Vejko
27.05.11,12:40
Ahojte...
Mozete mi poradit prosim?

Skoncil som pracovny pomer v aprili a zamestnavatel mi prislubil zaslat vyplatnu pasku a gastrolistky postou. Do dnes sa tak nestalo co sa divim,pretoze je to velky zamestnavatel. Mam aj v tomto pripade pravo ziadat nahradu podla zakona ako pri nevyplatenej mzde?
Dakujem,za pomoc.
VERONIKA6
27.05.11,10:43
Ahojte...
Mozete mi poradit prosim?

Skoncil som pracovny pomer v aprili a zamestnavatel mi prislubil zaslat vyplatnu pasku a gastrolistky postou. Do dnes sa tak nestalo co sa divim,pretoze je to velky zamestnavatel. Mam aj v tomto pripade pravo ziadat nahradu podla zakona ako pri nevyplatenej mzde?
Dakujem,za pomoc.
Treba ho pourgovať, mohol zabudnúť.:)
Chobot
27.05.11,10:59
Ahojte...
Mozete mi poradit prosim?

Skoncil som pracovny pomer v aprili a zamestnavatel mi prislubil zaslat vyplatnu pasku a gastrolistky postou. Do dnes sa tak nestalo co sa divim,pretoze je to velky zamestnavatel. Mam aj v tomto pripade pravo ziadat nahradu podla zakona ako pri nevyplatenej mzde?
Dakujem,za pomoc.

Akú náhradu máš na mysli?

Treba tam zavolať a zistiť, prečo ti to neposlali.
veronikasad
27.05.11,11:11
Ahojte...
Mozete mi poradit prosim?

Skoncil som pracovny pomer v aprili a zamestnavatel mi prislubil zaslat vyplatnu pasku a gastrolistky postou. Do dnes sa tak nestalo co sa divim,pretoze je to velky zamestnavatel. Mam aj v tomto pripade pravo ziadat nahradu podla zakona ako pri nevyplatenej mzde?
Dakujem,za pomoc.
Výplatu si dostal ? Ak ano, choď si pre gastrače a výplatnú pásku osobne.
Vejko
27.05.11,17:17
Ahojte...Dakujem za odpovede,ale zamestnavatel sa mi nehlasi a na pracovisku nikto dlhsie nie je.
Stoho dovodu. Ci mam pisat doporuceny list,alebo to riesit inym sposobom.
Teda ci sa to posudzuje ako nevyplatenie mzdy.
Dakujem
ivka70
27.05.11,17:21
Ahojte...Dakujem za odpovede,ale zamestnavatel sa mi nehlasi a na pracovisku nikto dlhsie nie je.
Stoho dovodu. Ci mam pisat doporuceny list,alebo to riesit inym sposobom.
Teda ci sa to posudzuje ako nevyplatenie mzdy.
Dakujem

Nie, nepovazuje sa to za nevyplatenie mzdy.
A stale nerozumiem, aku nahradu mas na mysli, ked si uz PP ukoncil.
Tweety
27.05.11,17:21
Ahojte...Dakujem za odpovede,ale zamestnavatel sa mi nehlasi a na pracovisku nikto dlhsie nie je.
Stoho dovodu. Ci mam pisat doporuceny list,alebo to riesit inym sposobom.
Teda ci sa to posudzuje ako nevyplatenie mzdy.
Dakujem
Poslala by som mu doporučený list( ohľadne Výplatnej pásky a straveniek).
Vejko
28.05.11,09:42
nahradu taku,ze mi to bolo strhnute zo mzdy,pretoze na ucet vyplata prisla,ale gastro a vyplatna paska nie. A chcel som vediet na koho sa mam potom obratit ked nebude odpovedat ani na doporuceny list. Ci je zamestnavatel postihnutelny podla zakona.
Dakujem
veronikasad
28.05.11,10:30
nahradu taku,ze mi to bolo strhnute zo mzdy,pretoze na ucet vyplata prisla,ale gastro a vyplatna paska nie. A chcel som vediet na koho sa mam potom obratit ked nebude odpovedat ani na doporuceny list. Ci je zamestnavatel postihnutelny podla zakona.
Dakujem
Môžeš skúsiť dať podnet na najbližší Inšpektorát práce. Ten rieši dodržiavanie Zákonníka práce, kam patrí aj príspevok na stravovanie ...
Vejko
30.05.11,20:31
ok..
Dakujem za pomoc...Ako vam to oplatim? Poslem vam 1 gastro listok ked ich dostanem? :)