monullca
26.05.11,09:58
Ahojte, potrebujem poradiť. Máme ísť 11.06.2011 na fir. výlet do Gabčíkova, ale neviem nájsť žiadnu spoločnosť, ktorá robí resp. vie sprostredkovať plavbu. Ak o niečom takom viete, prosím napíšte .

Ďakujem :)
lujza.j
26.05.11,17:44
arizona
26.05.11,17:49
Vážený záujemca, s ľútosťou Vám oznamujeme, že obľúbené výhliadkové plavby loďou ONDAVA v Gabčíkove v sezóne 2011 nebudú viac dostupné. Ďakujeme všetkým čo nás po celé tie roky navštívili.
http://plavba.host.sk/
monullca
27.05.11,04:59
viem že loď Ondava nepremáva, ale to iná nechodí???
skubko
18.07.11,06:07
Ahoj...chcel by som sa ta spytat, ci sa ti nakoniec podarilo najst nejaku lod, co taketo plavby stale organizuje?? vopred dakujem za odpoved.
monullca
18.07.11,11:03
ahoj, ano podarilo. Mali sme objednanú lod iba pre seba Lod Morava, p. Kiss. Musím povedať, že ochotný pán.
skubko
18.07.11,12:25
dakujem velmi pekne za rychlu odpoved...s tymto panom som uz dnes telefonoval :)...poradili mi ho dva dalsie kontakty, kam som sa dotelefonoval..problem je v tom, ze ja to nechcem pre skupinu ludi, ale iba sukromne pre rodinu...p. Kiss nam odporucil prist osobne do pristavu v Gabcikove, kde lod Morava kotvi a v pripade, ze sa tam nazbiera 40 ludi,tak sa pojde...ale to sa nam moc nepozdava..pretrepeme sa tam a budeme tam neviem kolko cakat kym sa nas nazbiera 40 :(.... radsej by som nieco iste mal...
IVETA N
18.07.11,12:34
dakujem velmi pekne za rychlu odpoved...s tymto panom som uz dnes telefonoval :)...poradili mi ho dva dalsie kontakty, kam som sa dotelefonoval..problem je v tom, ze ja to nechcem pre skupinu ludi, ale iba sukromne pre rodinu...p. Kiss nam odporucil prist osobne do pristavu v Gabcikove, kde lod Morava kotvi a v pripade, ze sa tam nazbiera 40 ludi,tak sa pojde...ale to sa nam moc nepozdava..pretrepeme sa tam a budeme tam neviem kolko cakat kym sa nas nazbiera 40 :(.... radsej by som nieco iste mal...

ja s rodinou tam chodíme chytať ryby a tiež sme išli náhodne ,že sa odvezieme, vtedy premávali každú hodinu. Prišli sme ku kotvisku MORAVIE a bolo to v pohode.....Bolo to zaujímavé hlavne v plavebných komorách.
Teraz cez prázdniny tam býva veľa ľudí.
IVETA N
monullca
18.07.11,17:30
ked sme tam boli my tak tam bolo strasne vela ludi, a kedze je teraz leto tak urcite to nebude problem.. a ak by aj nahodou tak v okoli je dost zaujimavosti :)
skubko
19.07.11,06:22
a viete mi prosim poradit, kde sa dane kotvisko lode Moravy nachadza? Vobec to v okoli Gabcikova nepoznam, takze neviem ani stranu Dunaja kde to je :)... link na mapu, resp. suradnice GPS by potesili :)
IVETA N
19.07.11,06:51
nepoznám ani suradnice, ani link na mapu , ale keď prídeš ,,na most kde sú plavebné komory, tak na tom moste je ,,veža ,, kde sa dá ďalekohľadom pozerať na okolie tak je to na ľavom boku od tej veže /musíš byť postavená tvárou k tej veži/ tam sa spýtaj kade sa tam dá isť. Sú tam aj ,,strážnici , ktorí to tam korigujú.Dá sa to tam celkom dobre najsť.
IVETA N
skubko
25.07.11,05:34
pre vsetkych buducich zaujemcov napisem aktualne spravy ohladom plavby...co som nasiel na internete a obtelefonoval par kontaktov, vsetko ma naviedlo uz iba na jedno miesto (ostatne lode a spolocnosti porusili tieto plavby z financnych dovodov) - hotel Kormoran prevadzkuje lod Morava...Tak sme patrali po nej. Zistili sme, ze startuje kazdy den o 12:00 v pripade, ze sa najde aspon 40 zaujemcov....Nas bolo +- 32 a lod aj tak vystartovala :)... Miesto kde lod kotvi je uz od cesty pekne znacene, ale pre tych, ktori chcu byt presni, tak lod najdete tu: N 47 52.503 E 017 32.484 :) v prilohe je plagat, ktorym propaguju svoje plavby (kedze prave telefonne cisla nie su moc citatelne, su to tieto: 0904639185, 0902393585, 031/5594619) . Dufam, ze to pomoze vsetkym buducim zaujemcom o okruznu plavbu cez plavebne komory ;)