monip
21.05.11,21:32
Milí poraďáci, prosím Vás o pomoc - prihlásila som sa a aj absolvujem kontinuálne vzdelávanie ako učiteľka MŠ. Nakoľko som sa prihlásila sama, riaditeľka mi odmietla poskytnúť 5 dní voľna na vzdelávanie s odôvodnením, že som sa prihlásila sama, bez jej podpisu a je na to ZÁKON (nevedela - ktorý) Ja som sa prihlásila sama preto, pretože ona mne aj iným učiteľkám prihlášky v minulosti nepodala a nevypracovala dodnes ani plán kontinuálneho vzdelávania. Na prihláškach je však uvedená poznámka, že podpis riaditeľa či zriaďovateľa nie je podmienkou. Nastalo už hašterenie, že ma s tým oboznámila a pod, pritom ja som jej z vlastnej iniciatívy povedala, že ak bude robiť ten plán, tak aby vedela - že ja som sa prihlásila na vzdelávanie. Odpovedala, že na plán ani nemyslí....takže je na to zákon? Ja som sa v 317-ke nič nedočítala. Prosím o radu, Ďakujem pekne, s pozdravom M.
Mária27
21.05.11,21:40
Neviem, či majú učitelia niečo naviac, ale podľa § 140 Zákonníka práce je ďalšie vzdelávanie počas pracovnej doby prekážkou na strane zamestnanca. Zamestnávateľ môže zamestnancovi poskytnúť voľno (nemusí), môže mu ho aj platiť (nemusí). O poskytovaní voľna na štúdium (plateného či neplateného) sa treba vždy dohodnúť vopred.
monip
22.05.11,07:49
....to neviem, ale my učitelia máme nárok na tých 5 dní v roku zo zákona (317/2009 Z.z.), len tým, že mi to riaditeľka nepodpísala - lebo som sa prihlasovala sama - my to vraj podľa zákona nepatrí...len neviem, podľa akého, keď sa to týka vyslovene mojej práce a na prihláške podpis nie je podmienkou...Ďakujem
zdenka131
22.05.11,11:16
Riaditeľka postupuje v súlade so zákonom.

Zákon 317/2009
§ 54
(1) Pedagogickému zamestnancovi a odbornému zamestnancovi patrí pracovné voľno s náhradou funkčného platu v rozsahu a) päť pracovných dní v kalendárnom roku na účasť na kontinuálnom vzdelávaní podľa tohto zákona, b) ďalších päť pracovných dní na prípravu a vykonanie prvej atestácie alebo druhej atestácie.


Komentár k § 54 sa musí vykladať s ohľadom na ustanovenie § 57 , ktoré hovorí,že náklady spojené s kontinuálnym vzdelávaním hradí zamestnávateľ len ak s týmto vzdelávaním súhlasí.
/ Praktická príručka učiteľa/