sibylla
16.05.11,15:58
pre rozbehnutie projektu súkromnej MŠ a jaslí s pomerne vysoko nadštandartnými službami /bližšie špecifikácie až mailom / orientovaným aj na žid.klientelu- Seriózne ponuky mailom.
Indeed
16.05.11,15:36
pre rozbehnutie projektu súkromnej MŠ a jaslí s pomerne vysoko nadštandartnými službami /bližšie špecifikácie až mailom / orientovaným aj na žid.klientelu- Seriózne ponuky mailom.


Tá špecifikacia klientely,

je vyhoda, či nevyhoda ??
buchač
16.05.11,15:41
pre rozbehnutie projektu súkromnej MŠ a jaslí s pomerne vysoko nadštandartnými službami /bližšie špecifikácie až mailom / orientovaným aj na žid.klientelu- Seriózne ponuky mailom.


Tá špecifikacia klientely,

je vyhoda, či nevyhoda ??

...sa pýtaš , alebo konštatuješ ...:confused:

Lebo pokiaľ ide o mňa , tak by som sa obrátil trochu iným smerom ...na tú klientelu hlavne - serióznejšiu...;)......či ...???
...že nadštandartnú ...:rolleyes:
sibylla
16.05.11,15:43
špecifikácia sa týka aj nadštandartných služieb, ktoré na východe absentujú. Čo sa týka špecifikácie klientely, ak by bola nevýhodou, tak by som asi nevravela o špecifikácii klientely, ale o sťažujúcich podmienkach. / ale, na vysvetlenie, je to v mojom ponímaní tak trochu určite "bonus ", nakolko spomínaná klientela má pomerne striktné a prísne "návyky ", ktoré sa určitým spôsobom vymykajú z nášho konzumného "spôsobu " a tým pádom určite budú inklinovať tam, kde sú podmienky optimálne.Záleží od lokality a bonity.Takže daná špecifikácia klientely môže a nemusí byť.Tie samost. nadšt. služby sú tiež velmi pozit. a efektívnym prínosom
sibylla
16.05.11,15:45
áno....práve preto ČI---
-
-
-/ niekedy povrchný prehľad nestačí /
ale ako som spomenula v predch.príspevku / vid hlavu hore /
netrvám jednoznačne iba na "tejto klientele "
- porfólium bude prezentované najmä na tých nadšt.službách
buchač
16.05.11,15:54
špecifikácia sa týka aj nadštandartných služieb, ktoré na východe absentujú.
Na východe absentuje viacero vecí , nielen týchto služieb .
Tieto sa vždy a všade odvíjajú od peňazí , na ničom inom ...
Čo sa týka špecifikácie klientely, ak by bola nevýhodou, tak by som asi nevravela o špecifikácii klientely, ale o sťažujúcich podmienkach. / ale, na vysvetlenie, je to v mojom ponímaní tak trochu určite "bonus ", nakolko spomínaná klientela má pomerne striktné a prísne "návyky ", ktoré sa určitým spôsobom vymykajú z nášho konzumného "spôsobu "
Nie vždy sa takto deje ...nie v každej rodine .
No ak vravíš o nadštandarte , práve táto skupina ľudí , ktorí si dávajú záležať na takýchto službách , tak práve takíto sa aj snažia odlišovať ...
Je jedno , akého sú vyznania - pre poniektorých je ten ich Bohom práve len ten hodnotový rebríček ...
a tým pádom určite budú inklinovať tam, kde sú podmienky optimálne.Záleží od lokality a bonity.Takže daná špecifikácia klientely môže a nemusí byť.
Viď vyššie , nie je Boh ako Boh ...
Tie samost. nadšt. služby sú tiež velmi pozit. a efektívnym prínosom
...a samozrejme , tým pádom , aj dobrým biznisom ...

Peniaze sú peniaze ...
alebo ako sa na východe vraví

Love sú love ...;)
sibylla
16.05.11,15:59
odporúčam nechytať ma za slová, preferujem rovinu zdravej vecnej komunikácie a jasnej formulácie. Takže naozaj privítam pádne argumenty a zmysluplnú " Notifikáciu " / vzaté s nadsázkou /myslím, že nie je na tom nič stupídne , ak si človek dá námahu zabezpečiť službu, po ktorej je dopyt. Áno. zadarmo by som to nerobila. ty snád áno ?
sibylla
16.05.11,16:03
- nebudem tu definovať celý podnikatelský zámer,- dôvod určite poznáš,-také jemné skorigovanie a navigácia...trebárs "stravovanie "komunity
buchač
16.05.11,16:11
odporúčam nechytať ma za slová, preferujem rovinu zdravej vecnej komunikácie a jasnej formulácie. Takže naozaj privítam pádne argumenty a zmysluplnú " Notifikáciu " / vzaté s nadsázkou /myslím, že nie je na tom nič stupídne , ak si človek dá námahu zabezpečiť službu, po ktorej je dopyt. Áno. zadarmo by som to nerobila. ty snád áno ?
Neslovičkárim ...to by inak vyzeralo ...diskutujem ...

Nie , nepovažujem to za stupídnosť , to vôbec nie .
Zadarmo ????...a robiť ???...kua , ani svätému ...:rolleyes:

Lenže som asi nebol dostatočne pochopený ...svoj príspevky som viac menej mienil tak , že na investora je potrebné sa obrátiť aj niekde inde , respektíve hlavne tam , kde som to aj uviedol ...k najbližšej Židovskej náboženskej obci ...nie náhodou tam chodia ( do synagógy ) aj tí alebo aj oní členovia komunity ???
sibylla
16.05.11,16:21
iste, dalo by sa to aj týmto spôsobom, ale ako vravím, je to záležitosť podmienená viacerými činitelmi.. Nie je mojou prioritou striktne bazírovať iba na "spomínanej klientele " aj ked podla takého lahkého verejného obťuku záujem neabsentuje.Ako som spomínala, je to viac menej iba ako bonus.prioritou, na ktorej chcem stavať sú najmä tie služby. / inak, vrátim sa k tebou naznačenému smeru..v dennom pohybe daná komunita ak narážame na eduk.proces nie je separovaná, takže je to taká zatial "hluchá škára ", ktorá sa dá využiť- no a prečo neorientujem svoje invencie smerom práve na ŽNO,- odkial berieš istotu že nie ?uvažovala som aj nad touto možnosťou, ale do istej miery by som mala potom "zviazané " ruky, takže táto cesta je pre mna schodnejšia a prijatelnejšia. / myslím že aj...tí aj oní tiež disponujú pripojením, nieeee ?/
Indeed
16.05.11,16:30
iste, dalo by sa to aj týmto spôsobom, ale ako vravím, je to záležitosť podmienená viacerými činitelmi.. Nie je mojou prioritou striktne bazírovať iba na "spomínanej klientele " aj ked podla takého lahkého verejného obťuku záujem neabsentuje.Ako som spomínala, je to viac menej iba ako bonus.prioritou, na ktorej chcem stavať sú najmä tie služby. / inak, vrátim sa k tebou naznačenému smeru..v dennom pohybe daná komunita ak narážame na eduk.proces nie je separovaná, takže je to taká zatial "hluchá škára ", ktorá sa dá využiť- no a prečo neorientujem svoje invencie smerom práve na ŽNO,- odkial berieš istotu že nie ?uvažovala som aj nad touto možnosťou, ale do istej miery by som mala potom "zviazané " ruky, takže táto cesta je pre mna schodnejšia a prijatelnejšia. / myslím že aj...tí aj oní tiež disponujú pripojením, nieeee ?/

Zabudni na to , u "nich" su všetci ostatní ĺudia "nečistí".

Stále sa budú na Teba dívať "zhora" a s odstupom , ani ťa nikdy nepozvu k sebe domov.

Považujú sa za elitu.
sibylla
16.05.11,16:43
to sa považujem aj ja,-autoterapia formou návštev by mi aj tak nikdy neurobila dobre, takže nad tento fakt som schopná sa povzniesť bez toho, aby som ho musela prehltať. Som rada, že ti leží na srdci môj "kredit ", ale realizáciu projektu by som rada nechala v svojej komeptencii..../ dakujem za príspevok, vlastníš celkom zábavný štýl komunikácie /
pekný den