Orsanna
23.05.11,16:13
Dobry den,
prosim Vas mam novostavbu a potrebovala by som poradit co sa robi ako prve. Idu najprv podlahy a potom sa maluje alebo by to malo byt naopak?
Dakujem...:):)
pivko
23.05.11,14:21
Pri keramike som robil najprv dlažby, potom maloval a pri laminátovej a drevenej podlahe naopak.
osky
23.05.11,14:25
samozrejme,najprv si omalujte.vies si predstavit,ako by sa tie podlahy zaprasili?
nikdy sa ti nepodari ich tak precizne poprikryvat.
ked si poupratujes po malovke,mozete klast podlahu.predpokladam ze obe hovorime o laminate-parketach.ak kladiete dlazbu,je to v podstate jedno,ale aj tak by som najskor malovala.
my sme tiez v prerabke tak viem o com hovorim.
Fero11
23.05.11,14:54
Ak robis vsetko svojpomocne, tak urcite skor malovat a potom podlahu, i ked pri dlazbe sa zvykne sem tam zaspinit stena od lepidla, resp. pri sparovani, ale sikovnemu by sa to nemalo stat, ak ti to robi firma, tak ti to moze byt uplne jedno, ale firma zas vie co a kedy ma robit prve :)
pivko
23.05.11,17:12
samozrejme,najprv si omalujte.vies si predstavit,ako by sa tie podlahy zaprasili?
nikdy sa ti nepodari ich tak precizne poprikryvat.
ked si poupratujes po malovke,mozete klast podlahu.predpokladam ze obe hovorime o laminate-parketach.ak kladiete dlazbu,je to v podstate jedno,ale aj tak by som najskor malovala.
my sme tiez v prerabke tak viem o com hovorim.
Počúvaj prerábka:D a keď ti murár za..be stenu lepidlom potom budeš malovať znovu?:mee: Jednoznačne keramickú dlažbu pred malovaním a ostatné podlahy po malovaní.
osky
23.05.11,18:14
Počúvaj prerábka:D a keď ti murár za..be stenu lepidlom potom budeš malovať znovu?:mee: Jednoznačne keramickú dlažbu pred malovaním a ostatné podlahy po malovaní.
ved ja som to tiez tak napisala-hovorila som hlavne o laminate ,lebo dlazbu uz mame povodnu,nemenili sme,nakolko je ta stara velmi pekna a neznicena.
do izieb davame laminat a predtym vzdy omalujeme;)
ved napokon,bude sa musiet malovat aj o par rokov a to uz bude laminat tam.ale aspon na zaciatku si mozeme poradie vybrat,ze;):)
verkaz
23.05.11,18:37
Ja som tiež vždy najprv vymaľovala a až potom sme kládli podlahu. Nerobili mi to odborníci ale my sami a vôbec sme si maľovku nepoškodili. Ešte je dobré rezať podlahu v inej miestnosti, aby ste si malovku zbytočne nezaprášili.
marleau
24.05.11,06:03
Pri dlažbe treba rozlišovať,kde sa bude rezať diamantovým kotúčom (ak sa bude).