babicka1
12.05.11,16:38
ahoj chcela by som sa spýtat od rána sa mi nedá pripojit na internet volala som do t-comu tam mi povedali ,že od nich ide signál v poriadku aj je tak ked som si zapojila modem do počítača tak ide ,ale ja mávam zapojené aj počítač aj notebook cez router a teraz mi to nejde čo by som mala urobit už som skúšala aj káble premienat aj vypat a nič, nejde jeden známi mi povedal ,že nainštalovat ešte raz modem a vložit údaje ,ale čo ked ten ide nejde mi iba spolu s routrom hoci doteraz som to mala tak iba niekedy mi to blbne ako dnes celý den prosím vedel by mi niekto pomôct čo s tým?
Fero11
12.05.11,17:42
Tazko povedat, ak si s tym nic nerobila, tak by to malo fungovat, takto na dialku to je tazko diagnostikovat. Dolezite vsak je, ze chyba nieje u providera, ale u teba.
Bude potrebna sa prihlasid do administracie routera a pozret sa, ci sa vobec ten druhy PC dokaze pripojit
Vlado40
12.05.11,19:34
Možno je to klasická ,bežná chyba a to že vypadne meno a heslo v routri na prihlásenie do T-Com.Pozri sa či router tie údaje drží v poriadku.Kontrolka DSL na routri musí svietiť nie blikať,tak sa na to pozri.Možno odišiel router,aj to sa stáva.
babicka1
16.05.11,08:45
mala som problém s routrom zobrali mi ho vymenit no uvidím kedy to bude potom sa ozvem inak dakujem za reakcie
babicka1
10.08.11,19:38
ahoj ten wifi router sa reklamoval,dostala som nový router no neišiel ani ten zase sa reklamoval až nanho zabudli ,nakoniec mi známi priniesol tretí z ineho obchodu nainštaloval mi ho no išiel chvílu potom som sním mala zase problémi stále sa nedalo pripojit na internet až po viacerých odpájaní sa pripojil ,ale liezlo to na nervy,teraz som dala další nový z t-comu modem s wifi ale aj ten vypadáva tak neviem kde je chyba inštalovali sme to podla návodu tak neviem čím to môže byt vedeli by ste mi poradit dakujem signál ukazuje výborný ale z ničoho nič sa odpojí a strašne pomaly načitáva
Vlado40
10.08.11,19:46
Aký je to modem ,pripájaš sa wifi alebo kábel.Kontrolka ADSL na routri musí stále svietiť nie blikať.
babicka1
10.08.11,20:33
je to D-LINK Z T-comu a som pripojená s káblom na počítač a notebook iba chytá s wifi ale reagujú obydva rovnako
sthruska
11.08.11,04:34
mimotemy Mamička moja! Prosím Ťa, venuj viac času gramatike. Máš tam priveľa chýb.
babicka1
12.08.11,13:33
mimotemy Mamička moja! Prosím Ťa, venuj viac času gramatike. Máš tam priveľa chýb.
Prosím ta ja chcem sa iba poradit a nie dávat pozor na chyby a čo sme tu v škole ?