Erika686
13.05.11,09:55
chcem si pozriet archiv na joj, ale mi vypisuje, ze si musim nainstalovat flash player. ale ja ho mam v pc nainstalovany, tak vie niekto poradit, kde moze byt problem? Dakujem
kergulaan
13.05.11,08:10
Daj stranku ktora ti konkretne nejde nech to testneme
+ aky mas prehliadac a Flash Pl.
Erika686
13.05.11,08:18
Juraj Tlach
13.05.11,08:49
Ale však klikni na ten prehrávač v okne prehrávania videa a nainštaluj si ho. Tam, kde ti vypisuje chýba flash, klikni na to, stránka ťa automaticky presmeruje na chýbajúci doplnok.
Erika686
13.05.11,08:56
a naco to mam instalovat, ked to v pc uz mam?
dokonca som to tak aj urobila, ale mi vypisalo, ze pri instalacii sa stala chyba. mam ten flash odinstalovat z pc a nanovo ho stiahnut?
kergulaan
13.05.11,09:07
Ale však klikni na ten prehrávač v okne prehrávania videa a nainštaluj si ho. Tam, kde ti vypisuje chýba flash, klikni na to, stránka ťa automaticky presmeruje na chýbajúci doplnok.
No toto by som az tak velmi neradil, je to cesta ako si do PC natahat vseliaku haved. Netvrdim, ze rovno z TV JOJ - ale su take pripady.\
Takze - ked nieco instalujem, stahujem tak vzdy z overenych stranok - najlepsie daneho vyrobcu a nie klikat na instalaciu, ked mi vybewhne nejake okno, ze nieco na mojom pc nie je nainstalovane.
kergulaan
13.05.11,09:10
a naco to mam instalovat, ked to v pc uz mam?
dokonca som to tak aj urobila, ale mi vypisalo, ze pri instalacii sa stala chyba. mam ten flash odinstalovat z pc a nanovo ho stiahnut?
Nic neodinstaluvavaj - asi bude problem niekde inde. Mne to prehrat ide, ale ja pouzivam iny prehliadac - Firefox a tak ti k IE neviem poradit.
Tak pockaj na rady niekoho mudrejsieho.
Erika686
13.05.11,09:26
no to fp bolo v baliku,teda s novym pc
Juraj Tlach
13.05.11,11:57
No toto by som az tak velmi neradil, je to cesta ako si do PC natahat vseliaku haved. Netvrdim, ze rovno z TV JOJ - ale su take pripady.\
Takze - ked nieco instalujem, stahujem tak vzdy z overenych stranok - najlepsie daneho vyrobcu a nie klikat na instalaciu, ked mi vybewhne nejake okno, ze nieco na mojom pc nie je nainstalovane.
:))to nemyslíš vážne :) Vieš ako sa to vlastne inštaluje?
Juraj Tlach
13.05.11,12:01
Ja by som to odinštaloval, vymazal tempy a nainštaloval zo stránky. Nie je problém preinštalovať, ale že to vyhadzuje chybu. A akú chybu ti vyhodí? Odinštaluj a nainštaluj nazad
http://get.adobe.com/cz/flashplayer/
kergulaan
14.05.11,04:22
:))to nemyslíš vážne :) Vieš ako sa to vlastne inštaluje?
Vies co, neviem. Napis.
Ale bol som skusenejsimi na taketo instalacie, napr on line scener na virusy a pod. upozorneny, nech to nerobim, tak radu posielam dalej.
Ak mas ine vedomosti - rad sa poucim.