vlado6363
25.05.11,12:30
Dobrý deň, možno som v nesprávnej sekcii, nič vhodnejšie som nenašiel. Prosím, má niekto skúsenosti s pôžičkou pre nezamestnaných? Nestretol sa niekto, prosím, s firmou "Najlepšia pôžika"? Skúšal som čo to cez nich a mám z toho zmiešané pocity, možno sa mýlim.
Ďakujem za akúkoľvek info.:confused:
veronikasad
25.05.11,10:32
mimotemyA z čoho tú pôžičku chceš splácať, ak si nezamestnaný (bez príjmu) ?
Stanislav 1975
25.05.11,10:33
Dobrý deň, možno som v nesprávnej sekcii, nič vhodnejšie som nenašiel. Prosím, má niekto skúsenosti s pôžičkou pre nezamestnaných? Nestretol sa niekto, prosím, s firmou "Najlepšia pôžika"? Skúšal som čo to cez nich a mám z toho zmiešané pocity, možno sa mýlim.
Ďakujem za akúkoľvek info.:confused:

Tomu sa vraví cesta do horúcich pekiel...
najlepšia síce je- ale pre nich...
vlado6363
25.05.11,10:37
Dobrá otázka, som vedený na UPSVaR a, chvála Bohu, dostávam od nich nie zanedbateľnú sumu, ako soc. dávku v nezamestnanosti...
vlado6363
25.05.11,10:39
stanislav 1975, máš naprostú pravdu, je to peklo...
veronikasad
25.05.11,10:44
Dobrá otázka, som vedený na UPSVaR a, chvála Bohu, dostávam od nich nie zanedbateľnú sumu, ako soc. dávku v nezamestnanosti...
to ale nie je odpoveď. Dávka v nezamestnanosti (vypláca SP) nie je sociálna dávku, ktorú vypláca UPSVaR. Alebo si mal na mysli dávku v hmotnej núdzi ? To je naozaj zanedbatelná sumu - a v prípade splácania začiatok cesty do pekla, ako píše Stano ...
vlado6363
25.05.11,11:04
máš pravdu, veronika, poplietol som si debrecínku s decimálkou, momentálne poberám dávku v nezamestnanosti od SP, od júna budem opat zamestnaný, len teraz musím urgentne riešiť situáciu, preto moja pôvodná otázka o skúsenostiach s pôžičkou pre nezamestnaných...opakujem: súhlas s Tebou, aj Stanom...
veronikasad
25.05.11,11:13
máš pravdu, veronika, poplietol som si debrecínku s decimálkou, momentálne poberám dávku v nezamestnanosti od SP, od júna budem opat zamestnaný, len teraz musím urgentne riešiť situáciu, preto moja pôvodná otázka o skúsenostiach s pôžičkou pre nezamestnaných...opakujem: súhlas s Tebou, aj Stanom...
Vlado, pekla-najmä toho horúceho - sa bojím, takže osobnou radou nepomôžem.

Dostatok informácii máš na tejto stránke

http://www.google.sk/aclk?sa=L&ai=C1W5eSvHcTZaTBMSQOtWzjJ4D9p73ogLW2dCLItfvkvcsCA AQASgDUOry7OX6_____wFgwL32BcgBAakCGVP4Fp6pbj6qBB1P 0CoDpeYPbCFE_0vlqqNG8BSJMUHUi4iJuUTx5boFEwiy-u-FiYOpAhULjQ4KHRZo3O3KBQA&ei=SfHcTfKxD4uaOpbQ8e4O&sig=AGiWqtxgw-U3GxpjQ4VC6OPAG6JQqKKXGQ&sqi=2&ved=0CDIQ0Qw&adurl=http://www.pozicky-pre-nezamestnanych.sk
stanco007
25.05.11,11:17
Moj nazor je, ze pozicku ti nikto neda... Neber to v zlom... Aj tie recicky, ze nepotrebujes potvrdenie o prijime a aj ze ich nezaujimaju minule pozicky a ich sposob spalacania je hlupost. Ci banka alebo nebankova spolocnost si ta poriadne preklepne... To mi ver. A kedze si bez prijimu, tak ta nejakym slusnym sposobom odbiju...
Dnes maju problem vybavit pozicku zamestnani ludia kvoli vyske prijimu a nie to nezamestnany clovek...
vlado6363
25.05.11,12:20
Veronika a vsetci ostatni...dik za nazory, nijako ma neprekvapuju..dnes som komunikoval prave s jednou spolocnostou, ktora ponuka pozicku aj nezamestnanym, vsetky udaje chceli odomna len po telefone a potom ich, vraj, odoslali na centralu k posudeniu, medzi tym som ale nesmel zlozit telefon, lebo ak by sa prerusilo spojenie, vraj, stratili by sa udaje, ktore som im poskytol a kedze udaje som zadaval cca 12 min., dalsich 10 min som cakal na ich odozvu ( potom som sklapol mobil ) a kedze cislo zacinalo 0900....... velmi sa tesim na ucet za telefon...to len pre ilustraciu, ze ked je clovek v sra...ch, premysla iracionalne a preto moja povodna otazka na skusenosti ostatnych vo veci pozicky pre nazamestnanych...prosim, ak mi niekto chce napisat, ze som naivny, ani nech sa neunuva, viem to..ale aj tak dik
Braňo
25.05.11,12:23
Kedže Ťa minúta stála 1,60 EUR, rátaj zhruba 35 EUR vyhodených do luftu.
veronikasad
25.05.11,12:23
Vidíš, nepotrebuješ ani rady z Porady - poučil si sa sám ... Kolko ľudí počká na odpoveď a netrepne telefonom ...

Vlado, pozri na ten online formulár - aká pôžička pre nezamestnaných ? A rodné číslo zavesíš niekomu na nos len tak ?
zacik23
25.05.11,12:31
predpokladam ze pozicka je podmienena uzatvorenim IZP alebo nejaka podobna hovadina (RPMN>30%)...VELMI PODROBNE si prestuduj vsetky podmienky, kedze poziciavat nezamestnanemu (resp niekomu v skusobnej dobe) je neskutocny hazard (toto prosim nebrat osobne, ale bohuzial je to tak)....urcite to tieto spolocnosti maju dobre osetrene a exekucia hrozi uz pri meskajucej prvej splatke o 1 den...

mozno by bolo zaujimave zverejnit RPMN uveru ktory ti dana spolocnost ponuka.
Xanti
25.05.11,12:32
Mne sa tak vidí,
že nedávno o tom bola relácia v telke, tuším v lampárni alebo v podobnej relácii.

Že zaplatte, a ozve sa Vám investor a tie peniaze Vám dá a nakoniec sa z toho vyklulo - uzavrite životnú poistku plaťte a nás nezaujíma odkiaľ vezmete peniaze.

Nedá sa Vlado v tvojej banke požiadať o povolené prečerpanie?
vlado6363
25.05.11,12:52
jan som si to vyratal na 40 eciek, si ma potesil...
vlado6363
25.05.11,12:59
Veronika, opat s Tebou suhlasim...ocakavam, ze niekto sa na moje r.c. zavesi a pride mi sek na XXXXXX€
vlado6363
25.05.11,13:04
Xanti, s investorom mas pravdu...povolene precerpanie mam vo svojej "materskej banke" davno za sebou a uz aj splatene...dik za zaujem a odpoved, toto je o inom...
arizona
25.05.11,13:04
Veronika a vsetci ostatni...dik za nazory, nijako ma neprekvapuju..dnes som komunikoval prave s jednou spolocnostou, ktora ponuka pozicku aj nezamestnanym, vsetky udaje chceli odomna len po telefone a potom ich, vraj, odoslali na centralu k posudeniu, medzi tym som ale nesmel zlozit telefon, lebo ak by sa prerusilo spojenie, vraj, stratili by sa udaje, ktore som im poskytol a kedze udaje som zadaval cca 12 min., dalsich 10 min som cakal na ich odozvu ( potom som sklapol mobil ) a kedze cislo zacinalo 0900....... velmi sa tesim na ucet za telefon...to len pre ilustraciu, ze ked je clovek v sra...ch, premysla iracionalne a preto moja povodna otazka na skusenosti ostatnych vo veci pozicky pre nazamestnanych...prosim, ak mi niekto chce napisat, ze som naivny, ani nech sa neunuva, viem to..ale aj tak dik
Minuly tyzden davali v telke nejaku relaciu /neviem presne o aku firmu sa jednalo/, vraj takto zarabaju, ze nalakaju ludi na rychle pozicanie penazi...ale malokomu pozicku schvalia. Zarabaju vlastne na tych predrazenych telefonatoch. Myslim, ze to uz aj SOI riesi...

Nedaj sa nachytat, radsej pogoogli a pouc sa na cudzich chybach..
Skus najst nejake lepsie riesenie,nenalet neserioznym firmam a podvodnikom
Xanti
25.05.11,13:08
Vlado,
ostáva asi len rodina a známy či by nepožičali peniaze za pevne stanovené podmienky, kedže spomínaš že od júna budeš robiť.
Takže sa môžeš dohodnúť, že požičanú sumu vrátiš v oktobri s navýšením. A to budeš po skúšobnej dobe a môžeš požiadať o pôžičku v banke a tým vyplatiť príbuzných alebo priateľov.
vlado6363
25.05.11,13:12
arizona, tak, ako vravis, ked som pochodoval cca 10 min.s mobilom pri uchu, v ktorom hrala hudba,doslo mi to..skoda, ze chapem tak pomaly....
vlado6363
25.05.11,13:15
Xanti, dik, ale opakujem, toto je o inom, nechci vediet podrobnosti..este raz, dik za podporu...
stanco007
25.05.11,13:19
Vlado ja len nerozumiem dvom veciam... Vsak normalny clovek co ma kusok prehlad v zivote, tak na take hlupe cislo ani volat nebude!!! A uz duplom nenaleti takej veci, ze nepreruste spojenie lebo zlyha odosielanie udajov!!! To je co za blbost???? Odrb jak svina!!! A dalsia vec... Jun je za tyzden a pises, ze budes opät zamestnany... Tak??? A mas rodinu. Kvoli 1,5 mesiacu do vyplaty by som pozicke cez spolocnosti ani nerozmyslal ale siel za rodinou... Lenze ja mam z teba pocit, ze tam bude asi nieco viac za tym...
vlado6363
26.05.11,06:06
Braňo, len pre zaujímavosť, telefonát s "nimi" ma vyšiel na 39€...
vlado6363
26.05.11,06:34
Stanco, v zivote som nevytocil take hlupe cislo, ako pises, akurat vcera, takze suhlas, asi mi preplo....akonahle mi ta trubka na druhej strae povedala, aby som neskladal, nieco vo mne hrklo, doslo mi to, cez to vsetko som nezlozil a sledoval cas...viem, nepochopitelne, ale je to tak..TYMTO PROSIM PODOBNYCH MAGOROV, AKO SOM JA, ABY SI ZACHOVALI CISTU HLAVU A MYSEL A NEUROBILI TAKUTO BLBOST, NIKDY..
Braňo
26.05.11,06:38
Moja rada znie - to iba pre budúcnosť - keď sa začínaš topiť - skôr sa zameraj na výdavkovú stranu Tvoju - a zároveň skonsoliduj príjmy a skôr použi napríklad týchto 39 eur na zníženie pôžičiek.
Stanislav 1975
26.05.11,06:41
Minuly tyzden davali v telke nejaku relaciu /neviem presne o aku firmu sa jednalo/, vraj takto zarabaju, ze nalakaju ludi na rychle pozicanie penazi...ale malokomu pozicku schvalia. Zarabaju vlastne na tych predrazenych telefonatoch. Myslim, ze to uz aj SOI riesi...

Nedaj sa nachytat, radsej pogoogli a pouc sa na cudzich chybach..
Skus najst nejake lepsie riesenie,nenalet neserioznym firmam a podvodnikom

Presne tak- Arizonka to vystihla- tu nejde o žiadnu požičku ale o to aby si pretelefonoval, čo najviac peňazí-inak, z ich pohľadu je to zaujímavá finta- a dobre to z ich pohľadu robia- založia si audiotext, dajú inzerát a ty keď pretelefonuješ napr.40 eur,tak povedia že ti nič nedajú a sú čistý a majú zarobené...-mňa by to nenapadlo,takto "podnikať"
hubatá
26.05.11,06:48
vlado6363 - aj keď si sa dostal do životného problému, páčiš sa mi ako si si nechal poradiť. Možno sa ti okamžite zdá tvoja finančná situácia neriešiteľná, ale radšej by som teraz nezaplatila niečo iné - menej rizikové, lebo aj keď začneš robiť od júna, výplatu bohužiaľ dostaneš ..... až v júli. Ak naozaj nemáš iného východiska tak by som nezaplatila jedno nájomné a súčasne poprosila bytové družstvo o splátkový kalendár. Je to predsa len stabilná organizácia s ktorou je možná dohoda.
srska
26.05.11,06:51
Presne tak- Arizonka to vystihla- tu nejde o žiadnu požičku ale o to aby si pretelefonoval, čo najviac peňazí-inak, z ich pohľadu je to zaujímavá finta- a dobre to z ich pohľadu robia- založia si audiotext, dajú inzerát a ty keď pretelefonuješ napr.40 eur,tak povedia že ti nič nedajú a sú čistý a majú zarobené...-mňa by to nenapadlo,takto "podnikať"
mimotemyja si pri takýchto od..... vždy spomeniem na film podraz s newmanom a redfordom
sonic99
26.05.11,06:53
...povolene precerpanie mam vo svojej "materskej banke" davno za sebou a uz aj splatene...
...neviem síce akú sumu potrebuješ, ale práve preto že už maš prečerpanie splatené tak sa skús opýtať či by ti ho opäť neposkytli...

Brať si pôžičky od nebankoviek je v dnešnej dobe veľký hazard...bez väčších problémov ti požičajú a stačí že nezaplatíš jednu splátku a dávajú ťa na exekúciu. Treba byt opatrný a hlave pozorne si prečítať zmluvu a aj tie najmenšie písmena.
vlado6363
26.05.11,07:03
vlado6363 - aj keď si sa dostal do životného problému, páčiš sa mi ako si si nechal poradiť. Možno sa ti okamžite zdá tvoja finančná situácia neriešiteľná, ale radšej by som teraz nezaplatila niečo iné - menej rizikové, lebo aj keď začneš robiť od júna, výplatu bohužiaľ dostaneš ..... až v júli. Ak naozaj nemáš iného východiska tak by som nezaplatila jedno nájomné a súčasne poprosila bytové družstvo o splátkový kalendár. Je to predsa len stabilná organizácia s ktorou je možná dohoda.
hubatá, vďaka, správne píšeš, aj toto všetko som si už preskákal...preto som volil alternetívu, akú som volil...už je mi z toho aj smiešno...
vlado6363
26.05.11,07:13
...neviem síce akú sumu potrebuješ, ale práve preto že už maš prečerpanie splatené tak sa skús opýtať či by ti ho opäť neposkytli...

Brať si pôžičky od nebankoviek je v dnešnej dobe veľký hazard...bez väčších problémov ti požičajú a stačí že nezaplatíš jednu splátku a dávajú ťa na exekúciu. Treba byt opatrný a hlave pozorne si prečítať zmluvu a aj tie najmenšie písmena.
sonic, rozhodne nejde o velku sumu, banka ma vsak uz nema rada, lebo zaujimavym klientom si, ked nemaju s tebou ziadne problemy a prinasas im zisky...clovek, ktory ma problemy so zakonom a dlhuje miliony spravidla vyviazne bez ujmy a ty, ked meskas so splatkou radovo desiatky eur, mas zivotne problemy...
vlado6363
26.05.11,12:10
Dobrý deň, možno som v nesprávnej sekcii, nič vhodnejšie som nenašiel. Prosím, má niekto skúsenosti s pôžičkou pre nezamestnaných? Nestretol sa niekto, prosím, s firmou "Najlepšia pôžika"? Skúšal som čo to cez nich a mám z toho zmiešané pocity, možno sa mýlim.
Ďakujem za akúkoľvek info.:confused:
priatelia, všetkým vďaka za príspevky, rady a názory...viem, že existuje spústa iných, a, horších trápení, toto ma, ale, nas....
zacik23
26.05.11,13:18
vlado6363: banka nie je charita ale sukromna firma podnikajuca za ucelom zisku...takze je logicke ze nepozicia peniaze kazdemu, ale len tomu u koho ocakava ze dostane naspat svoje peniaze + nejaky zisk.

bud rad ze ta to stalo len 40evri, ak by si sa k tej pozicke od nejakej pochybnej spolocnosti xyz.sro zalozenej pred dvoma dnami nakoniec dostal, tak mohla byt tvoja strata z dlhodobeho hladiska vyrazne vyssia
vlado6363
26.05.11,15:03
vlado6363: banka nie je charita ale sukromna firma podnikajuca za ucelom zisku...takze je logicke ze nepozicia peniaze kazdemu, ale len tomu u koho ocakava ze dostane naspat svoje peniaze + nejaky zisk.

bud rad ze ta to stalo len 40evri, ak by si sa k tej pozicke od nejakej pochybnej spolocnosti xyz.sro zalozenej pred dvoma dnami nakoniec dostal, tak mohla byt tvoja strata z dlhodobeho hladiska vyrazne vyssia
zacik, naozaj by som bol rad, keby ma to stalo len 40evri...ale o banke mas pravdu, ja ich chapem, len sa stale nemozem stotoznit s tym, ze "radovy" slovacisko ma problemy kvoli desiatkam eciek a ktorykolvek bulo, ktory si ulial desiatky melonov sa chichoce a este je aj popularny...nezavidim im, len je to absurdne...
video1983
26.05.11,15:27
kolko potrebujes poziciat?
vlado6363
26.05.11,15:52
kolko potrebujes poziciat?
video 1983, naozaj dakujem za starostlivost, prepac, vsak, toto nie je, myslim si, forum, kde by som chcel riesit, resp. odpovedat na tvoju otazku...naozaj to neber v zlom...ak si odsledoval celu komunikaciu, urcite Ti neuslo, ze sa jedna v uvodzovkach o par desiatok eciek a kratky cas na ich ziskanie, a, postupenie dalej.. preto som zblbol a oslovil tu je....u, akoze pozickovu spolocnost...a nasledne vyvolal tuto komunikaciu na porade...este raz, dik...
arizona
26.05.11,16:18
Vlado6363 , daj vediet, ci ti tu pozicku schvalili,alebo slo iba o to volanie na audiotextove cisla.
stanco007
26.05.11,16:19
Stanco, v zivote som nevytocil take hlupe cislo, ako pises, akurat vcera, takze suhlas, asi mi preplo....akonahle mi ta trubka na druhej strae povedala, aby som neskladal, nieco vo mne hrklo, doslo mi to, cez to vsetko som nezlozil a sledoval cas...viem, nepochopitelne, ale je to tak..TYMTO PROSIM PODOBNYCH MAGOROV, AKO SOM JA, ABY SI ZACHOVALI CISTU HLAVU A MYSEL A NEUROBILI TAKUTO BLBOST, NIKDY..
Clovek sa uci na vlastnych chybach... Nie si prvy a ani posledny co naletel... Je len smutne, ze este pri takej situacii aku mas...
video1983
26.05.11,16:31
ja len ze ked sa jedna o "par" desiatok eur tak som ti chcel pomoct.
vlado6363
26.05.11,16:43
Vlado6363 , daj vediet, ci ti tu pozicku schvalili,alebo slo iba o to volanie na audiotextove cisla.
arizona, "chvala Bohu", prd mi schvalili, nikto sa mi od nich neozval...ako som uz odkazal branovi, telefonat ma stal skoro 40 eciek, overil som si to u tel. operatora...( este som im dnes prispel nejakymi drobnymi, len som im oznamil, ze to budem riesit cez SOI-ku a financnu policiu, asi vsak nic nezmozem, ale zlost mnou trieska o vsetky steny...)
vlado6363
26.05.11,16:45
Clovek sa uci na vlastnych chybach... Nie si prvy a ani posledny co naletel... Je len smutne, ze este pri takej situacii aku mas...
stanco, vies ako...asi je pravda, co sa hovori, ze co ta nezabije, to ta posilni...
vlado6363
26.05.11,16:47
ja len ze ked sa jedna o "par" desiatok eur tak som ti chcel pomoct.
video, este raz vdaka, doslo mi to...asi si to musim vyzrat az do konca...dik
arizona
26.05.11,18:24
arizona, "chvala Bohu", prd mi schvalili, nikto sa mi od nich neozval...ako som uz odkazal branovi, telefonat ma stal skoro 40 eciek, overil som si to u tel. operatora...( este som im dnes prispel nejakymi drobnymi, len som im oznamil, ze to budem riesit cez SOI-ku a financnu policiu, asi vsak nic nezmozem, ale zlost mnou trieska o vsetky steny...)
Presne tak to ber, ze "chvala bohu"!
Vela ludi prislo o strechu nad hlavou,kvoli nebankovkam a podobnym podvodnickym firmam. Nemam na mysli typickych neplaticov,ale takych,ktori napr.poslali splatku o 1-2dni neskor,ci podobnej malickosti...

Podaj podnet aj na SOI, cim viac oklamanych ludi sa bude stazovat, tym je vascia pravdepodobnost, ze sa tym budu zaoberat.

Mozno by nebolo od veci uviest cely nazov firmy,nech sa poucia aj ostatni.

Drzim palce,nech sa ti podari tvoju situaciu vyriesit co najskor :)
vlado6363
27.05.11,07:38
Presne tak to ber, ze "chvala bohu"!
Vela ludi prislo o strechu nad hlavou,kvoli nebankovkam a podobnym podvodnickym firmam. Nemam na mysli typickych neplaticov,ale takych,ktori napr.poslali splatku o 1-2dni neskor,ci podobnej malickosti...

Podaj podnet aj na SOI, cim viac oklamanych ludi sa bude stazovat, tym je vascia pravdepodobnost, ze sa tym budu zaoberat.

Mozno by nebolo od veci uviest cely nazov firmy,nech sa poucia aj ostatni.

Drzim palce,nech sa ti podari tvoju situaciu vyriesit co najskor :)
dik, arizona..firma si hovori NAJLEPSIA POZICKA, tu je kontakt: www.najlepsia-pozicka.sk/
prosim, ak niekto ma s nimi skusenosti, ozvite sa mi, dakujem
Oliwa
27.05.11,11:27
Vladko môj, prepánajána, človek mrkne na tú stránku - a čo ma hneď zaujalo, boli tie Seychely... Službu prevádzkuje spoločnosť... O poplatku 2,95 € za min ani nehovoriac...
video1983
27.05.11,13:41
za tou firmou stoja ti isti ludia ako za basne-portal, sampionat.sk atd atd
KoxXxo
27.05.11,13:51
sonic, rozhodne nejde o velku sumu, banka ma vsak uz nema rada, lebo zaujimavym klientom si, ked nemaju s tebou ziadne problemy a prinasas im zisky...clovek, ktory ma problemy so zakonom a dlhuje miliony spravidla vyviazne bez ujmy a ty, ked meskas so splatkou radovo desiatky eur, mas zivotne problemy...

Ak dlhuješ banke 100€, máš problém Ty.
Ak dlhuješ banke 1000 000€, má problém banka.
vlado6363
28.05.11,06:24
Vladko môj, prepánajána, človek mrkne na tú stránku - a čo ma hneď zaujalo, boli tie Seychely... Službu prevádzkuje spoločnosť... O poplatku 2,95 € za min ani nehovoriac...
Oliwa, znovu len musim potvrdit pred vsetkymi, aky som naivny idiot..vobec som nezbehol az dole na stranku a info o prevadzkovani...tak mi treba...mozes mat rokov kolko chces, stale plati, na vlastnych chybach sa clovek...atd
lu.bla
01.07.11,10:42
nebankovka.sk, lerche a.s., financ team, najlepsiapozicka, atd at. to su oj.by ako hrom a od vsetkych ruky prec. prec ruky od audiotexu a prec ruky o tych, ktori ponukaju sprostredkovanie za poplatok vopred hoci pytaju len 6 euro. od takychto nikdy nic neziskate, dostanete sa leda do riaddneho pruseru. viem, o com hovorim, viem kde som, odrazam sa od dna vlastnymi silami, ide to a viem aj to, ze zivot si uz zariadim bez nebankoviek ale aj bez akehokolvek uveru a "vyhodnych" ponuk z banky. clovek nikdy nevie, co sa moze stat. naucila som sa verit len sama sebe.
misoft
01.07.11,14:36
Toto majú dole úplne miniatúrnymi písmenkami (to som musel zväčšiť písmo, aby som to dobre videl):

Službu prevádzkuje spoločnosť Eventin Corporation so sídlom Global Gateway 3031,Rue de la Perle,Mahé,Seychelles.
Technicky zabezpečuje AGMO SK s.r.o.Volanie na infolinku 0900899677 je spoplatnené 2,95€/min. a na infolinku 0900699255 sumou 1,5€/min.
Spoločnosť Eventin Corporation nie je veriteľom ale sprostredkovateľom pôžičiek. Všeobecné obchodné podmienky nájdete

Rada pre "nešťastníkov", ktorí majú "hlboko" do vrecka - nikdy sa NEUPISUJTE takýmto pochybným spoločnostiam - zderú vás z kože!
Maros16
06.07.11,15:25
Skuste sa spytat cez portal www.financnahitparada.sk/pozicky (http://www.financnahitparada.sk/pozicky) ... mozno poradia
Klaboska
02.04.13,14:35
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online (https://www.pozickomat.sk/pages/casto-kladene-otazky) tam je ze trvaly prijem
wagner
02.04.13,16:25
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online (https://www.pozickomat.sk/pages/casto-kladene-otazky) tam je ze trvaly prijem
Prečo z nebankoviek? Prečo nie z banky kde máš účet? Prečo chceš splácať horibilné úroky?:confused::eek: Nechápem, potom tu budeš vyplakávať ako Ťa obabrali
Tweety
02.04.13,16:29
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online (https://www.pozickomat.sk/pages/casto-kladene-otazky) tam je ze trvaly prijem
A nie je ti to práve pre to podozrivé, že na výšku príjmu nepozerajú? To je ako keby vopred povedali nevadí, že nebudete mať z čoho platiť, my si svoje aj tak získame späť aj s poriadnym úrokom.
misoft
02.04.13,18:47
Neviete ako je to s pozickami ked mam dohodu a nie hlavny pracovny pomer? Posledneho pol roka som takto na dohodu predytm som mala TPP. Pozerala som Ferratum, tam je ze vysku prijmu nepozeraju a Pozickomat. Na Pozickomate su nejake info ake su podmienky pozicky online (https://www.pozickomat.sk/pages/casto-kladene-otazky) tam je ze trvaly prijem
Milá zlatá :eek: - pozrela si sa na ten "Požičkomat"? Vieš ty, aké tam majú RPMN? Veď to bije do očí - je to neslýchaná úžera - RPMN od 366,2% do 781,1%. Požičiaš si 100€ a vrátiš 700€.
Nechápem ťa - veď prakticky, ak nebudeš vládať splácať, zoderú ťa z kože.
A Ferratum - RPMN 38%
Ajk&
02.04.13,18:56
Ľudia sú proste nepoučiteľní: ak doteraz nemali peniaze, po podpísaní zmluvy už nebudú mať ani byt .......
​Ani ako keby nečítali noviny: nestačí tá aféra s Poho .....sťou, s.r.o.?
lojko
02.04.13,19:10
Ľudia sú proste nepoučiteľní: ak doteraz nemali peniaze, po podpísaní zmluvy už nebudú mať ani byt .......
​Ani ako keby nečítali noviny: nestačí tá aféra s Poho .....sťou, s.r.o.?
Iba (vdaka urazu ) a internetu som spoznal ako vzdelanosť kultura a intelengcia slovakov stupa.PORADA.DOMACNOST,_Cesť vynimkam ktori sa vyjadruju k veci afungovane,sa veľakrat odpovedalo uražkami len z dovodu, pravopisu alebo slovosledu vety.Je mi smutno ked som to zistil aj v pripade ked sa jedna o zdravie a dokonca iživot nas,smrtelnikov.Bohužiaľ je to aj pripad brania požičky vdnešnej dobe.Nie som studovany ekonom,ale:: komunisti:ma zadarmo naučili ratať,nasobiť, deliť ale hlavne ťažka praca ma naučila čo je treba čim vydeliť či nasobiť.Nazor mojej matere ajej rodičov že ,,Najdrahšia je koruna ušetrena“sa snažim odovzdať aj mojim (Vyštudovanym detom)aj ked sa mi to nie vždy dari.Sam splacam ešte požičku na byvanie len vdaka poplatkom.Moj nazor,Požička ano,ale počitať,nasobiť,deliť a hlavne myslieť.
Stanislav 1975
02.04.13,19:28
Milá zlatá :eek: - pozrela si sa na ten "Požičkomat"? Vieš ty, aké tam majú RPMN? Veď to bije do očí - je to neslýchaná úžera - RPMN od 366,2% do 781,1%. Požičiaš si 100€ a vrátiš 700€.
Nechápem ťa - veď prakticky, ak nebudeš vládať splácať, zoderú ťa z kože.
A Ferratum - RPMN 38%
Misoft, však RPMN 781 je ako zadarmo...:D
lojko
02.04.13,19:42
Misoft, však RPMN 781 je ako zadarmo...:D

Tato užera je chranena zakonom.Mylim sa?
Stanislav 1975
02.04.13,19:44
Tato užera je chranena zakonom.Mylim sa?
VIVA LA SLOVAKIA...
lojko
02.04.13,19:51
VIVA LA SLOVAKIA...

Ale čo naše deti a vnučata.Na 300r.su upisani službe,t.j.nepriam. koloniou.