CainDrago
02.06.11,14:01
Caute,

mam otazocku chcem si urobit trativody. Som na dolniakoch pri Senci, tzn. ze v cca 2m mame uz krasny strk. Chcem urobit nasledovny postup. Z celej strechy mam 5 zvodov, kt. chcem nasmerovat do 3 trativodov.

takze zo strechy odtokmi chcem zviest k terenu "pekne" stresne rury. Chcel by som to napojit na jeden dielec (neviem presne ako sa to vola). Tento dielec by mal urobit prepoj medzi rurov strecha a kanalyzacna rura (vrch vstup a zboku napoj) idealne aby sa dal otvorit v pripade upchatia atd. Nasledne napojit na kanal. ruru ktora bude smerovat do trativodu. Trativody chcem urobit naslovne. do 2 metrov rucnym vrtakom vyvrtat 2m dieru a tam umiestnit 2x1m kanalyzacne rury (priemer 32cm), do ktorych vyvrtam diery do spodnej casti.

Myslite ze takyto postup je v pohode? comu sa mam vystihat. pre dielec na prepoj kanal a strecha rura je potrebny?

tie trativody budu relativne blizko domu, kedze nemam klasicke zakladove pasy ale platnu ulolzenu na zhutnenom zaklade.


dik
220870
02.06.11,17:31
Prepojovací dielec je nutný inak ok.
fiunko
03.06.11,11:01
ja som dal do každého rohu pozemku bežné stuďňové skruže (4 skruže na sebe) a tam zviedol všetky zvody domu:-)