Miloš+
22.05.11,09:17
Čaute poraďáci,
chcem sa spýtať na už toľko krát omielanú tému Plastové okná: Chcem vymeniť okná na RD za nové plastové a z niekoľkých ponúk ktoré som dostal bola najvýhodnejšia od Sveta okien v Novom Meste nad Váhom. Nacenený bol 6-komorový nemecký profil GEALAN S 8000 IQ, kovanie MACO MULTI-MATIC. Chcem sa spýtať na vaše osobné skúsenosti jednak s kvalitou týchto okien a aj na kvalitu práce tejto firmy.
Vďaka za vaše reakcie.
qwertin
23.05.11,06:55
My mame gealan a maco, trojsklo a sme absolutne spokojni, ale nie od firmy, ktoru spominas, takze neviem ako robi prave ta firma. Mame skusenosti aj s dvojsklom, ale uz nikdy by sme si dvosklo nedali. Oplati sa investovat do trojskla.
arizona
23.05.11,07:25
Nie je nahodou Svet okien nedavno skrachovana firma Eurojordan s novym nazvom? Sa mi zda...
4326
23.05.11,10:02
Nie, nie je. Podľa ORSr je Eurojordán to isté čo Slovak Okno.......... teda nie Svet Okien.
Miloš+
23.05.11,10:23
Presne ako vraví 4326. Euro Jordán a Slovak okno boli síce dve rôzne firmy, boli za nimi však tí istí ľudia. Neviem čo sa tam porobilo, lebo takto pred rokom mi robili zo Slovak okno jednu stranu domu a bol som spokojný.