linko1
30.05.11,13:30
Chobot
30.05.11,12:53
...toto video ma šokovalo...


http://www.novinky.cz/zahranicni/234727-otresne-video-odhalilo-jak-egyptsky-ucitel-mlati-zaky-behem-vyuky.html

Ty kokso, to keby spravil mojej dcére, tak mu ruky dolámem, že si pol roka nezapáli nimi cigaretu...:mad::mad:
JarkaL
30.05.11,13:01
Ani som to nevládala dopozerať. Toto nie je učiteľ, je to chudák, už by som mu nikdy nedovolila priblížiť sa k nejakému dieťaťu.
jar88
30.05.11,13:47
Je to otrasné, kam až vie dospieť neobmedzené, autoritárske postavenie.
Tie deti sú úplne bezbranné a takto sa ešte učia aj násiliu.
--------------------------------------------------------
Predstavte si, že som niečo podobné, ak nie horšie, videl tento piatok, tu u nás na detskom ihrisku.
Nerobil to učiteľ, ale vlastná mamička svojmu asi štvorročnému synčekovi.
Nevidel som dôvod prečo mu to robila, ale pripadalo mi to ešte krutejšie.
---------------------------------------------------------------------
Malého si posadila na lavičku, dala mu ručičky na kolienka a tresla mu facku. Keď si dal ručičky na tvár, kázala mu ich dať dole na kolienka a až s plačom poslúchol, tresla mu ďalšiu facku po tváričke. Takto mu ich dala asi päť.
Sedeli tam aj iné mamičky, zjavne sa poznali, ale žiadna jej nič nepovedala.
-----------------------------------------------------------------------
Viem že sa tomu decku nič nestalo, aspoň po fyzickej stránke, ale viete si predstaviť to duševné utrpenie? Viete si predstaviť, aké to musí byť ťažké, držať nastrčenú tvár a čakať ranu?
----------------------------------------
Pýtam sa, kde sa to v tých ľuďoch berie?
alaya1
30.05.11,14:01
Najhorsie na tom je, ze sa kazdy pozera a nikto nic nepovie. Ja by som k nej sla, a tresla jej aj za chlapca. A to neprehanam. Ja som svoje deti vychovala myslim slusne, nikdy v zivote som na nich ruku nepolozila.
Takze skoda pisat ankety, ale pomoct takemu dietatku. Hoci aj nafilmovanim na mobil!
gardenia
30.05.11,14:36
.... ja to radšej ani nepozerám.
jar88
30.05.11,14:40
Najhorsie na tom je, ze sa kazdy pozera a nikto nic nepovie. Ja by som k nej sla, a tresla jej aj za chlapca. A to neprehanam. Ja som svoje deti vychovala myslim slusne, nikdy v zivote som na nich ruku nepolozila.
Takze skoda pisat ankety, ale pomoct takemu dietatku. Hoci aj nafilmovanim na mobil!
Ja nepoložím ruku ani na psa
suzika1979
30.05.11,14:42
ja som to tiez nedokazala dopozerat... ak by toto dakto robil mojmu synovi, tak na nom to jeho pravitko dolamem,nech vie ake to je.dobre,ze ho zatkli