dzamaj
26.05.11,12:49
dobry den,viete mi niekto poradit, co v pripade, ze mi exekutorka nexce povolit splatkovy kalendar? zijem s priatelkou a babatkom v podnajme.
dakujem.
srska
26.05.11,10:53
dobry den,viete mi niekto poradit, co v pripade, ze mi exekutorka nexce povolit splatkovy kalendar? zijem s priatelkou a babatkom v podnajme.
dakujem.
záleží na tom ako sa k návrhu splátkového kalendáru postaví oprávnený. ak ho zamietne, nedá sa nič robiť.
ak je napr. oprávneným zp alebo sp, tí zvyčajne súhlasia so splátkami dlžnej sumy poistného.
Stanislav 1975
26.05.11,10:54
dobry den,viete mi niekto poradit, co v pripade, ze mi exekutorka nexce povolit splatkovy kalendar? zijem s priatelkou a babatkom v podnajme.
dakujem.

No nemožeš nič robiť- na splátky nieje právny nárok- občas to exe povolí so súhlasom veriteľa, ale nárok na to nemáš, takže nič nenarobíš...
Stanislav 1975
26.05.11,10:55
záleží na tom ako sa k návrhu splátkového kalendáru postaví oprávnený. ak ho zamietne, nedá sa nič robiť.

Vlado, to čo má byť za porádek? čo si dovoluješ ma predbiehať???:mad::mad::mad::eek::D:D:D
mimotemy
dzamaj
26.05.11,10:56
ani ked mame mimi a platime podnajom?
to mi strhne celu vyplatu ci co?
srska
26.05.11,10:57
Vlado, to čo má byť za porádek? čo si dovoluješ ma predbiehať???:mad::mad::mad::eek::D:D:D
mimotemy
mimotemyprepáč stenly - stane sa:) ja som bližšie k serveru:)
Stanislav 1975
26.05.11,10:58
mimotemyprepáč stenly - stane sa:)

:)
dzamaj
26.05.11,11:00
záleží na tom ako sa k návrhu splátkového kalendáru postaví oprávnený. ak ho zamietne, nedá sa nič robiť.
ak je napr. oprávneným zp alebo sp, tí zvyčajne súhlasia so splátkami dlžnej sumy poistného.


ani ked mame mimi a platime podnajom?
to mi strhne celu vyplatu ci co?
srska
26.05.11,11:05
ani ked mame mimi a platime podnajom?
to mi strhne celu vyplatu ci co?
skús odklad exekúcie:

Na návrh povinného môže súd (§ 45) povoliť odklad exekúcie, ak sa povinný bez svojej viny ocitol prechodne v takom postavení, že by neodkladná exekúcia mohla mať pre neho alebo pre príslušníkov jeho rodiny zvlášť nepriaznivé následky a oprávnený by nebol odkladom exekúcie vážne poškodený; odklad exekúcie môže súd povoliť iba na návrh povinného, ktorý je fyzickou osobou.


zdroj: www.exekutorpetruska.sk/item1a1sk (http://www.exekutorpetruska.sk/item1a1sk)