slavockah
24.05.11,13:09
Mám 10 rokov praxe ako učiteľka v MŠ a 2 roky ako nekvalifikovaná učiteľka na ZŠ (výchovy - HV, TV, VV). Teraz som ukončila vysokoškolské štúdium (mgr) a od septembra by som mala nastúpiť ako kvalifikovaná učiteľka AJ a SJ. Bude sa mi moja pedagogická prax rátať a nastúpim ako samostatný pg zamestnanec, alebo ako začiatočník? Ako je to s platovým zaradením? Ďakujem.
Sabadka
25.05.11,09:28
Mám 10 rokov praxe ako učiteľka v MŠ a 2 roky ako nekvalifikovaná učiteľka na ZŠ (výchovy - HV, TV, VV). Teraz som ukončila vysokoškolské štúdium (mgr) a od septembra by som mala nastúpiť ako kvalifikovaná učiteľka AJ a SJ. Bude sa mi moja pedagogická prax rátať a nastúpim ako samostatný pg zamestnanec, alebo ako začiatočník? Ako je to s platovým zaradením? Ďakujem.

Budete zaradená ako samostatný pedagogický zamestnanec v 10 PT. Pedagogická prax sa berie vo všeobecnosti, nemáte ju delené na prax v MŠ alebo, ZŠ atĎ. Je to pedagogicá prax. Takže vaše zaradenie by malo byť v 10 PT a zvýšenie platovej triedy vám majú určiť podľa celých odpracovaných rokov k 31.12.2010 vrátane.
slavockah
26.05.11,02:06
Ďakujem pekne :)