arion92
17.05.11,14:52
Ahojte,

potreboval by som zistit, ci je mozne nejakym automatickym sposobom (asi to pojde len cez VBA) presunut urcite data z jedneho suboru (zoznam.xls) do druheho (import.xls). Problem je v tom, ze kazdy z nich ma ine rozlozenie harku - vid prilohy.

Co sa tyka suboru zoznam.xls, tak tam sa pocet ucastnikov moze menit. Vzdy vsak budu v takom formate, ako je zobrazene.

V subore import.xls som farebne zvyraznil tie bunky, ktore je potrebne importovat z druheho suboru.

Vdaka za pomoc
marjankaj
17.05.11,13:16
Ahojte,

potreboval by som zistit, ci je mozne nejakym automatickym sposobom (asi to pojde len cez VBA) presunut urcite data z jedneho suboru (zoznam.xls) do druheho (import.xls). Problem je v tom, ze kazdy z nich ma ine rozlozenie harku - vid prilohy.

Co sa tyka suboru zoznam.xls, tak tam sa pocet ucastnikov moze menit. Vzdy vsak budu v takom formate, ako je zobrazene.

V subore import.xls som farebne zvyraznil tie bunky, ktore je potrebne importovat z druheho suboru.

Vdaka za pomoc

SODOMA GOMORA.
To kto ti vymýšľa takéto tabuľky?:eek:

Dal som ti to do jedného súboru.:cool:
Riadok 2 od stlpca E skopíruj koľko potrebuješ smerom dolu.
arion92
17.05.11,16:06
SODOMA GOMORA.
To kto ti vymýšľa takéto tabuľky?:eek:

Dal som ti to do jedného súboru.:cool:
Riadok 2 od stlpca E skopíruj koľko potrebuješ smerom dolu.
Supeer (palec hore ;)).
Bohuzial tieto tabulky vymysleli tvorcovia softveru, ktory v praci pouzivame. Export je v uplne inom formate nez import... :(