alencek
15.05.11,18:49
Dobrý deň,
má, prosím, niekto skúsenosti s touto spoločnosťou - finančné produkty.
peter977
02.06.11,11:40
Dobrý deň,
má, prosím, niekto skúsenosti s touto spoločnosťou - finančné produkty.
Na čo konkrétne sa pýtaš?
Si klient a máš od nich produkty alebo pre nich pracuješ?

Upresne, čo konkrétne chceš vedieť.
alencek
10.06.11,20:41
Na čo konkrétne sa pýtaš?
Si klient a máš od nich produkty alebo pre nich pracuješ?

Upresne, čo konkrétne chceš vedieť.

celkovo - sú iní? napr. ako OVB a pod. Počula som, že sa na nich môžeš obrátiť telefonicky a oni poradia...ale vraj sa tam dá aj zarobiť - žeby zasa nejaký MLM?
mizu24
13.10.12,18:14
nejaké nové skúsenosti s touto formou zárobku?
milo2
14.10.12,04:18
zarbat iojebovaním ludi.
mizu24
15.10.12,09:48
no výstižná rada, môžete mi to vysvetliť?
xtriadax
15.10.12,10:37
xavenka
20.03.13,08:50
vedia dobre poradiť a hlavne objektivne v banke vam nanutia iba to čo prikažu mne osobne pomohli a na naš ukor sa obohacuju banky a pod.
chiaara
10.06.13,09:35
Píšem, aby som sa vytrestala, lebo som práve naletela istej nemenovanej „spoločnosti“ s červenočiernym logom WG. Faktúra, ktorá mi prišla pľuvnúť do očí, ma položila.
Spoluprácu som začala koncom minulého roka, chodila som na tie ich schôdze a tvárila sa, že ma neskutočne zaujímajú „najvýhodnejšie výhody, aké tu nikdy neboli a už nebudú“ a dala som sa zlákať ... bola to zmluva na investičné životné poistenie... ale do mesiaca som ju zrušila a myslela som, že to bude O.K, keďže som bola zrušená v termíne a právnik mi povedal, že je to v poriadku. Ale nie je. Rozhodla som sa aj ukončiť spoluprácu s WG, nechcem naháňať a otravovať ľudí, nechcem sa vždy tváriť, že viem všetko vyriešiť, ak to neviem ... Zmluvu som pokladala za zrušenú a keďže odmeny za ňu mi nikdy neprišli, tak som vec pokladala za hotovú... A zrazu mi príde faktúra na 77 eur – vraj, vrátenie odmien. Samozrejme, vrátila by som odmeny, KEBY mi nejaké táto skvelá spoločnosť poslala...a teraz tu máme naťahovačky, keď zrazu nefungujú mobily...a áno, je to veľmi expresívny komentár, som nahnevaná a to v prvom rade sama na seba...
marion
10.06.13,12:09
Som sprostredkovatelom WG a zatial som spokojna. Hlavne to nezeriem a beriem to s jasnou hlavou. Osobne mi vyhovuje to, ze mojou ulohou je sprostredkovat ludi a nie riesit do podrobnosti produkty. Od toho je produktove oddelenie. V tom sa lisi WG od tych ostatnych firiem. Nic nie je dokonale :-)
carpe diem...
10.08.13,14:41
Haha, že produktové oddelenie, 1človek pre celú republiku, no Palko je šikovný, jednoduchá matematika všetko zrušiť pokial nemá klient amslico a pioneer invest. :-) to je WG
buchač
10.08.13,15:03
....ach jo .........
buchač
10.08.13,15:20
Nebol som osobne ...ale manželku ( bývalá kolegyňa jej dohodila ) oslovil nejaký oný ...

Keďže ja som manželkin osobný tajomník , tak mi to dala za úlohu na prešetrenie ... :D :D

Otvoril som si ich stránku http://www.winnersgroup.sk/
Potom už len čumel jak puk na prázdnu bránku ...
Buša
08.07.14,19:08
Ja som veľmi spokojná so službami WG ,konečne prišlo na trh niečo tak perfektné ,pretože mám kolegu ktorý pracuje pre nich, využívam všetky ich služby .Neviem čo to za človeka,ale keď vám píše tak vulgárne sa dostal do spoločnosti profesionálov.Asi preto nadáva ,lebo tám sa takým nedarííí.Tiež si myslím,kto chce vo svojom živote niečo dokázať mal by skúsiť už len preto,aby vedel ako vyzerá fungujúca firma.Kolega postupne informácie a praktiky prinášal na naše pracovisko a všetci sme doslova čumeli, urobil veľké pokroky aj u nás.Nebyť tejto skupiny ja stále chodím do mojej najbližšej banky a ani nepočítam že som v mínuse.Zato všetko sa môžem poďakovať práve WG a ľuďom o ktorých sa píše taká nepravda.Robia perfektnú službu .Mne to moja práca nedovoľuje aby som išla na spoluprácu ale v mojom zamestnaní sa všetko mení každým dňom, práve preto už teraz viem keď mi prídu povedať pá-pá.
BlackRoses
09.07.14,04:52
Jasné..::)
karin16
02.02.15,11:27
ahoj..zvažujem spoluprácu s touto spoločnosťou, tak si pozerám nejaké recenzie..niektoré zlé, niektoré dobré, ale zaujala ma práve tvoja, lebo som premýšľala nad tým, že do toho pôjdem, urobím len zopár zmlúv so známymi, aby som dostala aspoň zopár peniažkov, mne ako študentke sa zíde hoci aj pár eur. Ale keďže nie som ten tip, aby som zháňala ľudí, tak som s tým hneď potom chcela prestať. Bolo mi povedané, že ak za 9 mesiacov nespravím nič, tak automaticky ma vyškrtnú zo spolupráce bez akýchkoľvek poplatkov. Ale podľa toho, čo píšeš, opak je pravdou. Keď si chcela ukončiť spoluprácu, musela si vracať všetky provízie?