kvakkvak
02.06.11,17:43
Dobry den, byvam v podnajme, prave prisiel nedoplatok na 360 eur, minuly rok bol ovela nizsi, a este aj tak som poziadal majtela aby zvysil poplatky mesacne nech nie su nedoplatky nba buduce. sice to zvysili zo 120 na 140 ale vodu iba o 1.50 dokopy teraz je na mesiac iba 4.50 voda a kurenie 15.50 eur. strasne nizke je to aj tak a to nam este aj zvysil najom od oktobra o 60 eur. platime uz strasne vela, je to malicky bytik- dvojgarzonka a je v strasnom stave. Majtel chce na tom iba zarabat, aby platil mesacne co najmenej a potom nam to da preplatit. Co mam robit v takom pripade? Musim mu to zaplatit cele? Nepaci sa mi to ze kvoli jeho nizkym poplatkom musim teraz ja platit a nie je to pre mna mala suma. Dakujem za vase rady.
ivka70
02.06.11,15:58
Ako mate robenu najomnu zmluvu?
Mate tam zvlast sumu majitelovi a zvlast platenie energii a poplatkov s tym, ze pripadne nedoplatky platite a preplatky su vase?
kvakkvak
02.06.11,16:09
no mame zmulvu rocnu do oktobra, je tam napisana iba cela suma a ze nedoplatok zaplatime my.
ivka70
02.06.11,16:18
no mame zmulvu rocnu do oktobra, je tam napisana iba cela suma a ze nedoplatok zaplatime my.

Tak podpisat takuto zmluvu je velka hlupost.
Pre majitela je vyhodne platit male zalohove platby a nechat vas kazdy rok doplatit nedoplatky.
Na vasom mieste bu som odtial utekala co najrychlejsie.
Dajte riadnu vypoved z najmu a o 3 mesiace uz mozete byvat niekde inde.