mishiack
17.05.11,21:29
Co sa stane ak po vyplneni formulara nenalepim ciarovy kod na harok, je mozne vyplnit formular bez toho aby som nan uviedol svoje udaje?

V pripade ze predosla moznost nie je mozna, co ak neuvediem presne udaje, som trestne stihatelny?

Dakujem
Rozalka
17.05.11,19:39
sibirskysob
21.05.11,06:42
Myslim, ze tu najdes potrebne informacie tohto druhu:
Sčítanie obyvateľov 2011 – čo sa dá robiť, ak nesúhlasíme (http://vybrali.sme.sk/c/Scitanie-obyvatelov-2011-co-sa-da-robit-ak-nesuhlasime/)
geodet123
21.05.11,10:48
ak nenalepíš čiarový kód, komisár má náhradný, ktorý si po prebratí nalepí na tvoj hárok a priradí k nemu tvoje meno.

Sankcie nie sú ani za odovzdanie, ani za neúplné vyplnenie ani za (úmyselne nesprávne) vyplnenie. Je na tvojej fantázii, ako sa k sčítaniu postavíš.
Marína
21.05.11,12:31
Konečne sa ozval Úrad na ochranu osobných údajov http://www.porada.sk/1747853-post488.html
marjankaj
21.05.11,12:38
Co sa stane ak po vyplneni formulara nenalepim ciarovy kod na harok, je mozne vyplnit formular bez toho aby som nan uviedol svoje udaje?

V pripade ze predosla moznost nie je mozna, co ak neuvediem presne udaje, som trestne stihatelny?

Dakujem

No práve trestný čin to nie je. Alebo som to zle hľadal?:eek:
alla66
21.05.11,12:46
ak nenalepíš čiarový kód, komisár má náhradný, ktorý si po prebratí nalepí na tvoj hárok a priradí k nemu tvoje meno.

Sankcie nie sú ani za odovzdanie, ani za neúplné vyplnenie ani za (úmyselne nesprávne) vyplnenie. Je na tvojej fantázii, ako sa k sčítaniu postavíš.
už mám v tom guláš;)...sankcie nie sú za odovzdanie alebo neodovzdanie? :)
geodet123
21.05.11,13:12
už mám v tom guláš;)...sankcie nie sú za odovzdanie alebo neodovzdanie? :)
trocha blbo som to napísal, takže úplne jednoducho. Ohľadne sčítania, pre teba ako občania nie sú sankcie alebo tresty.
Ak vyplníš, nič sa ti nestane.
Ak nevyplníš, nič sa ti nestane.
Ak neúmyselne vyplníš zle, nič sa ti nestane.
Ak úmyselne vyplníš zle, nič sa ti nestane.
Jednoducho čokoľvek spravíš, nič sa ti nestane.
Rozalka
21.05.11,16:13
Konečne sa ozval Úrad na ochranu osobných údajov http://www.porada.sk/1747853-post488.html

Ozval sa aj Štatistický úrad ...
Štatistický úrad SR reaguje na Stanovisko Úradu na ochranu osobných údajov k sčítaniu obyvateľov, domov a bytov v roku 2011
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=35742
Ajk&
22.05.11,04:07
A na Generálnej prokuratúre sedia tí najbohatší ľudia a teda sa nebudeme sčítavať hehe !
vulxy
23.05.11,12:32
prave som to vyplnil online a este som sa divil ze vsetko(konecne)funguje ako ma ,ale na zaver ma nesklamaly:) ,miesto potvrdenia mi vytlacilo celkom ciernu stranu....tolko atramentu accch acchhh
Zitulda
22.02.13,18:42
Zabudnutá téma:) Ale vie niekto aké boli výsledky? Mňa to trápi a zaujíma, hlavne z dôvodu množstva Euráčikov vyhodených na blbosti našich politikov. Nik si z nich nedal ani námahu (sčítacia komisia vrátane:() aby aspoň v niektorom z médií podal nám informáciu. Pozná niekto dobu dokedy malo (či má?) byť ukončené sčítanie?
A nebodaj budeme na malom Slovensku viacej rómov ako nás gadžov.
misoft
22.02.13,18:46
Zituš - kočka, údaje, kto, kde, koľko, kedy,...... - tie sú už dávno pasé (v archíve) - a možno ani Štatistický úrad to presne nevie (presný súčet nepresných čísel :D:D).
Katy a R
22.02.13,18:51
bodliak
22.02.13,18:53
Kúpili soft za desiatky miliónov eur, ktorý im tie chýbajúce, duplicitné alebo nesprávne zadané údaje presne dopočíta.
Takže neviem, čo ešte chcete. :D
misoft
22.02.13,19:26
Veď vravím - presné sčítanie nepresného.
misoft
22.02.13,19:27
Interpolácia?
wagner
23.02.13,16:42
Zabudnutá téma:) Ale vie niekto aké boli výsledky? Mňa to trápi a zaujíma, hlavne z dôvodu množstva Euráčikov vyhodených na blbosti našich politikov. Nik si z nich nedal ani námahu (sčítacia komisia vrátane:() aby aspoň v niektorom z médií podal nám informáciu. Pozná niekto dobu dokedy malo (či má?) byť ukončené sčítanie?
A nebodaj budeme na malom Slovensku viacej rómov ako nás gadžov.

Zitka, štatistický úrad dával informácie do médií. Ak sa nemýlim, tak niečo koncom roka 2011, ostatné vlani. Počula som to v "štátnom" rádii. Skús požiadať o informáciu v zmysle zákona o informáciách a snáď Ti to emailom pošlú. Keď požiadaš o emailové doručenie, tak za to neplatíš. Nespomínam si, či pribudlo rómov alebo gadžov, ale ubudlo ľudí s maďarskou národnosťou. To som si zapamätala.