veronika veve
17.05.11,07:30
a potrebovala by som poradit ako to mam napisat tu žiadosť. za ochotu a radu vopred dakujem
legolas
17.05.11,06:00
..predpokladám, že je v extraviláne obce, alebo mesta, preto by si mala podať žiadosť na zastupiteľstvo o zaradenie tvojej záhrady do intravilánu obce, ale je to problematické nakoľko hranice intravilánu sa prerábajú plánovite cez geodézie za spoluúčasti obecného zastupiteľstva, takže musíš vedieť kedy sa to plánuje...
veronika veve
17.05.11,06:35
ja som bola v čeraj na obecno urade kde mam ten pozemok a ta pani my povedala ze si musym napisad žiadosť dala my čisty papier do ruky ze si to mam napisat a dat do podatelni no ale ja neviem ako a čo tam mam napisat a ked som sa jej nato opitala tak mi povedal ze normalnu ziadost ale neviem ako presne inač všetko okolo pozemku mam vybavene
legolas
17.05.11,09:16
ja som bola v čeraj na obecno urade kde mam ten pozemok a ta pani my povedala ze si musym napisad žiadosť dala my čisty papier do ruky ze si to mam napisat a dat do podatelni no ale ja neviem ako a čo tam mam napisat a ked som sa jej nato opitala tak mi povedal ze normalnu ziadost ale neviem ako presne inač všetko okolo pozemku mam vybavene

..veď nevieš ako sa píšu žiadosti? normálne požiadaj obec o zmenu intravilánu obce z dôvodu zahrnutia tvojej záhrady/pridaj tam č.listu vlastníctva/ udaj dôvod prečo chceš , aby bola záhrada zahrnutá vintraviláne obce/ napr., výstavba domu/ no a to je všetko:)