wegamizi
31.05.11,14:03
Vsekych vas zdravim,
pomohol, alebo poradil by mi niekto, ci sa da vytlacit do zasoby poštový poukaz na adresu? Skusala som googlit a nic, nedarilo sa. Je nieco take mozne? Vopred daakuujeem.
Chobot
31.05.11,12:56
Vsekych vas zdravim,
pomohol, alebo poradil by mi niekto, ci sa da vytlacit do zasoby poštový poukaz na adresu? Skusala som googlit a nic, nedarilo sa. Je nieco take mozne? Vopred daakuujeem.

Však choď na poštu a zober si zopár do zásoby. Pracovníčky na pošte nie sú veľmi ochotné prijímať sprievodky a poštové poukazy, ktoré si klienti sami vytlačili. Raz aj manželka musela prepisovať podací lístok na balík, hoci na ich stránke ich mali na vytlačenie. A na poštové poukazy budú asi zvlášť hákliví.
Marína
31.05.11,13:02
Ak by si predsa len chcela, nájdeš tu http://www.posta.sk/potrebujem/tlaciva Mne bez všetkého zobrali tlačivo vytlačené z ich stránky.
wegamizi
31.05.11,13:55
Však choď na poštu a zober si zopár do zásoby. Pracovníčky na pošte nie sú veľmi ochotné prijímať sprievodky a poštové poukazy, ktoré si klienti sami vytlačili. Raz aj manželka musela prepisovať podací lístok na balík, hoci na ich stránke ich mali na vytlačenie. A na poštové poukazy budú asi zvlášť hákliví.
Chodim na Postu a daju mi tlaciva, ale mam pocit, akoby to davali " na recept". Tak som si zmyslela, ze ked budem potrebovat vytlacim, doma pripravim, vypisem aby som bola na Poste co najmenej. Mam z Posty " fobiu", alebo alergiu? To je jedno, proste Postu nemusim.
wegamizi
31.05.11,13:57
Ak by si predsa len chcela, nájdeš tu http://www.posta.sk/potrebujem/tlaciva Mne bez všetkého zobrali tlačivo vytlačené z ich stránky.
Fajn, dakujem, bola som aj na ich stranke a akosi som tuto sluzbu prehliadla. Mockrat dakujem, velmi pomohlo.
Luky89
01.06.11,07:34
Však choď na poštu a zober si zopár do zásoby. Pracovníčky na pošte nie sú veľmi ochotné prijímať sprievodky a poštové poukazy, ktoré si klienti sami vytlačili. Raz aj manželka musela prepisovať podací lístok na balík, hoci na ich stránke ich mali na vytlačenie. A na poštové poukazy budú asi zvlášť hákliví.

Na pošte mi vždy dajú toľko tlačív koľko potrebujem niekedy aj štvornásobné množstvo. No a ta sprievodka je samozrejme že ju musela prepisovať veď ju potrebujú v troch exemplároch z ktorých sa jeden musí dať nalepiť na balík.