Lenka484
26.05.11,09:13
nemate niekto skúsenosti s malými čiernymi muškami, ktoré prilietajú zvonku každý večer a ráno ich už nájdete mŕtve na parapete? dokonca už večer ani neotváram okno ale aj tak sa dostanú, neviem či nám zle tesní alebo čo...a nie sú to mušky z kvetov ani ovocia, máme ich len v jednej izbe kde nie sú žiadne kvety. Keď sa večer pozriem za okno je ich tam strasne veľa a všetky sa tlačia dovnútra..skúšali sme okno postriekať biolitom, nalepili sme na okno aj nálepky proti hmyzu ale nič nepomáha...poraďte prosíím
hubatá
26.05.11,07:27
Niekto má v pivnici staré víno? Skús si počuchať v pivnici ...... a potom ho prizabiť.
Lenka484
26.05.11,08:01
trošku to upresním, vraj to nie sú malé mušky ale malé komáre...
srska
26.05.11,08:25
sieťky na okno a nedostane sa dnu nič
Lenka484
26.05.11,08:46
sieťku na okno máme, oni su take malinke že sieťa je nič a ešte ako som pisala oni sa natlačia aj cez zatvorené okno, keď nie sme napríklad 4 dni doma, čiže vôbec nevetráme a aj tak ich nájdeme na parapete po príchode domov
srska
26.05.11,08:49
sieťku na okno máme, oni su take malinke že sieťa je nič a ešte ako som pisala oni sa natlačia aj cez zatvorené okno, keď nie sme napríklad 4 dni doma, čiže vôbec nevetráme a aj tak ich nájdeme na parapete po príchode domov
môžu sa kotiť aj v nejakých potravinách
Lenka484
26.05.11,08:52
to určite nie, to by boli aj v kuchyni, my ich máme len v spálni a je jasné že prídu zvonku, keď sa pozriem za okno tak ich tam vidím kopec a tlačia sa dovnutra
hubatá
26.05.11,09:03
Ak je to jedine len toto jedno okno kadiaľ sa tá háveď pchá, tak musíš nájsť zdroj: pod tebou na parapete susedia nemajú nejakého skapatého živočícha, alebo vedľa susediace okno. Zároveň ma napadá že čo ich láka práve k vám, susedia to nemajú? Nezostáva ti nič iné len trpezlivo vystopovať zdroj odkiaľ sa liahnu. Ak by to boli mini komáre tak musí byť niekde mokro: napr. pivnica a odtiaľ k tebe nalietavajú cez pivničné okno.