rmozolik
13.05.11,12:30
Ahojte vsetci, mam overeny podnikatelsky napad v oblasti IT, overeny, podpora silnej materskej vyvojarskej firmy, jedna sa o rozbehnutie spolocnosti na Slovensku posobiacej v oblasti spravy dat (PDM, PLM) v oblasti konstrukcnych dat. Rad by som sa do toho pustil z niekym, kto ma chu robit v tejto oblasti, resp. sikovneho programatora, znalost databazovych systemov a spravy serverov. Blizsie informacie velmi rad poskytnem osobne, pri kave, obede. Predpokladane pociatocne naklady:
- zaskolenie v zahranici (cestovne naklady, ubytovanie: cca.1000 EUR)
- pracovny HW (zo zaciatku vieme pouzit aj domaci)
- nejaku malu kancelariu, resp. pracovisko.

Bez velkych investicii sa to da na zaciatku rozbehnut, staci si rozbehat na pocitaci dany system, zoznamit sa s nim, spravit dobry marketing a potom uz len hladat zakaznikov.
Podpora, skolenia, pomoc pri instalaciach,... je zabezpecene.
Ajk&
13.05.11,10:38
No, ktorý poraďák chce zbohatnúť ?
rmozolik
13.05.11,10:46
Ide samozrejme aj o financne nadobudnutie, ale nie hned, treba tu spolocnost na sk od zaciatku vybudovat a nemat velke oci. Hlavne sa jedna o to, ze kto chce byt sam sebe panom, rozbehnut spolocne vlastnu spolocnost, je tu priestor, min. v teoretickej rovine teraz urcite, prakticky sa ukaze. Ja hladam ludi z IT oblasti, co sa vyznaju, co som pisal, obchodne to viem zastresit sam.
emo6666
15.05.11,19:38
Dobrý deň,

Váš podnikateľský plán znie zaujímavo. Oblasťt, v ktorú chcete zastrešovať poznám. Nie je však PDM ako PDM, rovnako tak ako CAD. Je možné vedieť o aký software by išlo? Od akého dodávateľa? (Siemens PLM, SAP, PTC, Dassault... ). Ďakujem za odpoveď.
rmozolik
16.05.11,18:38
Dobrý deň,

Váš podnikateľský plán znie zaujímavo. Oblasťt, v ktorú chcete zastrešovať poznám. Nie je však PDM ako PDM, rovnako tak ako CAD. Je možné vedieť o aký software by išlo? Od akého dodávateľa? (Siemens PLM, SAP, PTC, Dassault... ). Ďakujem za odpoveď.
Zdravim, dakujem za odpoved. Velmi rad sa s Vami o tom pobavim, aj dam blizsie info o danom rieseni, ale navrhujem, aby som Vam to poslal sukromne do Vasho emailu. Napiste mi Vas email, kde Vam to mozem poslat prosim. Dakujem, pekny vecer, Mozolik
emo6666
17.05.11,18:19
Moje sukromna emailova adresa je: emol"zavinac"zoznam"bodka"sk
Oblast, v ktorej by ste chceli pracovat, je velmi narocna, s velkymi hracmi na trhu . Aj preto je zaujimave pre mna poznat viac detailov. Dakujem.