bnorika
30.05.11,12:33
Chcem sa Vás opýtať, či nemá doma niekto Bazén TAMPA? Teraz je v Tescu v akcii za 53,90 Eur. Poraďte, či je dobrý, dosť silný a koľko rokov vydrží?!;) Ďakujem za odpovede!!!:)
allgreen
30.05.11,13:35
Ahoj,mame bazen tampa,meria 3.66 a vysku ma 76cm,lenze ked sme ho kupovali zdala sa nam vyska dostacujuca, ale 76cm je vyska celeho bazena aj s nafukovacim golierom, cize hladina vody je cca 50cm,tak po kolena,co sa mi zda malo. Inak spokojnost, v bazene sa kupeme druhym rokom,zatial bez dier a lepenia. K bazenu bola aj kartusova filtracia,nam staci,len ju treba par krat za tyzden preplachnut prudom vody a mala by vydrzat celu sezonu.Ja ju mavam zapnutu tak pol dna,niekedy aj menej. Co sa tyka chemie,napustal som vodu zo studne,pouzil som chlor sok,trocha vyzsia davka jak sa odporuca :) a potom tablety v plavaku. Myslim ze bazen vydrzi este par sezon a potom investujem do vyzsieho a bez nafukovacieho goliera. Mna by zaujimalo ci ma niekto podomacky vyrobeny solarny ohrievac,myslim tym daku hadicu napojenu na ftraciu,alebo tak nejak?
arizona
30.05.11,17:00
Zopar skusenosti najdes aj tu : http://www.porada.sk/t142745-kupa-zahradneho-bazenu.html

- v jednom prispevku od lavandy sa pise, ze odporuca praveze vysku 70 cm, nie 90. Suhlasim s nou, vyskusala som oboje,ale pohodlnejsi na lenosenie je ten 70cm.

- my sme kupovali min. rok tiez v Draciku ,znacku si nepamatam. Boli sme ho po 3. tyzdnoch reklamovat,lebo sa celkom prekacal na jednu stranu.
Reklamaciu uznali /aj ked sa im moc nechcelo/

- susedia mali tiez take nieco, tam decka skakali az do jesene a bazen vydrzal.
Takze tazko povedat, kolko ti vydzi

Takze tento rok som kupila novy, som zvedava,kolko vydrzi ten.

Na ohrev vody v bazene je dobre dokupit solarnu bublinkovu kryciu plachtu.
Urychli ohrev vody a zabrani vychladzovaniu v noci,alebo za zleho pocasia.

Na napustanie neodporucam vodu zo studne,lebo rychlo chyta riasy. Radsej z vodovodu.
Gina Er
30.05.11,17:05
Chcem sa Vás opýtať, či nemá doma niekto Bazén TAMPA? Teraz je v Tescu v akcii za 53,90 Eur. Poraďte, či je dobrý, dosť silný a koľko rokov vydrží?!;) Ďakujem za odpovede!!!:)
od stredy sa ceny bazénov a všetkého okolo bazénov znižujú o 40%,tak vydrž do stredy
bnorika
31.05.11,05:12
A kde sa znižujú ceny bazénov? V Tescu?
Gina Er
31.05.11,13:34
A kde sa znižujú ceny bazénov? V Tescu?
jááááj :D:D:D:D to som nenapísala.... ano,v Tescu,videla som leták
stanco007
31.05.11,14:56
jááááj :D:D:D:D to som nenapísala.... ano,v Tescu,videla som leták
V Tescu je od zajtra za 69.60€. Sranda je, ze ho predavaju aj v Baumaxe za 119€ a bonus je filtracia zdarma :D V tescu je v tej cene za 69.60€. Sila ten Baumax... Nesleduju akcie inych???? :confused: :D
KoxXxo
31.05.11,15:16
bnorika
13.06.11,09:41
Dobrá akcia, keď ani v jednom obchode - v Tescu - nemajú už taký bazén. A majú akciu len do 14. 6.. :mee: Bohužiaľ, málo dostali. To je odpoveď, nie:confused:
Gina Er
13.06.11,09:42
Dobrá akcia, keď ani v jednom obchode - v Tesco - nemajú už taký bazén. A majú akciu len do 14. 6.. :mee: Bohužiaľ, málo dostali. To je odpoveď, nie:confused:
u nás sa vypredali v prvý deň.....
wolfsvk
03.10.11,13:55
O bazénoch tampa môžeš nájsť dosť zaujímavé info tu http://stavebnecentrum.sk/bazeny-tampa/ ;)