rmati
13.05.11,08:14
Chcem vytvorit sutaz. Bude sa jednat o sutaz o urcitu sumu penazi s tym ze ak sa tam chces zapojit musis zaplatit 1€ cez paypal. Potrebujem k tomu zivnost?
srska
13.05.11,06:22
Chcem vytvorit sutaz. Bude sa jednat o sutaz o urcitu sumu penazi s tym ze ak sa tam chces zapojit musis zaplatit 1€ cez paypal. Potrebujem k tomu zivnost?
áno ale lepšie je mať pre istotu sro so sídlom na sejšelských ostrovoch:)
rmati
13.05.11,06:24
tym vstupom ze zaplatite 1euro bol len priklad,,,len som chcel vediet ci na taketo veci podobne tomu potrebujem zivnost
marjankaj
13.05.11,06:27
tym vstupom ze zaplatite 1euro bol len priklad,,,len som chcel vediet ci na taketo veci podobne tomu potrebujem zivnost

Oveľa lepšie je zabezpečiť si imunitu.:---
rmati
13.05.11,06:28
mozete mi normalne poradit?...vazne neviem ako mam chapat vase narazky
marjankaj
13.05.11,06:41
mozete mi normalne poradit?...vazne neviem ako mam chapat vase narazky

Z toho, čo si uviedol, to vyzerá na nejaké podvody.:eek:
rmati
13.05.11,06:47
Neviem ci je to podvod a preto sa vas to pytam a zakladam tuto temu aby som si nenarobil problemy.

Este jedna otazka.,,mozno pre vas trapna ale odpovedzte mi normalne na rovinu. Ak by som spravil sutaz takym stylom...ze napriklad podporte nasu stranku a vyhrajte 10€... potrebujem na to zivvnost a tiez by to bol podvod?
srska
13.05.11,06:51
Neviem ci je to podvod a preto sa vas to pytam a zakladam tuto temu aby som si nenarobil problemy.

Este jedna otazka.,,mozno pre vas trapna ale odpovedzte mi normalne na rovinu. Ak by som spravil sutaz takym stylom...ze napriklad podporte nasu stranku a vyhrajte 10€... potrebujem na to zivvnost a tiez by to bol podvod?
možno nebol ale ja ti karle nevím - po skúsenostiach so 60 eurovými nitranskými stránkami - ťažko niekoho nalákaš
rmati
13.05.11,06:52
a zivnost by mi na to netrebalo?
rmati
13.05.11,07:13
Takze ak by som zalozil stranku napr.
Podporte nasu stranku a zapojite sa do sutaze o 1000€ to by uz nebol podvod ani by som nepotreboval zivnost?

SRSKA: Ty si uz nieco take skusal? A ak hej tak co konkretne?
marjankaj
13.05.11,10:31
Takze ak by som zalozil stranku napr.
Podporte nasu stranku a zapojite sa do sutaze o 1000€ to by uz nebol podvod ani by som nepotreboval zivnost?

SRSKA: Ty si uz nieco take skusal? A ak hej tak co konkretne?

No živnosť to asi nie je.
Preštuduj si zákon
http://www.expotrend.sk/img/zakon_171_2005_sk.pdf





§ 3
Hazardné hry
(1) Hazardné hry sú hry, v ktorých hráč môže získať
výhru v peniazoch, veciach alebo právach, ak splní herným
plánom vopred určené podmienky. Výsledok hazardnej
hry závisí výlučne alebo prevažne od náhody
alebo od vopred neznámeho výsledku určitej okolnosti
alebo udalosti. Výsledok okolnosti alebo udalosti, ktorá
určuje výsledok hazardnej hry, nesmie byť vopred
nikomu známy a nesmie byť nikým ovplyvniteľný a nesmie
byť v rozpore s pravidlami hazardnej hry.





(3) Hazardné hry možno prevádzkovať len na základe
licencie udelenej alebo vydanej podľa tohto zákona a zapodmienok ustanovených týmto zákonom.