milanjanosik
17.05.11,13:12
Pekny den prajem. Hladam niekoho, kto vie poskytnut lacne ubytovanie v Chorvatsku, alebo vie o nejakej stranke. Hladam nieco na Makarskej riviere isiel by som autom cca 4 os. Za kazdu informaciu dakujem
lujza.j
17.05.11,17:53
rask011
31.05.11,10:59
Ahoj. Ja by som ti vedela poradiť, resp. poslať linky na ubytovateľov, ale oblasť Split - Trogir, konkrétne ostrov Čiovo (ide sa tam mostom z Trogiru). Je to kľudnejšia časť ostrova, bez hotelov...
arizona
31.05.11,11:49
Ahoj. Ja by som ti vedela poradiť, resp. poslať linky na ubytovateľov, ale oblasť Split - Trogir, konkrétne ostrov Čiovo (ide sa tam mostom z Trogiru). Je to kľudnejšia časť ostrova, bez hotelov...
A preco si teda neporadil? :confused:
milanjanosik
02.06.11,08:25
Tak to by mi velmi pomohlo ak mas nejake linky tak ti budem ze nich vdacny... Poprosim ak mozes dik
rennka
02.06.11,09:30
Ked mozem, z minulorocnej vlastnej skusenosti: ostrov Čiovo nikdy viac. Ostrovcek ako taky v pohode, ale ked sa budes chciet vecer dostat do centra Trogiru alebo niekam inam autom, alebo spat, priprav sa na 1/2 az hodinove kolony cez spominany most. To potom radsej ubytko priamo v Trogire, je tam velmi pekny pristav, pevnost, katedrala chranene Unescom, aj moznost zabavy.
negotiant
11.07.11,04:10
Pekny den prajem. Hladam niekoho, kto vie poskytnut lacne ubytovanie v Chorvatsku, alebo vie o nejakej stranke. Hladam nieco na Makarskej riviere isiel by som autom cca 4 os. Za kazdu informaciu dakujem
Uz som v inej diskusii spominal, boli sme teraz nedavno na Makarskej riviere a mozem odporucit nasledovne ubytovanie:

Uplne nove apartmany, novo zariadenie, pre 4 osoby je ubytovanie len za 50 EUR na den.

Webku na nich nemam, ale adresa ubytovania je:
Put Požara 12
21300 Makarska

mobil.: 00385(0)98 707 352
email: app_milic@hotmail.com
ivustek
11.07.11,05:22
Mne sa veľmi páčilo poniže Makarskej riviery v Drveníku-penzion Adria. Penzion má izby, štúdia a apartmány. V izbách a štúdiu je povinná polpenzia, v apartmánoch nie. Nie je to veľmi rušné miesto ako makarská riviera ale zas ani tiché. Ideálne pre rodiny s deťmi, penziion hneď pri mori. Prikladám link penzionu, ale to je cez cestovku, cez ktorú sme boli.Dá sa zajednať aj napriamo, čo je lacnejšie. Ak by mal niekto záujem, priamy kontakt zašlem.
http://www.aquamarin.sk/chorvatsko/drvenik/penzion-adria/dovolenka-2289.html