SCG
18.05.11,09:36
Zdravím všetkých, nemám žiadnu otázku ale nápad pre tých ktorí chcú podnikať v Bratislave.
Viem o možnosti kúpiť Reštauráciu s dlhoročnou históriou, stálou klientelou, terasou, videl som od majiteľky účtovné knihy a viem že je tam istá návratnosť do 3,5 roka. Poznám ten podnik a naozaj tam chodí hodne veľa ľudí. Stačí to kúpiť - pozor predáva sa to ako nehnuteľnosť a nie len odstúpenie nájmu, čo znamená že by tam malo byť možné vybaviť aj nejaký úver.
Kto bude chcieť vedieť viac nech sa ozve, nebudem tu písať podrobnosti ale viem zariadiť obhliadku a tam sa dozviete zvyšok.
Môžete ma kontaktovať aj na +421 948 516 990, roman.svihran@gmail.com
Mária27
18.05.11,08:55
Predáva sa to len ako nehnuteľnosť, alebo aj ako prevádzka? Sú to dve rozdielne veci. Prechádzajú aj zamestnanci?
SCG
19.05.11,06:46
Predáva sa to len ako nehnuteľnosť, alebo aj ako prevádzka? Sú to dve rozdielne veci. Prechádzajú aj zamestnanci?
Predáva sa to celé aj ako nehnuteľnosť aj prevádzka, majitelia tam robili aj sami ale sú tam ak sa nemýlim aj zamestnanci, či zostanú u nového majiteľa je určite vec dohody s nimi, ja myslím že nikto nechce prísť o prácu ak tam bol spokojný a zamestnancom bude asi jedno kto je majiteľ ak sa im podmienky nezhoršia.
MAJCI
19.05.11,11:24
a preco to predava ked to funguje a chodi tam vela ludi ?
SCG
19.05.11,13:03
a preco to predava ked to funguje a chodi tam vela ludi ?
Robia v tom podniku už celé roky a ak viete čo je to za starosti - denne asi 15 - 20 hodín práce, tak to pochopíte. Ja som vyučený čašník, roky som sa staral o dvojposchodový podnik a po rokoch som to vzdal, je to fyzicky aj psychicky náročná práca a keď už máte zarobené tak idete do kľudnejších vôd. Ja by som si našiel dobrého prevádzkara ale oni už majú toho všetkého plné zuby. A povedzme si že s takýmto predajom sú za vodou.