ernestino
25.05.11,10:29
Chcem všetkých upozorniť na firmu Marm s.r.o z Hamuliakova, ktorá má o.i. vyrábať a stavať betónové ploty. Zoberú 50% zálohu a potom dookola výhovorky a výsledok žiadny. Doteraz nemám plot ani zálohu a vymáhať ju môžem tak na lampárni...
jaroda
30.05.11,08:10
Môžem to potvrdiť, že firma MARM je maximálne neseriózna,pretože aj ja dodnes čakám na plot na ktorý zobrali zálohu este v marci a plot do dnešného dňa nemám a stále sa vyhovarajú a klamú- pozror na ich podnikanie!
ernestino
30.05.11,09:53
Veru človek občas naletí a to som počul že nás je viac takých adeptov na oplotenie, dokonca aj nejaká pani až z Brucku an Leitha v Rakúsku atd..
MatoB
30.05.11,16:04
Presne tak 2x sa na porade zaregistrujem a 1x poohovaram nejaku firmu bud koli zavisti alebo konkurencnemu boju....
jaroda
31.05.11,04:51
Vážený pán "Matabo" podla seba sudim teba? asi sa Vám nič také nestalo, že Vás s úsmevom na tvary pseudopodnikateľ obtiahne o peniaze, a potom dva mesiace klame a zatajuje sa .....
ernestino
31.05.11,05:53
Ja som sa zaregistroval 1x.
Lucia Červenková
31.05.11,12:05
Ernestino zaregistrovany 25.5., prvy prispevok 25.5.. Jaroda zaregistrovany 30.5., prvy prispevok 30.5. Ernestino 3 prispevky, Jaroda 2 prispevky. Kratko potom, ako prida prispevok Jaroda, o hodinku, dve prispeje Ernestino. Do ziadnej inej temy ani jeden neprispel. Este treba nieco k tomu dodat, preco neposobite doveryhodne?
ernestino
01.06.11,04:53
Neviem prečo by som mal prispievať niekam inam. Však si objednajte a uvidíte, alebo skôr neuvidíte.
MatoB
08.06.11,16:58
Vážený pán "Matabo" podla seba sudim teba? asi sa Vám nič také nestalo, že Vás s úsmevom na tvary pseudopodnikateľ obtiahne o peniaze, a potom dva mesiace klame a zatajuje sa .....

1. Nemam nick "Matabo" ale MatoB
2. Bez zmluv, bez referencii a bez overenia nikomu len tak doneznama vopred neplatim ziadne zalohy
3. Na porade som vyse 2 roky sledujem ju ale vyse 4 roky a dokazem rozoznat uzivatela, ktory je zaregistrovany x-krat a zhodou okolnosti vsetky jeho nicky maju prispevky len v jednej "ohovaracskej" teme od klasickeho uzivatela.
4. :mad: a mimotemy
ernestino
08.06.11,17:25
Vidím že toto nemá význam. K veci len toľko.: firma je zapísaná v obchodnom registry a fuguje už 10 rokov, na nete má web stránku
a referencie čo urobili, čo je v ponuke a dobré ceny, tak som uveril a zle dopadol. Vot všetko čo som chcel predať ďalej.
KoxXxo
08.06.11,19:14
Skúšal si cez Sťažnosti (http://staznosti.sme.sk/)?
ernestino
09.06.11,08:04
sťažnosti som len pozeral, či tam nenájdem niečo, ale o tejto firme tam nič nebolo.
Ináč plot už mám spravený, ale od inej firmy.
ernestino
15.02.13,12:23
No ty si mi len krava. Mna zaujima len tato tema,
ernestino
15.02.13,12:25
Ty si proste macher na odhalovanie ohovaracskych tém. Dúfam že aj teba raz takto odrbú ...