majka.mysiakova
18.05.11,12:18
Ahojte,
chcem sa spytat ci niekto ma skusenosti s rakuskou cestovkou adrialin, mame u nich rezervovanu dovolenku, ci mame rezervaciu dokoncit. Predsa je to zahranicna cestovka a inak ako emailom sa s nimi spojit neda.Dakujem za akukolvek radu...
sanny237
18.05.11,10:31
Si si istá, že tá cestovka je rakúska????
majka.mysiakova
18.05.11,10:36
Co mam info tak ano, ale na istotu ti to nemozem potvrdit. Vies nieco o tom viac?
sanny237
18.05.11,10:47
Nie nemám žiadnu skúsenosť, len som sa pozrele na internete, podľa mňa je nemecká, ale na tom asi nezáleží...Len neviem prečo si najskôr niečo rezervujete a až potom sa pýtate.... o Chorvátsku tu je popísané dosť...takže sú aj iné možnosti
majka.mysiakova
18.05.11,12:07
Dakujem, mas pravdu je to nemecka kancelaria. Chorvatsko navstevujeme takmer kazdy rok, uz mame nejake skusenosti, len vzdy sme isli naslepo a ostali sme tam kde sa nam pacilo, teraz mame malu dcerku, tak sme chceli nieco vopred a v sukromi tej forme, ktora sa nam paci ponuka len tato cestovka. Tato otazka bola skor pre informaciu a potvrdenie ako o nevedomost. Ale aj tak dakujem ...
arizona
18.05.11,12:55
pochemi
31.05.11,14:51
Ahoj, boli sme minulý rok v Chorvátsku cez ADRIALIN v Hoteli Delfín pri Poreči. Problémy s cestovkou neboli žiadne ale..... mali sme zaplatenú izbu s výhľadom na more a ......nemali, neboli sme jediný....proste dajú izbu akú majú... a kompenzovali nám to buď obedom, mali sme zaplatenú polpenziu, alebo pitím, alebo sme si mali žiadať späť od cestovky. Zobrali sme si obedy. Ale na ten balkón s výhľadom na more som sa tešila najviac....čo už, nepokazila som si tým dovolenku.
magnos
05.06.11,07:29
Tiež ma zaujíma cestovka ADRIALIN. Chceme cez nich ísť tohto roku na dovolenku do Chorvátska.
Obával som sa len jednej veci: aby to neboli podvodníci (zobrat peniaze a neposkytnúť službu). S tých príspevkov vidím že podvodníci to asi nebudú. No a hodnotenie kvality poskytnutej služby je už druhá vec. K moru ideme hlavne kvôli moru. Samozrejme čistota a hygiena ubytovania je na prvom mieste.
Je tu ešte niekto so skúsenosťami s CK Adrialin? Veľmi by ma to zaujímalo.
Norbert68
02.09.12,18:25
Teraz sme sa vrátili z HR, s Adrialin sme mali ubytovanie obsadené a zaplatené, všetko OK!
matamisa
20.08.13,09:49
Ahojte, moja dovolenka cez Adrialin dopadla celkom dobre. Mala som objednaný mobilný dom v Njiviciach na Krku. Podľa fotiek na ich stránke som si myslela,že to bude luxusné ubytovanie, ale realita bola iná, ubytovanie skromné,ale zato veľmi čisté,vzdialenosť do mora bola väčšia, ako uvádzali. S rezerváciou nebol žiadny problém, môžem povedať,že to bola naša najlepšia dovolenka v Chorvátsku, a to sme ich už mali niekoľko......
agil
10.07.15,09:50
So službami Adrialin máme zlé skúsenosti. Telefonicky sme si overovali parametre vybraného ubytovania. Všetko popísali ideálne. Vyžadovali dopredu zaplatiť celú sumu. Keď sme prišli na miesto pobytu, našli sme tmavý, zatuchnutý, špinavý objekt bez súkromia pri hlavnej ceste s nasadenou vegetáciou plnou hmyzu tak, že sa nedalo existovať ani vnútri, ani vonku. Okamžite sme kontaktovali operátora, no neboli ochotní nič riešiť. Nedalo sa tam ostať, museli sme odísť vzhľadom na alergické ťažkosti členov rodiny. Zaplatenú sumu nám neboli ochotní vrátiť. Prišli sme o veľké peniaze. Ani rozhovor s majiteľom cestovky nič nevyriešil. Je vo Švajčiarsku mimo dosahu našej legislatívy.
Norbert68
11.07.15,17:49
Ubytovanie sme mali OK, ale adrialin zvyšuje cenu cca o 30 %. Oplatí sa vyhľadať prenajímateľa priamo.
lujza.j
11.07.15,17:53
kto dnes cestuje do Hr s cestovkou:eek: