annnie
16.05.11,17:46
Máme rodinný dom v zlom stave po starých rodičoch so studňom a rozsiahlym pozemkom lúky a orná pôda v Krupine na kopaniciach má záujem švajčiarsky podnikateľ na chov koní. Rada by som vedieť aké ceny sa pohybujú u nich len nie som tak zdatná v nemčine a surfovani po nete. Dakujem za rady
Indeed
16.05.11,15:51
Krupina je vo Švajčiarsku ??? :eek:

A ten studeň , je hlboký, či nie veĺmi ? :)
annnie
16.05.11,15:54
my mame dom v Krupine a svajciarsky podnikatel ho chce kupit a chovat tam kone
mna len informativne zaujma aka je cena pody o nich
nieje pekne ze si zo mna robite dobry den
Indeed
16.05.11,15:56
..ja nič,
len si myslím,že na slovenskom diskusnom fore, sa treba vyjadrovať po slovensky

to je všetko odo mńa.
buchač
16.05.11,16:03
Máme rodinný dom v zlom stave po starých rodičoch so studňom a rozsiahlym pozemkom lúky a orná pôda v Krupine na kopaniciach má záujem švajčiarsky podnikateľ na chov koní. Rada by som vedieť aké ceny sa pohybujú u nich len nie som tak zdatná v nemčine a surfovani po nete. Dakujem za rady


Krupina je vo Švajčiarsku ??? :eek:

A ten studeň , je hlboký, či nie veĺmi ? :)
... nevhodné (1).............:---:D:D:D:D....
Trt nevhodné ...trefné ....

my mame dom v Krupine a svajciarsky podnikatel ho chce kupit a chovat tam kone
mna len informativne zaujma aka je cena pody o nich
nieje pekne ze si zo mna robite dobry den
...nik si prdel nerobí ...to by inak vyzeralo ...;)

Veď si poriadne prečítaj ten svoj príspevok ...
To čo majú spoločné pozemky v Krupine na Slovensku a ceny pozemkov vo Švajcu ???
Si hádam nemyslíš , že nejaký švajčiarsky podnikateľ vysolí za 1 m2 toľko slovenskej pôdy , čo by za rodnú hrudu musel dať ...to je až do neba volajúci optimizmus ...
Predsa len preto sem chce ísť , že lacno nakúpi , nevraviac o lacnej pracovnej sile okolo stajní ...
Kone ???...tak tie iste už potom bude za švajčiarske franky predávať ...vo Švajci ...;):rolleyes:
lujza.j
16.05.11,16:06