JaroSatori
20.05.11,08:51
Uvedomujete si,že internet v súčasnej dobe poskytuje množstvo možností ako si zarobiť? Že internet nová studňa na peniaze, nový trh a na slovensku je ešte v plienkach? Preto je pre nás, podnikavcov, vhodné miesto kde začať so zarábaním zaujímavých peňazí.

Rád sa s Vami podelím o nové skúsenosti a nápady v oblasti internetového podnikania, kedže tejto oblasti sa aktívne venujem.

Chcete zacať podnikať na internete a neviete ako? Obráťte sa na mňa, poznám zopár príležitostí ako si zarobiť :)
rickman
20.05.11,08:45
No čujme :)
Geri1
20.05.11,08:58
... a co za to ?
Timka1
20.05.11,09:01
... a co za to ?

veď určite nič, všetky rady a pomoc na porade je dobrovoľná a bez nároku na odmenu, že JaroSatori :)
JaroSatori
20.05.11,09:59
veď určite nič, všetky rady a pomoc na porade je dobrovoľná a bez nároku na odmenu, že JaroSatori :)
Samozrejme. Vsetky znalosti, co mam poskytnem samozrejme zadarmo, vidim to tiez ako vyzvu, kedze vzdelavat sa a napredovat je treba neustale, najma v tak dynamickom prostredi ako internet. Mate nejaku internetovu stranku, alebo podnikanie?
dragan.michal
20.05.11,10:03
zdá sa mi to, alebo už ide vážne táto porada niekde do čiernej diery?
linko1
20.05.11,10:08
Samozrejme. Vsetky znalosti, co mam poskytnem samozrejme zadarmo, vidim to tiez ako vyzvu, kedze vzdelavat sa a napredovat je treba neustale, najma v tak dynamickom prostredi ako internet. Mate nejaku internetovu stranku, alebo podnikanie?

máme;),
JaroSatori
20.05.11,10:26
zdá sa mi to, alebo už ide vážne táto porada niekde do čiernej diery?
Prečo máte takýto postoj?
Halli
20.05.11,10:32
Prečo máte takýto postoj?

Asi si sa málo hrabal v Porade odkedy si jej členom, že ? :D
JaroSatori
20.05.11,10:57
Asi si sa málo hrabal v Porade odkedy si jej členom, že ? :D
To je pravda :/

Snažím sa však priniesť niečo nové. Internet má obrovské možnosti a najmä na Slovensku. Podľa mňa je to najatraktívnejšie prostredie pre podnikanie, aké je k dispozícií. Svetový trh vyslovene čaká na ďaľsí nápad typu facebook alebo google.

Bolo by perfektné, keby aj na Slovensku vznikla podobná firma. Veď taký facebook má odhadovaný ročný príjem na 1,5 mld. € a hodnotu 54 mld. € Slovenská republika ma rozpočet 16 mld. €
Nepríde Vám to paradoxné?
blavaciko
20.05.11,10:59
no ale ved prezrad viac a ludia dostanu iny nazor, prezrad, nebud tajnoskar...
srska
20.05.11,11:20
škoda, že tu absentuje jar88 ten by mu vysvetlil čo je efektívne podnikanie:D:D:D:D:D
padro
20.05.11,11:22
škoda, že tu absentuje jar88 ten by mu vysvetlil čo je efektívne podnikanie:D:D:D:D:D
toto bude tiez nejaky "basnik"
Halli
20.05.11,11:23
To je pravda :/

Snažím sa však priniesť niečo nové. Internet má obrovské možnosti a najmä na Slovensku. Podľa mňa je to najatraktívnejšie prostredie pre podnikanie, aké je k dispozícií. Svetový trh vyslovene čaká na ďaľsí nápad typu facebook alebo google.

Bolo by perfektné, keby aj na Slovensku vznikla podobná firma. Veď taký facebook má odhadovaný ročný príjem na 1,5 mld. € a hodnotu 54 mld. € Slovenská republika ma rozpočet 16 mld. €
Nepríde Vám to paradoxné?

ja nečakám vôbec na žiadny fasabuk, stačí mi zajtrajšie sčítanie ľudu.:rolleyes:
srska
20.05.11,11:23
toto bude tiez nejaky "basnik"
to je - strýco marcin:D (všade bol/všetko videl)
JaroSatori
20.05.11,11:26
toto bude tiez nejaky "basnik"
Dakujem za uznanie. Ludia s Vami je kopec srandy. Date cloveku zabrat :)
JaroSatori
20.05.11,11:36
no ale ved prezrad viac a ludia dostanu iny nazor, prezrad, nebud tajnoskar...
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy :D a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny :D. Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.
srska
20.05.11,11:39
tak, ráno múdrejšie večera
Timka1
20.05.11,11:41
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy :D a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny :D. Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.

mimotemy

ale no tak, že hierarchia, len poď medzi nás, neboj, my síce štekáme, ale nehryzieme :)

tak von s tým tajomstvom, sme nedočkaví, že? sklaná poraďacká hierarchia :):):)
plavčík
20.05.11,11:42
..tak už povedz o čo ide...
Halli
20.05.11,11:48
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy :D a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny :D. Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.
...a predsa si brúzdal po Porade...:D no vidíš koľko si sa toho už dozvedel...len my furt nevieme, čo chceš :Dhttp://www.beruska8.cz/smajlici/male2/26.gif
Heni
20.05.11,11:53
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy :D a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny :D. Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.

Jaro, ale ak uvedieš svoje myšlienky na hociktorom fóre a v hociktorom čase - nemôžeš rátať len s kladnými reakciami ;)
vždy sa nájdu aj oponenti, pochybovači ale aj pritakávači... s tým musíš rátať ;)

a hlavne, ak dáš v úvodnom príspevku vetu: Poznám pár príležitostí, ako zarobiť...
nuž, mne príde logickejšie, že ak poznáš pár príležitostí - tak najprv by na nich mala zarobiť tvoja "domáca" komunita (rodina, priatelia a pod) a nie total cudzí ľudia... od tých sa zvyčajne pri takýchto vetách len vyťahujú euráčiky...
srska
20.05.11,11:53
...a predsa si brúzdal po Porade...:D no vidíš koľko si sa toho už dozvedel...len my furt nevieme, čo chceš :Dhttp://www.beruska8.cz/smajlici/male2/26.gif
ja ti karle nevím - od 09:51 pridané a prezentácia nikde:mad:
arizona
20.05.11,11:57
Hej hej... Chcel som propagovat svoju internetovu prezentaciu. Trosku som sa zaplietol do prostredia, kde vobec niesom doma, kde je nejaka hierarchia, struktura a kde posobia lokalne hviezdy :D a nekompromisne sa tu ludia navazaju do druhych, na to som nebol trochu psychicky pripraveny :D. Radsej to teda este odlozim, kedze sa tam daju najst doverne informacie.

To sme tusili od zaciatku ;):---
JaroSatori
20.05.11,12:08
Okej poslem Vam potom link. Ale este nemozem. Kedze som super junior :)

Zatial sa mozeme zahrat hru. Co ak som uz oslovil aj svojich blizkych a znamych, ale chcem oslovit aj dalsich ludi. Preco to robim? :) Aky bude charakter biznisu?

Btw. Srska- myslis ze ziadna prezentacia neexistuje? :)
Heni
20.05.11,12:12
Okej poslem Vam potom link. Ale este nemozem. Kedze som super junior :)

Zatial sa mozeme zahrat hru. Co ak som uz oslovil aj svojich blizkych a znamych, ale chcem oslovit aj dalsich ludi. Preco to robim? :) Aky bude charakter biznisu?

Btw. Srska- myslis ze ziadna prezentacia neexistuje? :)

ved link môžeš napísať aj ináč.... (super-juniorsky :---)
napríklad: www . ahajarovaprezentácia . sk ;)
srska
20.05.11,12:13
Okej poslem Vam potom link. Ale este nemozem. Kedze som super junior :)

Zatial sa mozeme zahrat hru. Co ak som uz oslovil aj svojich blizkych a znamych, ale chcem oslovit aj dalsich ludi. Preco to robim? :) Aky bude charakter biznisu?

Btw. Srska- myslis ze ziadna prezentacia neexistuje? :)
tak určite - myslím, že to v budúcnosti dobre rozbehneš a určite prezentácia je pripravená
JaroSatori
20.05.11,13:12
okej, nech sa Vam paci moj super-juniorsky link

www. praca-akozarobit .ws

tesim sa na vsetky reakcie a pripomienky, ci uz negativne alebo pozitivne O:)
marjankaj
20.05.11,13:25
okej, nech sa Vam paci moj super-juniorsky link

www. praca-akozarobit .ws

tesim sa na vsetky reakcie a pripomienky, ci uz negativne alebo pozitivne O:)

Sánka dolu šéfe.:rolleyes:
Heni
20.05.11,13:26
okej, nech sa Vam paci moj super-juniorsky link

www. praca-akozarobit .ws

tesim sa na vsetky reakcie a pripomienky, ci uz negativne alebo pozitivne O:)


Predstavte si, že sa zapojíte do projektu GDI, o ktorom je táto stránka. Nie je to práca ako každá iná. Postavíte sa k tomu seriózne. Postavíte sa k tomu tak, že si skutočne chcete vybudovať pasívny príjem a finančnú slobodu. Do zháňania nových ľudí vložíte energiu, budete sa snažiť a hľadať nových a nových odhodlaných ľudí.
...ach, tak preto... :cool:
darkangel
20.05.11,13:39
tak to som zvedavy .. ak mas fakt nejaky genialny napad tak mozno porozmyslam nad tym ci sa da realizovat ;)
srska
20.05.11,13:43
...ach, tak preto... :cool: mne sa už nechce otravovať nových ľudí. takže v tejto téme končím - idem dať kafé a pritúliť sa:)
rickman
20.05.11,13:44
Sánka dolu šéfe.:rolleyes:

...to vieš, skúsenosti. :D
marleau
20.05.11,13:44
Možno sa chce k tým nápadom dostať tu,na Porade.
JaroSatori
20.05.11,13:44
??? trochu vypichnute z kontextu
rickman
20.05.11,13:44
okej, nech sa Vam paci moj super-juniorsky link

www. praca-akozarobit .ws

tesim sa na vsetky reakcie a pripomienky, ci uz negativne alebo pozitivne O:)

Jaro, na porade sú tvoje dni týmto spočítané :).
JaroSatori
20.05.11,13:49
...to vieš, skúsenosti. :D
Rad si pozriem aj Vase stranky. Mate svoje podnikanie?
JaroSatori
20.05.11,13:49
Jaro, na porade sú tvoje dni týmto spočítané :).
Preco? :)
JaroSatori
20.05.11,13:54
Možno sa chce k tým nápadom dostať tu,na Porade.
K akym napadom myslis?
rickman
20.05.11,13:56
Preco? :)

pretože takých tu už bolo :)
JaroSatori
20.05.11,13:57
pretože takých tu už bolo :)
Dobra Motivacia :)
blavaciko
20.05.11,13:59
FAKT DGI? FAKT?
toto ma byt ta prevratna novinka v oblasti internetoveho podnikania? Predaj predrazenych domen WS, ktore aj tak nikto nechce + MLM?
FAKT?

prepac, ale s tymto na porade fakt nepochodis....
JaroSatori
20.05.11,14:02
FAKT DGI? FAKT?
toto ma byt ta prevratna novinka v oblasti internetoveho podnikania? Predaj predrazenych domen WS, ktore aj tak nikto nechce + MLM?
FAKT?

prepac, ale s tymto na porade fakt nepochodis....
Mas pravdu. Je to zastarane, predrazene a nanic...

A ake je tvoje podnikanie, ktore rozbiehas?
marjankaj
20.05.11,14:04
Mas pravdu. Je to zastarane, predrazene a nanic...

A ake je tvoje podnikanie, ktore rozbiehas?

A tvoje podnikanie ti nevynáša, keď sa tak zaujímaš o iných?:rolleyes:
JaroSatori
20.05.11,14:08
A tvoje podnikanie ti nevynáša, keď sa tak zaujímaš o iných?:rolleyes:
Moje podnikanie zacina :)

a samozrejme nie je jedine!

Odhliadnuc od obsahu. Stranka sa paci? :)
marjankaj
20.05.11,14:09
Rad si pozriem aj Vase stranky. Mate svoje podnikanie?

A ktorú stránku by si chcel vidieť?
Zadok?:---
JaroSatori
20.05.11,14:20
A ktorú stránku by si chcel vidieť?
Zadok?:---
Vy ste zly. proste ziadne pochopenie, podpora ani nic podobne. Ved sme ludia a vsetci sa o nieco snazime.

Pre niektorych ludi je aj GDI dobra prilezitost a pomoze im.
blavaciko
20.05.11,15:12
sorry, ale domena za 10 dolarov na mesiac??? viem si predstavit aj lepsie...
JaroSatori
20.05.11,15:26
sorry, ale domena za 10 dolarov na mesiac??? viem si predstavit aj lepsie...
To mas absolutnu pravdu! Ako webhosting je to predrazene. Tam ide o ten provizny system.
JankaO
20.05.11,15:37
Ja som síce obyčajné dievča z dediny, ale zdá sa mi, že veci fungujú tak, že ak chce viac ľudí viac zarobiť, tak na druhej strane musí viac ľudí o viacej prísť... či už je to inak?
rickman
20.05.11,15:59
Vy ste zly. proste ziadne pochopenie, podpora ani nic podobne. Ved sme ludia a vsetci sa o nieco snazime.

Pre niektorych ludi je aj GDI dobra prilezitost a pomoze im.

Mozno mas pravdu, ale stale je to len odrbavanie ludi. To mozes rovno robit financneho poradcu v ovb, afg, mbi a ostatnych trojpismenkovych "poradenskych domoch".

Ak chces podporu, radu, pochopenie, tak vymyslaj. Vymysli nieco, v com nikto nebude hladat podvod. Co bude zaujimave, jedinecne, kreativne. Nieco, co nebude ludi tahat za nos.

A potom, zrazu, z nicoho nic, ludia na porade nebudu na teba "zli" a hned uvidis ten rozdiel :).
matus-x1
20.05.11,16:42
Chceš pochopenie? Tak vymysli niečo čo prináša úžitok a nie len lákať ľudí na veci kde sa menšina nabalí na úkor blbosti väčšiny.

Keď tomuto hovoríš podnikanie, tak kde máš IČO a DIČ.

Vysvetli mi ešte aký úžitok by malo mať pre Slováka mať svoju stránku na .ws miesto .sk? :)
blavaciko
20.05.11,17:11
To mas absolutnu pravdu! Ako webhosting je to predrazene. Tam ide o ten provizny system.

takze to tvoje "podnikanie" ma byt system zozen debila co zozenie aspon dalsich troch, z ktorych kazdy zozenie aspon dalsich troch, z ktorych kazdy zozenie aspon dalsich troch... atd?

cool, prevratny napad :)
padro
20.05.11,17:13
jaro si robis len srandu? :D:D:D lebo ak to myslis vazne tak to je na zamyslenie :confused:
JaroSatori
20.05.11,17:19
Ja som síce obyčajné dievča z dediny, ale zdá sa mi, že veci fungujú tak, že ak chce viac ľudí viac zarobiť, tak na druhej strane musí viac ľudí o viacej prísť... či už je to inak?
hmm v MLM systeme je to o sikovnosti. Ja sa nesnazim odrbavat ludi ako to nazyvaju ,,frflosi". Ide mi prirodzene o to, aby kazdy kto sa zaregistruje vedel zarobit, ak nie naco mi je jeden dolar za niekoho mesacne???

Multi level marketing je velmi podcenovany. Bol dokonca navrhnuty na nobelovu cenu a celosvetovo poskytuje prijem pre neuveritelne mnozstvo ludi.

Na Slovensku vsak este ludia na to niesu dostatocne pripraveny psychicky. Vid skepticke a neuvedomele narazky ,,frflosov a vsevedkou", co sedia a pi...