andrea355
23.05.11,12:17
zdravim, vedel by mi niekto poradit ako na facebooku nastavit, aby sa mi chat ukladal do sprav? neviem ako na to, niektori to maju zmenene asi automaticky, ale ja to mam stale po starom. facebook manager chat history mi nefunguje, teda presnejsie friends list mam prazdny a historiu chatu si ani po nainstalovani tohto doplnku neviem zobrazit. Dakujem !
negotiant
09.08.11,14:12
skús aspoň v tomto okne..

http://www.facebook.com/presence/popout.php#" target="_blank" rel="nofollow" class="linkavkomente" title="Linka">» www.facebook.com/presence/popout.php#...
E15
28.01.13,07:54
Dobrý deň, prosím Vás kto by mi vedel poradiť. Keď sa prihlásim na facebook, tak ostatní vidia, že som na chate, lebo pri mne svieti tá zelená gulička. Dá sa to nastaviť tak, aby nik nevidel, že som na facebooku ? Ďakujem.
arizona
28.01.13,08:05
Ano, da sa to nastavit v nastavenaich sukromia
betka631
28.01.13,08:14
E15
28.01.13,08:16
Myslíte, že si nastavím, že kto má vidieť moje príspevky - dám IBA JA a vtedy to nebude svietiť?
E15
28.01.13,08:32
Ďakujem veľmi pekne a keď už takto otravujem tak si neodpustím ešte jednu otázku. Mám podozrenie, že niekto má moje heslo na facebook. Môžem to nejako zistiť, čiže keď ja budem na facebooku a niekto by sa tam v tom čase tiež prihlásil na inom počítači, tak to uvidím ? A on uvidí, čo ja píšem ? Ďakujem ešte raz.
sthruska
28.01.13,09:15
To heslo sa nedá zmeniť?
alla66
29.01.13,18:21
Ďakujem veľmi pekne a keď už takto otravujem tak si neodpustím ešte jednu otázku. Mám podozrenie, že niekto má moje heslo na facebook. Môžem to nejako zistiť, čiže keď ja budem na facebooku a niekto by sa tam v tom čase tiež prihlásil na inom počítači, tak to uvidím ? A on uvidí, čo ja píšem ? Ďakujem ešte raz.

Skontroluj si to v nastaveniach účtu -> Bezpečnosť ->>Nastavenia bezpečnosti - Rozpoznané zariadenia a Aktívne spojenia

Ak máš na niekoho podozrenie potom si aktivuj Upozornenia na prihlásenie
alla66
29.01.13,18:25
Nesvieti iba pri vypnutom chate