pauda
30.05.11,10:03
Má niekto skúsenosti s fakultatívnymi výletmi v Bulharsku? Lokality, ceny... Zaujíma ma hlavne výlet do Istanbulu. Ďakujem.
m.hladka
30.05.11,10:32
V cestovke to nevedia???
ondrejvla
30.05.11,10:38
Má niekto skúsenosti s fakultatívnymi výletmi v Bulharsku? Lokality, ceny... Zaujíma ma hlavne výlet do Istanbulu. Ďakujem.

Vyskúšali sme, večer sme nasadli do autobusu, celú noc cesta, ráno nás utrmácaných vysadili v Istanbule, boli sme nevyspatí, unavení, deň bol o ničom, večer cesta naspäť, ráno sme zaliezli do postelí a takto sme stratili 2 dni z dovolenky...
m.hladka
30.05.11,13:41
S ktorou cestovkou to bolo, lebo tiež na tým uvažujeme.
pauda
30.05.11,13:43
V cestovke to nevedia???
nevedia, vraj to organizuju miestne ck
pauda
30.05.11,13:45
Vyskúšali sme, večer sme nasadli do autobusu, celú noc cesta, ráno nás utrmácaných vysadili v Istanbule, boli sme nevyspatí, unavení, deň bol o ničom, večer cesta naspäť, ráno sme zaliezli do postelí a takto sme stratili 2 dni z dovolenky...
no super... a cena na osobu cca?
arizona
30.05.11,15:22
nevedia, vraj to organizuju miestne ck
Ked ides s cestovku, tak by ti mali dat vopred vsetky informacie. Ak maju nejaku dohodu s miestnymi CK, tak musia vediet podmienky, aj ceny.
Ak ziadne dohody nemaju, tak to vyzera, ze vas tam nechaju na pospas a starajte sa...:mad:;):confused:

Neviem, co je to za cestovka, ale toto mi serione nepripada.
Bola som velakrat s CK na dovolenke, ale vzdy mali pekne vsetko v katalogov vypisane...mnohe CK dokonca ponukaju moznost objednat si fakult. zajazdy vopred, este doma za nizsiu cenu.
m.hladka
30.05.11,15:36
Mne v SATURE povedali, že minulý rok tam išli loďou a je to jednodňový aj dvojdňový výlet, vstupné víza bolo 11 dolárov/os., (lenže teraz neviem, keď do leta sa maju do Turecka víza zrušiť). A zájazd stal 50 eur jednodňový a 80 eur dvojdňový. Pre tento rok ešte nevedela ako to bude.
pauda
30.05.11,18:51
Mne v SATURE povedali, že minulý rok tam išli loďou a je to jednodňový aj dvojdňový výlet, vstupné víza bolo 11 dolárov/os., (lenže teraz neviem, keď do leta sa maju do Turecka víza zrušiť). A zájazd stal 50 eur jednodňový a 80 eur dvojdňový. Pre tento rok ešte nevedela ako to bude.
Ďakujem za info. :-)