wynk11
28.05.11,15:58
Cavte
ja by som sa chcel opytat ako to je ked idem z prace k lekarovi mimo miesta kde pracujem tj. 200km praca od lekara...
na vybavenie pobehat praktickeho krcneho kozneho ocneho zubara a podobne treba viac dni....
ja som bol takto tri dni mam peciatky od vsetkych navstev lekarov...
bolo to prvykrat toho roku takto...
chcel by som sa opytat ako je to robene na vyplate ci sa za tie dni neplati nic alebo ako sa to pripisuje...
Som v praci malo aby som o takom vedel viac....
Dakujem za odpoved
martuľa
28.05.11,14:27
na ošetrenie u lekára / so sebou / máš nárok na 7dní v roku. Zamestnávateľ to hradí vo výplate priemerkou.
veronikasad
28.05.11,14:30
Cavte
ja by som sa chcel opytat ako to je ked idem z prace k lekarovi mimo miesta kde pracujem tj. 200km praca od lekara...
na vybavenie pobehat praktickeho krcneho kozneho ocneho zubara a podobne treba viac dni....
ja som bol takto tri dni mam peciatky od vsetkych navstev lekarov...
bolo to prvykrat toho roku takto...
chcel by som sa opytat ako je to robene na vyplate ci sa za tie dni neplati nic alebo ako sa to pripisuje...
Som v praci malo aby som o takom vedel viac....
Dakujem za odpoved
Máš potvrdenie na tri dni za sebou ? Máš síce nárok na náhradu mzdy na ošetrenie a vyšetrenie v zdrav.zariadení 7 dní ročne, ale ako sa k nutnosti tolkých vyšetrení naraz "postaví" tvoj zamestnávatel - netuším ...
Tweety
28.05.11,14:31
Cavte
ja by som sa chcel opytat ako to je ked idem z prace k lekarovi mimo miesta kde pracujem tj. 200km praca od lekara...
na vybavenie pobehat praktickeho krcneho kozneho ocneho zubara a podobne treba viac dni....
ja som bol takto tri dni mam peciatky od vsetkych navstev lekarov...
bolo to prvykrat toho roku takto...
chcel by som sa opytat ako je to robene na vyplate ci sa za tie dni neplati nic alebo ako sa to pripisuje...
Som v praci malo aby som o takom vedel viac....
Dakujem za odpoved
§141ZP
(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pracovné voľno z týchto dôvodov a v tomto rozsahu:

a) vyšetrenie alebo ošetrenie zamestnanca v zdravotníckom zariadení

1. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na sedem dní v kalendárnom roku, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
2. ďalšie pracovné voľno bez náhrady mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,
3. pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas na preventívne lekárske prehliadky súvisiace s tehotenstvom, ak vyšetrenie alebo ošetrenie nebolo možné vykonať mimo pracovného času,

b) narodenie dieťaťa manželke zamestnanca; pracovné voľno s náhradou mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas na prevoz manželky do zdravotníckeho zariadenia a späť,


(5) Náhrada mzdy sa poskytne v sume priemerného zárobku zamestnanca.