karolina5
16.05.11,10:10
Dobry den,
chcem sa opytat, ako je to v pripade exekucie ludi, ktori nemaju ziadnu nehnutelnost, pracuju len na cierno a nemaju nic cenne. Pozerala som si exekucny poriadok, no vychadza mi z neho, ze voci takymto ludom nezmoze nikto nic. Mozu si takyto ludia donekonecna brat pozicky z nebankoviek a nemoze sa im nic stat?
Stanislav 1975
16.05.11,09:01
Dobry den,
chcem sa opytat, ako je to v pripade exekucie ludi, ktori nemaju ziadnu nehnutelnost, pracuju len na cierno a nemaju nic cenne. Pozerala som si exekucny poriadok, no vychadza mi z neho, ze voci takymto ludom nezmoze nikto nic. Mozu si takyto ludia donekonecna brat pozicky z nebankoviek a nemoze sa im nic stat?

ak nič nemajú žiadny majetok, tak máš pravdu- nemože sa im nič stať a možu si nabrať požičiek z nebankoviek-ale to sú takí ľudia už chudáci na celý život,lebo už nebudú mocť nič mať celý život, lebo exekútor na to bude striehnuť...
karolina5
16.05.11,09:16
diky za odpoved - oni sa maju fajn, akurat preventivne nemaju nehnutelnost len podnajom, ale vdaka statnym prispevkom, praci na cierno a nenavratnym pozickam z nebankoviek sa maju lepsie ako ja, co mam nehnutelnost a pracujem. je to pocetna rodinka, ktora ma denne 16 hodin obtazuje svojim revom, pracu vykonavam doma, takze som z toho na nervy. Spodina rules!
Stanislav 1975
16.05.11,09:49
diky za odpoved - oni sa maju fajn, akurat preventivne nemaju nehnutelnost len podnajom, ale vdaka statnym prispevkom, praci na cierno a nenavratnym pozickam z nebankoviek sa maju lepsie ako ja, co mam nehnutelnost a pracujem. je to pocetna rodinka, ktora ma denne 16 hodin obtazuje svojim revom, pracu vykonavam doma, takze som z toho na nervy. Spodina rules!

No karolínka, to ti nezávidím takých susedov...:mad:
lujza.j
16.05.11,09:52
že by to boli moji bývalí "opálení"?:(
aktaK
16.05.11,10:07
ja si myslim, ze donekonecna si i tak nebudu moct brat pozicky, aj nebankovky a kedajake pozickarne im to raz stopnu, ked zistia, ze si len donekonecne poziciavaju, ale nikdy nic nevracajú...
urcite aj taketo institucie maju svoje cierne listiny, to by takto velmi rychlo skoncili svoju cinnost, ak by poziciavali takým, ktorí nikdy nic nemali, nemajú a preventívne ani nic mat nebudu....
karolina5
16.05.11,10:13
cigani si chcela povedat:-) ano, taky mix - cierni i bieli cigani. nemam silu sa rozculovat nad tymto zriadenim, v ktorom je slusny pracujuci clovek uplny chudak. ja keby som nieco nezaplatila, mne by exekutor hned kadeco pobral. preco nebankovky nemaju nejaky system, aby sa navzajom varovali ze pozor, tato spodina vam nezaplati. na davky im siahnut nemozu...ja by som im dala take davky...cely moj denny program sa odvija od programu spodiny - spanok, praca...kopec zdravotnych problemov, nezaujima to nikoho, este ja som neprisposobiva, lebo chcem aspon 10 minut ticho. snivam o rodinnom dome, ale tolko zial nezarabam. tak som sa vam aspon postazovala:-)