joksi
29.05.11,22:54
Dobrý deň,

som zamestnaný 6 rokom vo firme, čiže sa na mňa vzťahuje 3 mesačná výpovedná lehota,
1./ ak podám výpoveď 31.5.2011 faxom, platí mi výpovedná od 1.6, čiže 31.8.2001 som posledný deň v práci?

2./Stačí dať faxom alebo treba aj poslať doporučene a je dôležité ak to pošlem 31.5 a bude to odoslané na pošte alebo treba 30.5 aby to 31.5 mali na firme?

3./
Ak dám výpoved s 3 mesačnou lehotou, je možné ju potom opraviť ak by sme sa dohodli na skorší termín?, prípadne je možné stiahnuť výpoveď úplne?

4./
Mám manažérsku pracovnú zmluvu, pracujem ako vedúci prevádzky, ak pôjdem na PN, predlžuje sa mi výpovedná doba a toľko dní, koľko som bol PN?
Mám hmotnú zodpovednosť a v zmluve mám písané ak by som nezotrval počas doby výpovednej lehoty, hradím firme sumu priemernej mesačnej mzdy.

5./ Niečo som počul že je možné si zvýšiť podporu v nezamestnanosti ak si navýšim platenie odvodov v nezmaestnanosti aspon mesiac pred ukončením v zamestnaní, ako to presne funguje, kedy to treba začať platiť, Známa vravela že takto mám tuším nárok na 4 alebo 6 mesiacov vo výške 70 % priemerného denného platu a takto ak si to navýšim budem dostávať to isté ako keby som bol zamestnaný- vie niekto o tom, po nástupe na úrad práce si to treba vraj opäť znížiť.

ďakujem veľmi pekne
KEJKA
29.05.11,21:04
1. fáno
2. faxom neodporúčam, čo ked to neprejde? Doporučene - stačí mať pečiatku, že to odišlo poštou 31.5., ale sú tu diskusie s opačným názorom. Chod a daj to osobne - v podateľni, ti na kopiu musia dať pečiatku, máš to poistené, že naozaj to bolo doručené 31.5. a platí bod 1
3. môžeš stiahnuť výpoved -ale to už musí akceptovať aj zamestnávateľ. Dohodnúť sa tiež môžete inak.
4. PN ti nepredlžuje výp. dobu
a ano, môžeš stratiť jeden plat.

5. neviem
joksi
30.05.11,04:12
Kejka ďakujem,

tak faxom by som dostal odpoveď že to akceptujú ale ak sa dá podať poštou tak to dám tak, podateľňu si myslela na pošte hej?
pepsikova
30.05.11,04:33
..podateľňu má každá firma, odd. kde sa prijíma a odosiela pošta pre firmu....pošta je pošta -úrad..
joksi
30.05.11,04:44
ďakujem pepsikova, Kedže centrála firmy je mimo miesta výkonu práce a nestíham tam zájsť nakoľko majú kratšiu pracovnú dobu ako ja, je možné to podať poštou doporučene aby to prešlo a bolo akceptované?

Ohladom tej PN a náhrady ušlého zisku, kedže sa jedná o predajňu, kde som momentálne sám zamestnaný bez kolegyne, môžem ísť na PN bez vyvodenia následkou a takisto aj vyzižiť 7 dní u lekára, na ktoré mám nárok počas roka hej?

ďakujem pekne
blondy
30.05.11,06:12
Dobrý deň,

som zamestnaný 6 rokom vo firme, čiže sa na mňa vzťahuje 3 mesačná výpovedná lehota,
1./ ak podám výpoveď 31.5.2011 faxom, platí mi výpovedná od 1.6, čiže 31.8.2001 som posledný deň v práci?

2./Stačí dať faxom alebo treba aj poslať doporučene a je dôležité ak to pošlem 31.5 a bude to odoslané na pošte alebo treba 30.5 aby to 31.5 mali na firme?

3./
Ak dám výpoved s 3 mesačnou lehotou, je možné ju potom opraviť ak by sme sa dohodli na skorší termín?, prípadne je možné stiahnuť výpoveď úplne?

4./
Mám manažérsku pracovnú zmluvu, pracujem ako vedúci prevádzky, ak pôjdem na PN, predlžuje sa mi výpovedná doba a toľko dní, koľko som bol PN?
Mám hmotnú zodpovednosť a v zmluve mám písané ak by som nezotrval počas doby výpovednej lehoty, hradím firme sumu priemernej mesačnej mzdy.

5./ Niečo som počul že je možné si zvýšiť podporu v nezamestnanosti ak si navýšim platenie odvodov v nezmaestnanosti aspon mesiac pred ukončením v zamestnaní, ako to presne funguje, kedy to treba začať platiť, Známa vravela že takto mám tuším nárok na 4 alebo 6 mesiacov vo výške 70 % priemerného denného platu a takto ak si to navýšim budem dostávať to isté ako keby som bol zamestnaný- vie niekto o tom, po nástupe na úrad práce si to treba vraj opäť znížiť.

ďakujem veľmi pekne
3 mesačná výpovedná doba by bola v prípade, že výpoveď dostaneš ty, nie keď ju ty podávaš. V tvojom prípade je výpovedná doba 2 mesiace

§ 62
Výpovedná doba

(1) Ak je daná výpoveď, pracovný pomer sa skončí uplynutím výpovednej doby. Výpovedná doba je rovnaká pre zamestnávateľa aj zamestnanca a je najmenej dva mesiace. Ak je daná výpoveď zamestnancovi, ktorý odpracoval u zamestnávateľa najmenej päť rokov, je výpovedná doba najmenej tri mesiace.
veronikasad
30.05.11,07:02
ďakujem pepsikova, Kedže centrála firmy je mimo miesta výkonu práce a nestíham tam zájsť nakoľko majú kratšiu pracovnú dobu ako ja, je možné to podať poštou doporučene aby to prešlo a bolo akceptované?

Ohladom tej PN a náhrady ušlého zisku, kedže sa jedná o predajňu, kde som momentálne sám zamestnaný bez kolegyne, môžem ísť na PN bez vyvodenia následkou a takisto aj vyzižiť 7 dní u lekára, na ktoré mám nárok počas roka hej?

ďakujem pekne
Zvýraznenému nerozumiem. Máš nárok na volno s náhradou mzdy v trvaní 7 dní na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení (PN-ka je platená zo SP). Prekážku v práci - pokial ti je známa, musíš vopred oznámiť svojmu zamestnávatelovi.

Ak výpoveď pošleš poštou a zásielku zajtra nepreberú, výpovedná doba začína plynúť od 1.7.2011.
joksi
30.05.11,08:44
ďakujem Veronika, čiže môžem íst k lekárovi , príklad každý 3 den, nemyslel som že budem 7 dní po sebe u lekára, prekážku si ktorú myslela?
veronikasad
30.05.11,09:15
ďakujem Veronika, čiže môžem íst k lekárovi , príklad každý 3 den, nemyslel som že budem 7 dní po sebe u lekára, prekážku si ktorú myslela?
Prekážkou je návšteva lekára. Ak vyšetrenie potrebuješ, máš nárok na náhradu mzdy. To však neznamená, že tých 7 dní si musíš vyčerpať do skončenia prac.pomeru (po novele ZP sa už bude počet dní prepočítavať ...)
joksi
30.05.11,09:19
ďakujem, to ani neplánujem len som chcel vedieť či mám nárok, kolegyna odišla tak som tu sám a potrebujem ísť k lekárovi + imunologovi, čiže 2-3 dni určite

ďakujem
joksi
31.05.11,10:06
ešte sa chem spýtať ako to je ak dám alebo dostanem výpoved a pojdem na dovolenku a prídem z dovolenky a spraví sa inventura tovar a bude ničo chýbať , mozu mi potom siahnut na zrážky zo mzdy ak nebudem s tým súhlasiť, prípadne je možné skončiť v práci a následne o 3-4 mesiace firma spraví inventúru a zistia manko ktore budu pozadovat odo mna?

je možné spraviť teraz inventuru, ist na dovolenku tak aby po dovolenke som tu odpracoval len 1-2 dni a žiadat opat inventuru aby mi nemohli nič po mojom odchode?

dakujem

ako si zachovať čistý štít po odchode aby mi nič nemohli?

dakujem
veronikasad
31.05.11,10:13
ešte sa chem spýtať ako to je ak dám alebo dostanem výpoved a pojdem na dovolenku a prídem z dovolenky a spraví sa inventura tovar a bude ničo chýbať , mozu mi potom siahnut na zrážky zo mzdy ak nebudem s tým súhlasiť, prípadne je možné skončiť v práci a následne o 3-4 mesiace firma spraví inventúru a zistia manko ktore budu pozadovat odo mna?

je možné spraviť teraz inventuru, ist na dovolenku tak aby po dovolenke som tu odpracoval len 1-2 dni a žiadat opat inventuru aby mi nemohli nič po mojom odchode?

dakujem

ako si zachovať čistý štít po odchode aby mi nič nemohli?

dakujem
Máš zrejme podpísanú hromadnú hmotnú zodpovednosť. Pred nástupom na dovolenku nikto inventúru robiť nebude. O vykonanie inventúry môžeš požiadať pri skončení prac.pomeru.
joksi
31.05.11,11:35
dakujem, samozrejme pri skončení pracovného pomeru bude inventura vykonaná ale zrejem to bdue prebiehať tak že dostanem 10 dní dovolenky, ktoré mám a počas tej doby bude v práci nový zamestnanaec, tak chcem mať istotu aby som neprišiel z dovolenky spraví sa posledná inventúra a bude niečo chýbať na moje triko.

A nemôže sa stať že po mojom skončení cca 3 mesiace potom mi príde papier že bola urobená inventúra a zasa niečo chýbalo?

vďaka
veronikasad
31.05.11,11:41
dakujem, samozrejme pri skončení pracovného pomeru bude inventura vykonaná ale zrejem to bdue prebiehať tak že dostanem 10 dní dovolenky, ktoré mám a počas tej doby bude v práci nový zamestnanaec, tak chcem mať istotu aby som neprišiel z dovolenky spraví sa posledná inventúra a bude niečo chýbať na moje triko.

A nemôže sa stať že po mojom skončení cca 3 mesiace potom mi príde papier že bola urobená inventúra a zasa niečo chýbalo?

vďaka
Ak budeš vedieť, že nový zamestnanec nastúpil, o vykonanie inventúry treba žiadať z iného dôvodu ako čerpanie dovolenky

§ 184
Na začiatok (http://www.porada.sk/#hore)

(1) Inventarizácia sa musí vykonať pri uzatvorení dohody o hmotnej zodpovednosti, pri jej zániku, pri preradení zamestnanca na inú prácu alebo na iné pracovisko, pri jeho preložení a pri skončení pracovného pomeru.

(2) Na pracoviskách, kde pracujú zamestnanci so spoločnou hmotnou zodpovednosťou, musí sa inventarizácia vykonať pri uzatvorení dohôd o hmotnej zodpovednosti so všetkými spoločne zodpovednými zamestnancami

a) pri skončení všetkých týchto dohôd,
b) pri preradení na inú prácu alebo preložení všetkých spoločne zodpovedných zamestnancov,
c) pri zmene vo funkcii vedúceho alebo jeho zástupcu,
d) na žiadosť ktoréhokoľvek zo spoločne zodpovedných zamestnancov pri zmene v ich kolektíve,
e) pri odstúpení niektorého z nich od dohody o hmotnej zodpovednosti.

(3) Ak zamestnanec so spoločnou hmotnou zodpovednosťou, ktorého pracovný pomer sa skončil alebo ktorý bol preradený na inú prácu alebo iné pracovisko, alebo bol preložený, zároveň nepožiada o vykonanie inventarizácie, zodpovedá za prípadný schodok zistený najbližšou inventarizáciou na jeho predchádzajúcom pracovisku.

(4) Ak zamestnanec, ktorý sa zaraďuje na pracovisko, kde pracujú zamestnanci so spoločnou hmotnou zodpovednosťou, zároveň nepožiada o vykonanie inventarizácie, zodpovedá, ak od dohody o hmotnej zodpovednosti neodstúpil, za prípadný schodok zistený najbližšou inventarizáciou.
joksi
31.05.11,12:04
Veronika, ďakujem veľmi pekne, čiže v skratke ak nastúpi nový zamestnanec a ja pojdem na dovolenku, požiadam o vykonanie inventúry a ak sa vrátim z dovolenky mám nárok na požiadanie opätovenj inventúry aby to bolo v poriadku, kedže firma nebude chcieť aby som prišiel do styku s novým zamestnancom pred dovolenkou, možno až po skkončení dovolenky, kde pred dovolenkou odovzdám klúče, Pin kod od poplaška atd, je to takto v poriadku ano?

ak dám žiadost o vykonanie inventury pred nastupom na moju dovolenku a tak isto aj po mojom návrate z dovolenky a firma nevyhovie žiadosti?ak sa napríklad ohradí tým že inventuru spraví len po skončení dovolenky?

ideálne by bolo spravit inventuru odovzdat vsetky veci ist na dovolenku a potom sa vrátit na pár dní kde by som bol v predajni s novým zamestnancom a nemal by som prístup ku kase, atd.

je možné aby firma suhlasila s inventurou pred aj po dovolenku s tým že náklady na inventuru po dovolenke si uhradím ja, alebo je to povinnosti frimy zabezpečiť inventurnika? Máme vo firme inventurnika ktory behá po predajniach a robí ich sám, čiže preto

dakujem velmi pekne
veronikasad
31.05.11,12:07
joksi, nepochopil si to správne. Pred a po skončení dovolenky nikto inventúru robiť nebude. Len nový zamestnanec bude spoločne zodpovednou osobou za prípadné manko.
joksi
31.05.11,13:23
dakujem čiže pred dovolenkou sa spraví inventura, pridem z dovolenky budem tu este mesiac s pin kodom, klucmi pristupom ku kase a pris končení sa nespraví inventura a o 2-3 mesiace ak sa bude robit nic mi nemozu,

vdaka
veronikasad
31.05.11,13:26
dakujem čiže pred dovolenkou sa spraví inventura, pridem z dovolenky budem tu este mesiac s pin kodom, klucmi pristupom ku kase a pris končení sa nespraví inventura a o 2-3 mesiace ak sa bude robit nic mi nemozu,

vdaka
Kde čítaš, že som písala o inventúre pred dovolenkou ? O inventúru môžeš požiadať v prípade, ak do firmy nastúpi nový zamestnanec ...
joksi
31.05.11,13:55
Veronika: ja končím a zároven nastupuje nový zamestnanec, zatial neviem ktory den presne ale firma bude chciet aby sme neboli v styku tak preto sa pýtam ak mi dajú dovolenku po ktorej nastupim len na 2 dni inventury a cez moju doovlenku tu bude novy clovek ako budem ja chraneny ci sa tu nieco nestalo s tovarom? ja by som chcel byt idealne chraneny tak ze sa spravi inventura pred dovolenkou a aj potom alebo 2 možnosť len pred dovolenkou sa spravi inventura, odovzdam kluce, pin kod a po dovolenke tu budem len tých pár dní v dozore noveho cloveka, priapdne nadriadeneho aby nemohli povedat ze som tu bol sam, je to mozne i tak že dam ziadost a pred mojou dovolenkou a tie dni-týždne alebo i mesiac po dovolenke , proste čas co tu budem nebudu odo mna nic ziadat neskorsie po mojom odhcode?

dakujem ti
veronikasad
31.05.11,14:03
Veronika: ja končím a zároven nastupuje nový zamestnanec, zatial neviem ktory den presne ale firma bude chciet aby sme neboli v styku tak preto sa pýtam ak mi dajú dovolenku po ktorej nastupim len na 2 dni inventury a cez moju doovlenku tu bude novy clovek ako budem ja chraneny ci sa tu nieco nestalo s tovarom? ja by som chcel byt idealne chraneny tak ze sa spravi inventura pred dovolenkou a aj potom alebo 2 možnosť len pred dovolenkou sa spravi inventura, odovzdam kluce, pin kod a po dovolenke tu budem len tých pár dní v dozore noveho cloveka, priapdne nadriadeneho aby nemohli povedat ze som tu bol sam, je to mozne i tak že dam ziadost a pred mojou dovolenkou a tie dni-týždne alebo i mesiac po dovolenke , proste čas co tu budem nebudu odo mna nic ziadat neskorsie po mojom odhcode?

dakujem ti
joksi, tak si zbytočne nekomlikuj život. Ak ťa na pracovisku nechcu, požiadaj o skončenie pracovného pomeru dohodou ku dňu nástupu nového zamestnanca. Urobíte spolu inventúru, pri ktorej budete obidvaja prítomní, a ani jeden z vas nebude mať pocit, že platí manko za toho druhého.
Nevyčerpanú dovolenku ti zamestnávatel musí preplatiť.
joksi
31.05.11,14:10
veronika dakujem, to by bolo najlepšie ale práveže už 2 kolegovia odchadzali s mankom, firma nebude suhlasit aby to bolo takto bezproblemovo, proste ma poslu dovolenkovat, spravi sa inventura az po mojom prichode a cez moju dovolenku tu bude nadriadeny ktory kludne moze spravit manko pripadne ako sa to bude v tom pripade dokazovat? no velmi tazko tak preto som chcel s tym poradit, ako vravis to by bolo najjednoduchsie riesenie len to firma nepovolí, inventura sa spravit len po navrate z mojej dovolenky kde uz moze byt ale i nemusi novy zamestnanaec a kde ja mozem pracovat este 1-2 dni ale aj mesiac, preto som chccel ci sa ta poziadat o inventure pred dovolenkou i po, kedže ja nebudem prítomný týžden.

vdaka
KEJKA
31.05.11,18:58
tak ich požiadaj o inventúru písomne, alebo si ju urob sám.
AK nevyhovejú, tak neodovzdáš kľúče a prístup k tomu, za čo nesieš zodpovednosť. A to aj vtedy, ak pôjdeš na dovolenku-pôjdeš aj s kľúčmi.
joksi
31.05.11,21:03
ďakujem, ide o to že kľúče má aj kolegyna, ktorá ich odovzdá novému zamestnancovi prípadne nadriadenému, čiže budú mať prístup, veď uvidím ako to bude, len na slovensku má zamestnávateľ stále právo vybabrať so zamestnancom., smutné ale tak to je.
KEJKA
01.06.11,04:18
ak má kľúče kolegyňa, tak máte spoločnú hm.zodp.teda logicky an ona má záujem, aby manko nebolo. Kryť ťa môže podľa mňa tá písomná žiadosť o vykonanie mim. inventúry, písomný príkaz na čerpanie dovolenky. Pokiaľ podpíšeš súhlas so zrážkami, resp. nebudeš súhlasiť s výsledkom vykonanej inventúry, tak účinne od teba vymáhať asi nebudú môcť nič.
joksi
01.06.11,17:22
dakujem cize mi radíte spravit inventuru a potom ak budem v práci písomne poziadat zasa o inventuru hej?

Takto, doteraz to fungovalo tak, spravila sa inventura, chýbal nejaký tovar na výplate bola položka zrážky zo mzdy - inventura,