MIKRA66
31.05.11,09:02
Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako to je keď zamestnanec predloží predvolanie na súd. Na zadnej strane sa totiž potvrdzuje jeho priemerný čistý zárobok a pracovný čas. Vysvetľujem si to správne ak si myslím, že čas strávený na súde nebude mať od zamestnávateľa zaplatený - čiže bude mať prekážku v práci bez náhrady mzdy a ušlý príjem mu zaplatia na súde?
Nemám s týmto ešte žiadnu skúsenosť, tak neviem.
Ďakujem za radu.
Tweety
31.05.11,07:31
Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako to je keď zamestnanec predloží predvolanie na súd. Na zadnej strane sa totiž potvrdzuje jeho priemerný čistý zárobok a pracovný čas. Vysvetľujem si to správne ak si myslím, že čas strávený na súde nebude mať od zamestnávateľa zaplatený - čiže bude mať prekážku v práci bez náhrady mzdy a ušlý príjem mu zaplatia na súde?
Nemám s týmto ešte žiadnu skúsenosť, tak neviem.
Ďakujem za radu.
§ 136
Prekážky z dôvodov všeobecného záujmu

(1) Zamestnávateľ poskytne zamestnancovi pracovné voľno na nevyhnutne potrebný čas na výkon verejných funkcií, občianskych povinností a iných úkonov vo všeobecnom záujme, ak túto činnosť nemožno vykonať mimo pracovného času. Pracovné voľno poskytne zamestnávateľ bez náhrady mzdy, ak tento zákon, osobitný predpis alebo kolektívna zmluva neustanovuje inak alebo ak sa zamestnávateľ so zamestnancom nedohodne inak.

(4) Občianska povinnosť je najmä činnosť

a) svedka, tlmočníka, znalca, iných osôb predvolaných na konanie na súde alebo inom štátnom orgáne alebo orgáne územnej samosprávy,
b) pri poskytnutí prvej pomoci,
c) pri povinných lekárskych prehliadkach,
d) pri opatreniach proti prenosným chorobám,
e) pri iných naliehavých opatreniach liečebno-preventívnej starostlivosti,
f) pri izolácii z dôvodov veterinárno-ochranných opatrení,
g) občana, ktorému vznikla branná povinnosť a v období krízovej situácie je povinný vykonať mimoriadnu službu alebo v čase vojny alebo vojnového stavu alternatívnu službu,
h) pri mimoriadnych udalostiach,
i) v prípadoch, keď je fyzická osoba povinná podľa osobitných predpisov poskytnúť osobnú pomoc,
j) pri povinnej účasti zamestnancov na rekondičných pobytoch.

Takže, buď mu to zaplatíte a budete žiadať refundáciu, alebo sa dohodnete so zamestnancom, napr. že si to odpracuje inokedy, alebo zoberie dovolenku.
Chobot
31.05.11,07:56
Dobrý deň,
chcem sa spýtať ako to je keď zamestnanec predloží predvolanie na súd. Na zadnej strane sa totiž potvrdzuje jeho priemerný čistý zárobok a pracovný čas. Vysvetľujem si to správne ak si myslím, že čas strávený na súde nebude mať od zamestnávateľa zaplatený - čiže bude mať prekážku v práci bez náhrady mzdy a ušlý príjem mu zaplatia na súde?
Nemám s týmto ešte žiadnu skúsenosť, tak neviem.
Ďakujem za radu.


Tak ako píšeš. Dáte mu voľno bez náhrady mzdy a on si uplatní svedočné na súde - súd mu vyplatí náhradu za ušlú mzdu. Preto musí zamestnávateľ na predvolaní potvrdiť výšku mzdy.

Písal som o tom aj tu:

http://www.porada.sk/t15752-ucast-na-sudnom-procese.html (príspevok 14)


Ale je tiež možné spraviť tak, že zamestnanec si zoberie dovolenku a na súde si nechá preplatiť svedočné, teda náhradu mzdy. Príde tak ale o jeden deň dovolenky.

Ja som bol ako účastník sporu, tiež som si zobral dovolenku a na súde som si požiadal o náhradu trov. Nakoľko som bol v spore úspešný, tak mi ich súd priznal. Síce som prišiel o deň dovolenky, ale zaplatil mi ju odporca.