PaveloSK
30.05.11,23:50
Zdravim poradaci!

Radi by sme sa s partiou tento rok dostali na ostrov Pag v Chorvatsku v okoli mesta Novalja alebo Caska. Vzhladom na to, ze je to dost exponovana a vychytena lokalita /dovod, preco tam chceme ist/ som bol celkom zhrozeny z cien ubytovania, co som nasiel na internete. Pomaly o 100% drahsie, nez ked rodicia idu na menej exponovane miesto a dohodnu si predom cez mail taxu.. nuz, ale dalo sa cakat.

Preto sa obraciam s prosbou, ci mi viete poskytnut mailovy kontakt, stranku pripadne iny sposob komunikacie na niekoho, u koho by som si vedel vybavit relativne lacne (na tie pomery) a celkom fajn ubytko /preferujem daco s vlastnou kuchynou atd/

Vdaka!
nela07
31.05.11,08:20
My ideme 17.6. priamo do Pagu. Ak by si chcel dám ti kontakt, len ho nemám pri sebe. Keďže ideme v júni cena je 50 eur za apartmán pre max. 6 ľudí. Cena júl-august je myslím 60 eur. Máš tam 2 izby x 2 osoby + spoločenská miestnosť s rozťahovacím gaučom spojená s kuchyňou.
PaveloSK
31.05.11,09:40
My ideme 17.6. priamo do Pagu. Ak by si chcel dám ti kontakt, len ho nemám pri sebe. Keďže ideme v júni cena je 50 eur za apartmán pre max. 6 ľudí. Cena júl-august je myslím 60 eur. Máš tam 2 izby x 2 osoby + spoločenská miestnosť s rozťahovacím gaučom spojená s kuchyňou.


Ahoj! V prvom rade Ti dakujem za odpoved, v druhom rade je to fakt super cena a isto sa potesim aj kontaktu, len bohuzial je to trocha dalej (cca 25km dalej) od miesta, kde my hladame ubytko. :(

Inak ake mas skusenosti s tymto ostrovom?

Dakujem
nela07
31.05.11,10:09
Boli sme tam minulý rok a nám sa tam páčilo. Boli sme na kraji mesta asi pol hod. pešo od centra. Sú tam také malé pláže s pozvoľným vstupom do mora s malými kameňmi. Pláž pieskovo kamenistá. Pláže pod kopcom, takže sa máš aj kde skryť do tieňa. Voda super čistá. Boli sme 2. a 3. júlový týždeň. Len potom už bolo dosť veľa ľudí, preto ideme teraz v júni. Smerom od mesta Pag na Novalju sú také dlhé pláže. Ideš tam autom dolu strmým kopcom, aj tam bola voda čistá. Platíš tam len za parkovanie tuším to vychádza na 2 eurá za deň na auto. A takých pláži je tam veľa.