j.sch
20.05.11,10:52
Mám už asi 2 mesiace problém že moju reklamu klikajú /násobne - denne / tie isté IP adresy . /alebo podobné . asi dynamické /... až 50-60 % klikov je od nich ...

Ako tomu zabrániť ?

Alebo má niektp program na klikanie aby som to konkurencii vrátil ?? :)

Poraďte prosím !!
Chobot
20.05.11,09:04
Mám už asi 2 mesiace problém že moju reklamu klikajú /násobne - denne / tie isté IP adresy . /alebo podobné . asi dynamické /... až 50-60 % klikov je od nich ...

Ako tomu zabrániť ?

Alebo má niektp program na klikanie aby som to konkurencii vrátil ?? :)

Poraďte prosím !!

Ty chceš mať reklamu a niekto na druhej strane možno klikaním na reklamu zarába... Treba si dať takú reklamu, kde je jedno, koľko krát sa na ňu niekto pozrie.

A ako vieš, že je to konkurencia?
dragan.michal
20.05.11,09:36
Skús napísať špecilistom AdWords do českej republiky nech sa na to pozrú, či nejde o podvodné kliky (adwords-cs@google.com)
j.sch
20.05.11,10:12
Ty chceš mať reklamu a niekto na druhej strane možno klikaním na reklamu zarába... Treba si dať takú reklamu, kde je jedno, koľko krát sa na ňu niekto pozrie.

A ako vieš, že je to konkurencia?
Jedna z IP bola z obce kde je konurent /hlavný/ ... ale ostatné sú dynamické a menia sa ... asi každú hodinu ... /02 , T mobil / :-(
peterknazeje
20.05.11,19:09
mate to prepojene s analytics? nemusi to byt konkurencia ale niekto moze zarabat na klikani. Vytvori si webstranku s adsense, klika a zaraba. Mal som podobny problem. Skuste si pozriet log webstranky a ked prichody bez efektu na Vasu webstranku su zo zopar webstranok, da sa to vyriesit jednoducho. Kampane - Siete - Vylucenia - Pridat vylucenia. Tym padom sa Vasa reklama nebude zobrazovat na vylucenych webstrankach.
j.sch
21.05.11,07:32
mate to prepojene s analytics? nemusi to byt konkurencia ale niekto moze zarabat na klikani. Vytvori si webstranku s adsense, klika a zaraba. Mal som podobny problem. Skuste si pozriet log webstranky a ked prichody bez efektu na Vasu webstranku su zo zopar webstranok, da sa to vyriesit jednoducho. Kampane - Siete - Vylucenia - Pridat vylucenia. Tym padom sa Vasa reklama nebude zobrazovat na vylucenych webstrankach.
ja som len na vyhľadávači google... reklama PPC ...
donáška kvetov je na 80% momentálna "požiadavka" ..reklama inou formou bola nefeektívna ..

Ten analitic pozriem vďaka