Zdenka1980
21.05.11,13:50
Prosím o radu, potrebujem otvoriť súvahu a výkaz ziskov a strát. Súbor mám uložený s koncovkou .fdf. Kolegyňa to otvorí na svojom PC, ale mne to otvorit nejde. Prosím o radu, kde možem mať problém. Ďakujem za radu.
Zdenka
Nella_2
21.05.11,12:08
Už sa to tu riešilo, skús si prečítať túto tému:

http://www.porada.sk/t138364-nejde-otvorit-subor-fdf.html
Zdenka1980
21.05.11,13:51
Už jsem zoufalá. Tak jsem si znovu nainstalovala ACROBAT READER X 10.0 podle pokynů v odkaze. Ale ani tak mi to nejde otevřít. Zajímavé ale je, že tlačilovo daň príjmu práv.osob otevřu v souboru fdf bezproblémů a súvanu ani výkaz neotevřu.
Prosím poraďte mi, kde dělám chybu. Sedím nad tím už 2 hodiny. Co se týká PC, jsem amatér.

Díky za radu
srska
21.05.11,14:16
Už jsem zoufalá. Tak jsem si znovu nainstalovala ACROBAT READER X 10.0 podle pokynů v odkaze. Ale ani tak mi to nejde otevřít. Zajímavé ale je, že tlačilovo daň príjmu práv.osob otevřu v souboru fdf bezproblémů a súvanu ani výkaz neotevřu.
Prosím poraďte mi, kde dělám chybu. Sedím nad tím už 2 hodiny. Co se týká PC, jsem amatér.

Díky za radu
odkiaľ je ten súbor fdf? drsr.sk alebo nejaký software?
Zdenka1980
21.05.11,14:53
takže fdf súbory, ktoré mi nejdú otvoriť sú zo stránky drsr.sk.
FDF súbor daň z príjmu práv.osob, som vyplňovalal na E-Dane. A ten mi otvoriť ide. Tak neviem kde robím chybu.
Rozalka
21.05.11,15:54
K súboru *.fdf musíš mať v rovnakom adresári súbor, ktorý má príponu *pdf a volá sa navlas rovnako. Ak je to niečo daňové, nájdi si na DRSR, horná červená lišta "elektronická komunikácia" potom naľavo "PDF a FDF podklady" a tam si nájdi konkrétny formulár a stiahni.

Ak napíšeš názov *fdf, priložím konkrétne *.pdf.
PS: podarilo sa mi priložiť zip súbor.