yoyo3333
13.05.11,12:30
Poraďáci prosím poraďte... Potrebujem sa v práci dostať na sukromny mail, ale mame tu zablokovaný prístup na niektoré stránky. Medzi nimi aj azet kde mam prave tie maily. Skúšam nájsť nejaký dobrý anonymizér, ale aj tie sú poväčšine zablokované. Problém bude asi v tom, žeakonáhle sa v adrese objavý slovo anonymizer, alebo proxy tak to okamžite blokne. Dik za rady.:D
Pls nepište skus google presiel som 30 stran.
Chobot
13.05.11,11:24
Poraďáci prosím poraďte... Potrebujem sa v práci dostať na sukromny mail, ale mame tu zablokovaný prístup na niektoré stránky. Medzi nimi aj azet kde mam prave tie maily. Skúšam nájsť nejaký dobrý anonymizér, ale aj tie sú poväčšine zablokované. Problém bude asi v tom, žeakonáhle sa v adrese objavý slovo anonymizer, alebo proxy tak to okamžite blokne. Dik za rady.:D
Pls nepište skus google presiel som 30 stran.

Neviem, či ti pomôže anonymizér, keď server či administrátor blokuje nejakú stránku. Anonymizér slúži na to, aby stránka, na ktorú sa pripájaš, nedostala informáciu o tvojej IP adrese a to je v tomto prípade zbytočné, lebo problém nie je v tom, že by teba blokovala stránka, na ktorú sa pripájaš, ale server blokuje stránku na ktorú sa pripájaš a to podľa internetovej adresy. A internetová adresa sa nedá anonymizovať.

Teda ak sa pripájaš napr. na www.zoznam.sk, tak to bude vždy www.zoznam.sk, aj keby si mal fiktívnu IP adresu. Adresu stránky zoznam.sk nezmeníš žiadnym anonymizérom, server vždy bude vedieť, že otváraš stránku www.zoznam.sk.
yoyo3333
13.05.11,11:31
Neviem, či ti pomôže anonymizér, keď server či administrátor blokuje nejakú stránku. Anonymizér slúži na to, aby stránka, na ktorú sa pripájaš, nedostala informáciu o tvojej IP adrese a to je v tomto prípade zbytočné, lebo problém nie je v tom, že by teba blokovala stránka, na ktorú sa pripájaš, ale server blokuje stránku na ktorú sa pripájaš a to podľa internetovej adresy. A internetová adresa sa nedá anonymizovať.

Teda ak sa pripájaš napr. na www.zoznam.sk (http://www.zoznam.sk), tak to bude vždy www.zoznam.sk (http://www.zoznam.sk), aj keby si mal fiktívnu IP adresu. Adresu stránky zoznam.sk nezmeníš žiadnym anonymizérom, server vždy bude vedieť, že otváraš stránku www.zoznam.sk (http://www.zoznam.sk).

Fungovala mi tu mada.cz ale od dnes mi to uz nejde. ta mada zmenila komplet znenie adresy. miesto azet tam dalo nejake hatlaniny. IT asi priebezne doplna adresy na blokovanie.
Na tej MADE sa dali stranky len prezerať. nedalo sa tam napriklad reagovať na facebooku, alebo chatovať na pokeci a podobne. ale mne išlo len o skontrolovanie pošty a odpisanie na nu.
2009
13.05.11,12:13
Rada je jednoduchá. Nepoužívať to čo v práci nejde. Vysvetlím. Už sá dá odsledovať takmer všetko. Zamestnávateľ sa prirodzene bráni aby sa pracovná doba zneužívala a ADMIN už vie ako tomu zabrániť. Nie som protivná je to fakt. Ak chceš sledovať v práci niečo.. notebook a svoje pripojenie.

Toto som napísala a hneď vymazala. Vraciam to sem späť. Je to realita
2009
13.05.11,12:23
Ak Ti ide iba o skontrolovanie pošty.. Tá sa dá presmerovať. Ja ju takto mám. Samozrejme nie do pracovnej pošty ale na gmail.com.. Ak nemáš zablokované aj to. Ak áno treba sa s tým zmieriť.. BODKA
yoyo3333
13.05.11,13:50
Ak Ti ide iba o skontrolovanie pošty.. Tá sa dá presmerovať. Ja ju takto mám. Samozrejme nie do pracovnej pošty ale na gmail.com.. Ak nemáš zablokované aj to. Ak áno treba sa s tým zmieriť.. BODKA


To som už skúšal. Poštu som si presmeroval, ale tým pádom mi nezostala na azete, ale sa odtial vymazala, alebo sa tam ani neuložila. Proste len nejak tade prešla a potom som si ju nemohol pozrieť zase doma. V nastaveniach som nikde nenašiel, aby mi ostala aj tam. Ide mi len o tu poštu, takže pokial niekto viete ako na to, tak prosím poraďte.
alla66
13.05.11,14:36
To som už skúšal. Poštu som si presmeroval, ale tým pádom mi nezostala na azete, ale sa odtial vymazala, alebo sa tam ani neuložila. Proste len nejak tade prešla a potom som si ju nemohol pozrieť zase doma. V nastaveniach som nikde nenašiel, aby mi ostala aj tam. Ide mi len o tu poštu, takže pokial niekto viete ako na to, tak prosím poraďte.

...Ty máš asi.........:
http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=75521&stc=1&d=1305300498)



ak chceš na Azete ponechať mail, potvrď PREPOŠLI KOPIU NA ADRESU... http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=75522&stc=1&d=1305301534

používam Pošli notifikáciu na adresu..... (Orange) odkiaľ mi na mobil príde notifikačná sms ;)
yoyo3333
13.05.11,14:54
Velmi pekne ti ďakujem Alla. Moc si mi pomohla...:---
alla66
13.05.11,14:56
Vyskúšaj.....až potom ďakuj:)
2009
13.05.11,15:02
Presne ako napísala alalla66. :)
kergulaan
14.05.11,04:25
yoyo3333
Teba by som chcel mat ako zamestnanca. :>D
2009
14.05.11,04:55
Ale no tak.. že si chce niekto pozrieť súkromnú poštu? To je pár minút.. Ja v pohode beriem ak si to pozrie a potom nebude nervózny. :D:):):)
kergulaan
14.05.11,05:34
2009
Ved som tam dal usmevnika :>D
melancton
16.05.11,11:42
celkom slusny proxy.
hidemyass.com