 31 dní? Je zamestnávateľ povinný vyplatiť mi nevyčerpanú dovolenku?
2. aký mám nárok na dovolenku u nového zamestnávateľa?

V prípade, že by som sa rozhodla odísť z firmy a neprijať pozíciu u nového zamestnávateľa, mám nárok aj na vyplatenie nevyčerpanej dovolenky + odstupné?

Vopred ďakujem pekne za odpoveď.

Tati5


ale pri prechode k inému zamestnávateľovi, ak by to bola deliminácia, čiže prechod so všetkými právami, tak by prešlo s tebou aj 31 dní dovolenky, ktorú by si si mohla vyčerpať u nového zamestnávateľa.
Tati5
15.05.11,12:57
Ďakujem pekne za odpovede.

1. V prípade, že by som neprijala ponúkané pracovné miesto, ako je to s výpovednou lehotou? Ako dlho trvá? Ako to funguje v praxi v prípade, že by plynula výpovedná lehota? Je to tak, že po jej uplynutí má zamestnávateľ povinnosť vyplatiť mi mzdu za vykonanú prácu počas výpovednej doby + odstupné?

2. Ak by som chcela odísť pred uplynutím výpovednej lehoty, je to možné a zároveň dostať odstupné?

3. Aký doklad je zamestnávateľ povinný vystaviť ako podklad pre vyplatenie odstupného? V akej lehote je povinný vyplatiť odstupné?

4. Aké doklady musí zamestnávateľ vystaviť pri ukončení prac. pomeru? Zápočtový list, pracovný posudok atď???
ivka70
15.05.11,13:14
Ďakujem pekne za odpovede.

1. V prípade, že by som neprijala ponúkané pracovné miesto, ako je to s výpovednou lehotou? Ako dlho trvá? Ako to funguje v praxi v prípade, že by plynula výpovedná lehota? Je to tak, že po jej uplynutí má zamestnávateľ povinnosť vyplatiť mi mzdu za vykonanú prácu počas výpovednej doby + odstupné? vypovedna lehots je 2 mesacna, ak si zamestnana u zamestnavatela viac ako 5 rokov, tak 3 mesacna
pocas vypovednej lehoty riadne pracujes a mas teda narok na mzdu, pri ukonceni PP aj na odstupne, ak bude ukoncenie PP podla paragrafov citovanych uz v 1.prispevku

2. Ak by som chcela odísť pred uplynutím výpovednej lehoty, je to možné a zároveň dostať odstupné? je mozne uzavriet dohodu o ukonceni PP z dovodu zrusenia prac. miesta, kde je narok na odstupne
s dohodou musia suhlasit obhe strany, ty aj zamestnavatel a dovod v nej musi byt uvedeny

3. Aký doklad je zamestnávateľ povinný vystaviť ako podklad pre vyplatenie odstupného? V akej lehote je povinný vyplatiť odstupné? ziadny specialny doklad, podkladom je vypoved a par. v nej alebo dohoda o ukonceni PP a dovod v nej

4. Aké doklady musí zamestnávateľ vystaviť pri ukončení prac. pomeru? Zápočtový list, pracovný posudok atď??? zapoctovy list ano, pracovny posudok len ak si on poziadas

v texte
Tati5
15.05.11,15:16
Ďakujem pekne za odpoveď, ešte sa opýtam, v akej lehote má zamestnávateľ povinnosť vyplatiť odstupné a v prípade zrušenia PP dohodou, či je potom nárok na dávku v nezamestnanosti?
rodina1
15.05.11,15:23
Ďakujem pekne za odpoveď, ešte sa opýtam, v akej lehote má zamestnávateľ povinnosť vyplatiť odstupné a v prípade zrušenia PP dohodou, či je potom nárok na dávku v nezamestnanosti?
Zamestnávateľ má povinnosť v poslednej výplate ti vyplatiť nielen odstupné, ale aj nevyčerpanú dovolenku.
Ak budeš spĺňať podmienku, že v posledných troch rokoch si platila odvody na poistenie v nezamestnanosti aspoň dva roky, vznikne ti nárok na podporu v nezamestnanosti. Pritom sa neskúma dôvod ukončenia PP.