marandy
20.05.11,09:37
Zdravim vsetkych. Uz dlhsie rozmyslam ze by som chcel spravit nieco ako reklamnu stranku kde by si ludia a firmy zadavali svoje ponuky (stranku podobneho zamerania som este nenasiel, nechcem presne rozpisovat o co ide). Zakaznik by na mape upresnili presnu lokalitu (aj ulicu - uplne podrobne) a zobrazili by sa mu ponuky v danej lokalite. Tymto sposobom by sa to dalo velmi lahko prepracovat nielen na uzemie SR ale uplne vsade. Zo zaciatku by som asi musel sam registrovat zariadenia no postupne by sa to rozsirovalo.
Kedze by to bolo zo zaciatku bezplatne, musim riesit papierovacky okolo toho, treba mi povolenia?
JaroSatori
20.05.11,14:53
Zdravim vsetkych. Uz dlhsie rozmyslam ze by som chcel spravit nieco ako reklamnu stranku kde by si ludia a firmy zadavali svoje ponuky (stranku podobneho zamerania som este nenasiel, nechcem presne rozpisovat o co ide). Zakaznik by na mape upresnili presnu lokalitu (aj ulicu - uplne podrobne) a zobrazili by sa mu ponuky v danej lokalite. Tymto sposobom by sa to dalo velmi lahko prepracovat nielen na uzemie SR ale uplne vsade. Zo zaciatku by som asi musel sam registrovat zariadenia no postupne by sa to rozsirovalo.
Kedze by to bolo zo zaciatku bezplatne, musim riesit papierovacky okolo toho, treba mi povolenia?
Trochu podobne mi pride registrovanie firiem do internetovych katalogov. Ale urcite by sa to dalo urobit dobre a zaujimavo.

Na registraciu komercnych objektov zadarmo urcite nepotrebujes ziadne povolenie. Je to tvoja dobra vola, ze im poskytnes zdarma priestor na reklamu.

Povolenie by si musel riesit ak by si tuto sluzbu chcel spoplatnit. Zatial ti podla mna staci webhosting a naprogramovana stranka + nejaka reklamna kampan.
Duchanito
25.05.11,11:03
myslis web nieco na tento sposob http://www.123dopyt.sk/ ?
takych je na Slovensku viac, v zahranici ani nehovorim (dobra konkurencia sa ale vzdy zide ;) ).

Dufam ze to nebude brane ako reklama na hore uvedenu stranku. Ak ano tak poprosim admina nech odmaze prispevok :) Dik.