nunu31
29.05.11,14:58
Chcem sa spýtať, či nepoznáte cestovku, ktorá zvýhodňuje dieťa /9.r./, aj keď ide iba s jedným rodičom na dovolenku.
Naivne som si totiž myslela, že ako výhodne ma bude stáť dovolenka, ale nakoniec som zistila, že zľavy sú len pri dvoch platiacich dospelých:o
Ďakujem
marko182
29.05.11,13:16
Ziadnu cestovku poradit neviem, lebo uz zopar rokov cez cestovky nechodim. Ale skus porozmyslat nad tym, ze si dovolenku zorganizujes sama. Ubytovanie, doprava, poistenie, vsetko sa da objednat aj cez internet a vacsinou lacnejsie ako cez cestovku.
alaya1
29.05.11,18:23
myslim, ze orostour to ma osetrene, aspon mal, teraz neviem, skus.
Chobot
29.05.11,23:20
Chcem sa spýtať, či nepoznáte cestovku, ktorá zvýhodňuje dieťa /9.r./, aj keď ide iba s jedným rodičom na dovolenku.
Naivne som si totiž myslela, že ako výhodne ma bude stáť dovolenka, ale nakoniec som zistila, že zľavy sú len pri dvoch platiacich dospelých:o
Ďakujem

Nezáleží to od cestovky, ale od ubytovacieho zariadenia. Poväčšine je ťažké nájsť výhodné ubytovanie pre jedného rodiča so zľavou na dieťa. Ale keď som pozeral v minulosti katalóg cestovky ITS Billa Reisen, tak tam boli zájazdy aj single s dieťaťom.
Peter z Bratislavy
28.06.11,18:41
Nepíšeš kam chceš cestovať. Pokiaľ by si išla do Chorvátska viacere slovenské i rakúske CK, čo ho majú v ponuke, majú v niektorých hoteloch zľavy aj na dieťa na zákl. lôžku s 1 dospelou osobou. Niekedy je to aj 50% z ceny dospeleho na zakl. lozku
U leteckých zájazdov to temer neexistuje, resp. je to len "optická" zľava.
nunu31
29.06.11,16:10
Nejdú mi poslať poďakovania, tak ďakujem takto za všetky rady.
Peter, všetko najkrajšie k dnešným meninám:o) a ďakujem, našla som Ferrotour, ktorý mi dal zľavu na dieťa, ostatné cestovky na mňa gánili, čo to od nich chcem, hoci mali v ponuke aj ten hotel, kam idem ja /a teda hotel zľavu poskytuje, len cestovka si ju dáva do vlastného vrecka/ Prajem všetkým pekné a príjemné leto:o)